Online

Pašreiz MOTOpower skatās 36 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Pasaules blakusvāģu motokrosa elite atgriežas Cēsīs 09.-10.06.2018

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • MXGP Latvia,
  04-06-2018

  9. un 10. jūnijā Cēsīs, “Ezerkalnu” mototrasē norisināsies pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem 6. posms, kā arī “Sidecar Kings” sacīkstes. Sporta notikuma laikā līdzjutējiem un interesentiem būs iespējams vērot gan amatieru un jauniešu, gan pasaules labāko blakusvāģu braucēju cīņas leģendārajā Cēsu mototrasē, kura pēc divpadsmit gadu pārtraukuma atkal uzņems pasaules motosporta eliti.

  Sacensību dalībnieku saraksts ir iespaidīgs un ļoti interesants - cīņā par “Grand Prix” dosies gan pieredzējuši sportisti, tostarp desmitkārtējais pasaules čempions motokrosā blakusvāģiem Daniel Willemsen un viņa līdzbraucējs Robbie Bax, gan uzlēcošās zvaigznes, kuru vidū īpaši jāizceļ Marvin Vanluchene no Beļģijas un nīderlandietis Koen Hermans. Protams, pašmāju līdzjutējus priecēs arī latviešu motosportisti, tajā skaitā Lauris Daiders pārī ar igauni Kert Varik un Kaspars Stupelis ar Etienne Bax. Vēl no Latvijas savu dalību pasaules čempionātā ir pieteikuši Didzis Gorbenko un Tanel Koiv, brāļi Jānis un Pēteris Jegorovi, Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis un Kristaps Rozenbergs un Lotārs Aleksējevs. Čempionāta kopvērtējuma punktu tabulas 3. vietā pašlaik esošā Valentin Giraud un Elvija Mucenieka ekipāža Cēsīs startēs, taču nesenā savainojuma dēļ Mucenieka vietu ieņems Džonijs Badaire.

  Sacensības sāksies sestdien plkst. 10:00, kad trašē dosies “Grand Prix” klases blakusvāģu ekipāžas, lai veiktu brīvos treniņus, savukārt dienas gaitā norisināsies gan attiecīgās klases kvalifikācijas braucieni, gan “Sidecar Kings” pārstāvju sacīkstes un pirmie finālbraucieni. Tikmēr svētdien, 10. jūnijā, Cēsīs motori sāks rūkt jau plkst. 8:30, kad dalībnieki dosies iesildīties, savukārt sacensību atklāšana norisināsies plkst. 11:00 un nozīmīgākie starti gaidāmi plkst. 13:15, kad uz starta 1. braucienam izies pasaules čempionātā startējošās ekipāžas.

  Posma organizators Kristers Serģis saka: “Protams, ir milzīgs gandarījums par to, ka Cēsīs - vietā, kur aizvadīju savu pirmo treniņbraucienu un daudzas sacensības - atkal varēsim baudīt blakusvāģu motokrosu. Vēlos pateikt lielu paldies ikvienam iesaistītajam cilvēkam, kurš ir ieinteresēts šī pasākuma veiksmīgā norisē, jo īpaši Cēsu un Priekuļu pašvaldībām, kuri snieguši neizmērojamu atbalstu. Protams, pateicības vārdi jāvelta arī sponsoriem un atbalstītājiem, kuri devuši savu artavu, lai pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem Cēsīs noritētu bez aizķeršanās un mūsu pilsēta varētu uzņemt pasaules motokrosa eliti, pēc ilga pārtraukuma atkal sniedzot faniem un līdzjutējiem motokrosa svētku sajūtu. Novēlu veiksmi visiem dalībniekiem, jo īpaši Latvijas sportistiem un ekipāžām; cerams, ka atlēti pašmāju līdzjutējus spēs palutināt ar augstvērtīgiem rezultātiem. Jau pavisam drīz tiekamies neiazmirstamā nedēļas nogalē Cēsīs!”
  Gan sestdien, gan svētdien trases teritorijā motokrosa apmeklētājiem būs pieejamas ūdensbumbu izklaide, balansa velosipēdi bērniem un citas izklaides gan lieliem, gan mazākiem. Trases teritorijā pulcēsies arī dažādi ēdinātāji.

  Pasākums ir bez vecuma ierobežojuma. Jauniešiem vecumā no 10 līdz 15 gadiem, senioriem un 2.-3 grupas invalīdiem ieejas biļetes cena uz abām dienām būs 15 eiro, bet pieaugušajiem biļete maksās 25 eiro. Auto caurlaides cena būs 5 eiro. Tikmēr bērniem vecumā līdz 10 gadiem, kā arī pirmās invalīdiem, uzrādot invaliditātes apliecību, būs bezmaksas ieeja. Tāpat būs iespējams iegādāties arī kempinga vietu, kuras biļetes cena ir 25 eiro. Kempings tiks atvērts piektdien sākot no plkst. 12.00. Trase ieejai tiek atvērta 9. un 10. jūnijā no plkst. 7:00. Biļetes būs iespējams iegādāties pie ieejas pasākuma norises vietā.

  Sīkāku informāciju par pasaules čempionāta motokrosā blakusvāģiem Latvijas posmu un mototrasi “Ezerkalni” iespējams atrast sacensību mājaslapā https://wsclatvia.com, bet plašāku informāciju par pasaules čempionātu motokrosā blakusvāģiem - http://www.sidecarcross.com.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV