Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Arī šajā gadu mijā Latvijas BMW klubs aicina uz labdarību!

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • Latvijas BMW klubs,
  21-12-2014

  Ir Ziemassvētku laiks, kad mēs vairāk domājam par saviem līdzcilvēkiem. Ziemassvētki ir arī labo darbu laiks, kas vēlreiz aicina mūs padomāt arī par tiem cilvēkiem, kuriem, varbūt, ir paveicies mazliet mazāk, nekā mums. Jo īpaši tā mūsu sabiedrības daļa, kuri atrodas sava dzīvesceļa pašā, pašā sākumā, un kurus mēs savā ikdienā ne vienmēr atceramies un pamanām. Tie ir bērni, kuriem nav savu ģimeņu, kuriem nav nedz savas mammas, nedz tēta, un kuri visvairāk par visu vēlētos, lai viņiem tādi būtu.

  Jau sesto gadu BMW Clubs Latvia rīko Labdarības pasākumu Latvijas bērnu namiem, un šogad mēs apciemosim Elejas bērnu namu, iepriecinot šeit mītošos trīsdesmit četrus bērnus ar savu uzmanību un radošās apvienības “Spiediens” īpaši viņiem sagatavotu improvizācijas teātra Ziemassvētku izrādi. Šīs apvienība ar dažādiem teātra uzvedumiem jau ir viesojusies vairākos Latvijas bērnunamos.

  Ikviens interesents savu iespēju robežās ir aicināts sniegt savu atbalstu šajā labdarības akcijā, veicot ziedojumus un palīdzot šī pasākuma īstenošanā. Arī paši kluba biedri aktīvi piedalās gan ar ziedojumiem, gan veltot savu brīvo laiku šī pasākuma organizēšanā un bērnu izklaidēšanā, dāvājot bērniem savu uzmanību, mīlestību un cenšoties kaut nedaudz iepriecinātu viņus ar to, kā viņiem tik ļoti trūkst – sirds siltuma un mīlestības.

  Latvijā ir ļoti daudz labu, atsaucīgu un sirsnīgu cilvēku, ko apliecina lielā atsaucība mūsu labdarības kampaņai iepriekšējos gados. Katrs saziedotais eiro dāvās iespēju šiem bērniem gūt prieku dāvanu un jauku pārsteigumu veidā. Mēs vēlamies, lai Ziemassvētku Brīnums ļautu vismaz vienu dienu šiem bērniem justies mīlētiem un laimīgiem.

  Ar šo labdarības kampaņu BMW Clubs Latvia vēlas pievērst lielāku sabiedrības uzmanību mūsu līdzcilvēkiem un sēt ikvienā no mums apziņu, ka sabiedrību veidojam mēs visi – gan es, gan Tu.

  BMW Clubs Latvia šajā labdarības pasākumā atbalsta:
  SIA „ADDO Solutions”; „Inchcape BM Auto”; Radošā apvienība "Spiediens"; ilggadēju palīdzību šajā labdarības pasākumā sniedz BMWPower.lv un MOTOpower.lv.

  Konts ziedojumiem:
  LATVIJAS BMW KLUBS
  Reģ. Nr.: 40008068552
  Banka: Swedbank
  Konts: LV84HABA0551006904808
  Komentārs: Labdarībai

  Ziedojumus mēs vācam līdz 31.01.2015.

  BMW Clubs Latvia jau iepriekš pateicas visiem ziedotājiem!

  Kontaktpersonas:
  Kristīne Dzjuba t.: 29491892
  Helmuts Palkavnieks t. 28675411

  Paldies!


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV