Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ar ko pārvietojās turki! Moto un ne tikai!

Pievienota: 24. Jul 2013, 21:13

Komentāri (4)

Citas galerijas no lietotāja mikelizzz

Sanāca šovasar pabūt uz vienu nedēļu Turcijā! te nu pāris braucamie, par kuriem bīžiem varēja tikai pabrīnīties un pasmieties!
Bet jāsaka ka bij diezgan interesanti pavērot viņu braukšanas kūltūru. un pats brīnumainākais tas, ka nedēļas laikā neredzējām nevienu avāriju.šādi vecie Renault'iņi bij ļoti bieži sastopami uz ceļa! Lai gan pie mums tādu pat redzējis nebiju!


Bij protams redzami pazīstami brendi, un arī mūsdienīgāki braucamie, bet kaut kā biju tik pārsteikt pa tiem, ka pat neiedomājos kādu nobildēt!
diviem braucamajiem dota otrā elpa!

Tā jau smuki izskatās, bet kā nez ar tādu tumsā braukt!

Tā uz ātro pirmāi reizē izlasīju KTM!


Vietējie tur brāuc bez ķiverēm! Bet tai karstumā es viņus varbūt pat daļēji saprotu, jo tai karstumā neko galvā negribas vilkt!
Vai Picu pasūtījāt?


Ejot garām, pēc viena foto, aicināja ar šiem iedzert remontdarbnīcā tēju! Tējas dzeršana viņiem ir ļoti raksturīga! dzer to vīņi rītā, vakarā, gan kad auksts, gan kad karsts!DR viens no mazajiem brāļiem!


Spogulīši, tā kā pie mums glauniem autiņiem!


Mans ceļojums! protams ir vēl visādas skaistas bildes ar interesantiem dabas skatiem un augļu kokiem utt., bet domāju, ka šīs bildes šim portālam būs atbilstoākas!
Paldies par skatīšanos!

Top.LV