Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

►elta ▲▲achine

Pievienota: 01. Aug 2013, 03:23

Komentāri (13)

Citas galerijas no lietotāja eddy_T

27. jūlijā bija viens no maniem šīs vasaras lielākajiem un emocionālākajiem notikumiem - Depeche Mode koncis Viļņā.
Iespējas uz turieni aiztransportēties bija daudz un dažādas, taču jau pašā sākumā bija skaidrs, ka izvēlēsimies varbūt ne to praktiskāko vai lētāko braukšanas veidu, bet noteikti aizraujošāko - braukt ar moci. Līdzīgi kā ar neseno braucienu uz Igauniju arī šoreiz tika izvēlēts braukt uz divām naktīm, ņemot vērā gūto mācību - mazāk plānot un vairāk ļauties pašplūsmai....
Vispirms jau par pašu maršrutu...
Turpceļā - īsākais un ātrākais pa leišu "bāni" Panevēža - Viļņa.
Atpakaļ tika piemeklēti mazāki ceļi, kuri iet caur Giedraičiai, Moletai, Anykščiai un tā tālāk līdz Šauļiem un Krustu kalnam. Biju patīkami pārsteigts par fantastiski līkumotajiem ceļa gabaliem, kuri vijās ap un pāri dažāda izmēra pauguriem. Adrenalīna devas ir pietiekamas, jo daudzviet līkumi nav pārredzami un laiku pa laikam pretī pa ceļa vidu iznesās kāds Audi 80. Iepriekšminēto gabalu iesaku visiem kā alternatīvu "bānim" - ceļš ir garāks, bet laiks paiet nemanot. Tik jāuzmanās no atsevišķajiem posmiem, kur asfalts ir tikai vienas joslas platumā...Bilde kopējām priekšstatam par ceļu no google maps. Pašam nebija laika un vēlēšanās stāties un fočēt, bet tagad škrobe, jo skati, kuri paverās ar ceļu līkumiem no pauguru augšas bija pa pirmo!
Par naktsmītni izvēlējāmies salīdzinoši jaunu hosteli - Slippers House. Galvenais plus, ka saprātīgas cenas un tuvu no koncerta vietas. Saimnieki arī bija gana laipni un sarunāja mocīti iestumpt kaimiņu slēgtajā pagalmā.
Bildē skats no nākamās dienas bročiem.Pirms DM ļoti gribējās dzirdēt Instrumentus, bet ņemot vērā, ka izčammājāmies no Rīgas, tad tie tika palaisti garām... Taču varbūt labi, ka tā, jo pa ceļam no hosteļa tika sapazīti vietējie leišu krievi, kuri DM fanošanā izrādījās ar pamatīgu rūdījumu. Beigās ar šamējiem devāmies arī uz vienu DM āfterīti, kādā viļņas klubā/bārā. Iespēja atpūsties ar vietējiem bija vērtīga un neatņemama kopējās pasākuma pieredzes sastāvdaļa.

Nākamās dienas kultūrprogrammā tika iekļauts Traķu pils apmeklējums. Cilvēku jūra un saule cepīja nenormāli, bet atpūta patīkami kontrastēja ar iepriekšējā vakara trakošanu....Viļņas rātsnamsKrusta kalns bija pēdējā pieturvieta. Krustiņus, ko atstāt kalnā, uzmeistarojām paši.

Kopumā pasākums tiešām bija pa pirmo un paliks atmiņā uz ilgu jo ilgu laiku...
Pie Šauļiem gan ievēroju, ka aizmugurējās gumijas diegi pamazām jau sāk "prasīt ēst"...tad nu pavisam drīz tikšu pie sen kārotā PR3
Top.LV