Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Izbrauciens pa Eiropu

Pievienota: 03. Jul 2013, 23:35
Atjaunota: 04. Jul 2013, 00:41

Komentāri (21)

Citas galerijas no lietotāja JohnnyB

Paskatījos citu galerijas un pašam arī sagribējās šogad izbraukt kādu līkumu pa Eiropu ar moci. Tā kā līdzbraucējus neatradu, tad plānoju ceļojumu viens pats. Mērķis bija aizbraukt līdz Venēcijai. Sanāk ap 2000 km vienā virzienā.
Nekādas iepriekšējas pieredzes tālos ceļojumos man nebija, taču tāpat nopakoju moto, uzstādīju navigāciju un devos ceļā.

Pēc pirmajiem 900km naktī Polijā sāka līt, tādēļ devos uz pirmo pieejamo hoteli. Cena istabu kopā ar brokastīm bija salīdzinoši zema - ap 10 Ls, turklāt pats hotelis bija ok.

Ap šo laiku Austrijā vēl studēja bračka, tādēļ pa vidu varēju ieplānot vairāku dienu pieturu Leobenā.

Uzkāpu arī vietējā mazajā kalnā.Apmklēju arī Austrijā labi zināmo Zaļo ezeru (Grüner See), kas atrodās starp kalniem. Izskatās jau labi, taču ūdens temperatūra nepārsniedz 8 grādus.Sanāca uzkāpt arī Leobenas apkaimes vietējā lielajā kalnā.Ar kādu enduro aparātu tur mierīgi varēja uzbraukt augšā pa kalna ceļiem - akmeņaini, taču stāvums pārvarams.Tālāk norezervēju kempinga vietu Venēcijā un devos ceļā.Vietējie pabrīdināja, lai nebraucu uz Venēcijas pilsētu ar moto, jo publiskajā parkingā visdrīzāk to saskrāpēs, jo tur pilns ar agregātiem, kas slaikti viens pie otra. Turklāt itāļi nav tie uzmanīgākie cilvēki attiecībā uz transporta līdzekļiem. Devos vien ar sabiedrisko.Nekādu smirdoņu gan nejutu, par kuru paziņas iepriekš man sūdzējās.


Pēc Venēcijas apskates devos atpakaļ uz Austriju, kur pavadīju vēl pāris dienas.Ceļš mājup bija diezgan nogurdinošs. Uz bāņiem nav ko redzēt un viss brauciens ļoti neinteresants. Atkal nācās pavadīt pusotru dienu ceļā. Biju plānojis nobraukt bez apstājas, taču pēc 14h biju nobraucis vien 1100 km. Biju spiests palikt Polijā pa nakti.

Kopumā sanāca ap 4000 km brauciens. Pa vidu bija problēmas tikai ar navigāciju, kuru dažākār nevarēja uzladēt. Tur problēmas jau pamatā - mobilais telefons nevar pilnvērtīgi veikt šādu funkciju. Vismaz tā bija ar Samsung Galaxy SII.

Paldies par uzmanību!
Top.LV