Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Sigulda-Kurzeme-Sigulda

Pievienota: 01. Jul 2013, 18:34
Atjaunota: 01. Jul 2013, 20:54

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja TheBear

Apstākļu sakritības pēc apmeklējām Kurzemi. Sākuma maršruts bija paredzēts uz Alūksnes ezeru un pavizināšanās pa Latgali, bet novērtējot laika apstākļus maršruts pēdējā brīdī tika mainīts uz Usmas ezeru, Lokatora apmeklējumu un Kolkas ragu.
Datums 28-29 jūnijs. Visai populārs galamērķis šajās brīvdienās cik novēroju no citām galerijām


Starts Siguldas 123 benzīntanks.


Nākamā pietura bija Salaspils, jo braucām pa apvedceļu, bet bildes izpalika, šīs jau ir no Slokas kuršiem.
Kuršos vēl neprasijās, bet daba sauc un 5 min vēlāk vajag, vajag, vajag.


Next stop jau laikam aiz Tukuma. Jāfočē burvju cipariLiekas, ka vairāk mums pauzes nebija un ierodamies pie Usmas ezera. Tika atrasta naktsmītne Usmas Meki kempingā - mērķis bija cits kempings, bet šis bija gana labs.
Īsumā: telts vieta 2Ls no personas, blakus nojume ar galdiņu, civilizēts WC un iespejamas arī dušas, līdz ezeram 50m, blakus 24h krodziņš [uz afišas tā bija rakstīts] par papildus naudām iespejama laivas, makšķeru noma un visādas citādas jaukas atrakcijas, pirts uz laipas, kura ieiet ezerā kādus 40m.
Zemāk bildes no telts celšanas, dabas skati un pikniks vakara noslēgumā.
Atnāca vakara viesis, kurš nesmādē ceptu desas imitāciju
29.06.2013 Rīts tuvējā benzīntankā otrā ezera galā.
Apskatijuši dus atrodamo karti, atrodam tajā dažas apskates vietas tuvejos mežos. Tālāk seko ceļš uz lokatoru. Ceļus pārsvarā izvēlamies caur mežiem.


Un ātri vien nedaudz apmaldamies.
Uz meža ceļa atrodam dabas pieminekli. Velna pēda. Vairāki akmens bluķi, kuri no augšasizkatās kā pēda.


Lokators, kurš jau figurē dažās citās galerijāsBāka.

Kolkas tornis
Pa ceļām uz Roju šur tur piestājam, apskatam dabu.
Rojā atrodam iepuzdienošanas vietu. Pašā centrā, pārtikas veikalā ir ēdnīca, kurā var dabūt sātīgu un garšīgu ēdienu. komplekts: 1/2 Saļanka, Otrajā - vārīti karpuči ar vistas filejas gabaliņiem krējuma mērcē un salāti, kompots un saldajā rupmaizes kārtojums ar ķīseli. Tas viss kopā 2.3Ls - puziks pieēsts pilns


Atkal daba, Kaltenes pludmale. Turpinājumā ir mājupceļš pa meža ceļiem līdz Tukumam. Talāk caur Smārdi uz Rīgu un Siguldu.


Nogriežamies Garkalnē uz Mazajiem Kanarniekiem , kur notiek radio vadāmo auto modeļu sacensības, par kurām varat vairāk palasīt pelekais-rc.lv [pirmais mans hobijs]


Galu galā tika nobraukti ap 650km divās dienās. Naudās iztērēts ap 40Ls no kuriem 30Ls degviela, pārējais - ēdiens, alus vakarā un cigas . Šis bija mans pirmais garais pārbrauciens ar moci. Moci Honda Transalp iegādājos dažas dienas pirms brauciena no drauga, kurš bija šī brauciena iniciātors un pārvietojās ar F800gs BMW.
Kopumā iespaidi labi, tik pašam priekš sevis piezīme, ka jāmācās braukt pa šķidru granteni. Izvēlētie ceļi ceļojuma laikā bija diezgan pateicīgi, jo iepriekšējā naktī lija stiprs lietus, grants ceļi bija pieblietējušies, bez putekļiem, bet ne dubļaini.

Nākamais brauciens paredzēts jūlija vidū vai beigās uz Alūksnes ezeru un Latgales apceļošana. Augusta beigās laikam brauksim apkārt Latvijai pa robežu
Top.LV