Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Streetfighters.lv moto skola 333 trasē 18.05.2014

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (9)
 • Drukāt
 • Landija, Streetfighters.lv,
  21-05-2014

  Pēc pagājušā gada panākumiem, svētdien 18. maijā, sporta kompleksā 333 notika streetfighters.lv moto skolas jau otrās sezonas 1. nodarbība. Šogad, par lielu prieku Streetfighters.lv kolektīvam atsaucība bija tik necerēti liela, ka jau nodarbības izsludināšanas dienā nācās veidot vēl vienu grupu, kopā pulcējot vairāk kā 30, aiz svītras atstājot vēl vismaz 10 visdažādāko motociklu īpašniekus, kas vēlas uzlabot savas braukšanas prasmes, kā arī labāk izprast sava motocikla uzvedību un iespējas.

  Nodarbības teorētiskajā daļā tika pievērta uzmanība lietām ko vajag, un ko tieši otrādi nevajag darīt braucot ar motociklu līkumā, kāda trajektorija būtu jāizvēlas, kam būtu jāpievērš uzmanība izvēloties trajektoriju arī ielas apstākļos, kā arī tika apskatīti vispārēji noteikumi, kas jāievēro savai un apkārtējo drošībai braucot trasē.

  Streetfighters.lv moto skolas nodarbības rīko trasē tāpēc, ka tā ir vieta, kur koncentrētā formātā sastopami visdažādāko konfigurāciju līkumi. Sporta kompleksa 333 trasē iespējams izmēģināt un saprast kā motocikls uzvedas gan garā lēzenā, gan pavisam asā- 180 grādu- pagriezienā.

  Interesanti, ka tieši tāpat, kā pagājušogad, sākoties pirmās grupas praktiskajām nodarbībām, sākās lietus. Tas par laimi kursantus nenobiedēja, un arī māte Daba apžēlojās un trasi ātri nožāvēja, tāpēc praktiskā nodarbība Streetfighters.lv instruktoru vadībā varēja turpināties. Šai apmācības daļai moto skolas vadītājs RGX bija sagatavojis 3 uzdevumus – braukšana nebremzējot, braukšana ar vienu roku un braukšana apvienojot pirmos divus uzdevumus. Tāpat arī, jebkurš, kurš vēlējās varēja uzdot sev interesējošus jautājumus, gan visu praktiskās nodarbības laiku, trases malā stāvošajam RGX, gan Streetfighters.lv instruktoriem pēc nodarbības.

  Visu Streetfighters.lv vārdā sakām milzīgu paldies par milzīgo atsaucību un labajiem vārdiem un atsauksmēm.

  Tiekamies nākamajā nodarbībā , kuras tēma un norises laiks tiks izziņots jau tuvākajā laikā. Kā arī aicinām interesentus, kas vēlas dziļāk apgūt motobraukšanu, pieteikties uz RGX individuālo apmācību.

  P.s. Bildes vēl gaidām paši 

  Ar cieņu un prieku par padarīto darbu Streetfighters.lv kolektīvs

  (foto: Ģirts Lēmanis un Mārtiņš Brasla)

  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV