Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Mazliet aiz POLĀRĀ LOKA

Pievienota: 28. Aug 2013, 11:47
Atjaunota: 29. Aug 2013, 16:23

Komentāri (12)

Citas galerijas no lietotāja varisons
Ceļi aiz Polārā loka ir skaisti – taisni un ļoti gari. Vari sēdēt uz moto un nemaz stūre nav jāgroza, brauc, brauc un vēlreiz brauc.


Daba TUR ir skaista un savdabīga, lielu koku nav, zaļas zāles nav, tikai ķērpji un ziemeļ brieži, kas nesteidzīgi ganās pa plašajām ārēm.
Viens no skaistākajiem ceļiem ir uz pašu tālāko ziemeļu punktu kur var aizbraukt. Tāda sajūta, ka ceļš ved uz nekurieni. Braucot pa šo nekurienes ceļu pūš auksts vējš un esmu nosalis līdz kaulam, bet daba ir tik fascinējoša, ka vienkārši nav laika drebināties ir tik jākapā, kamēr neuznāk lietus ar sniegu.


Skriet laikm gan nav vērts, jo te ir skaisti manāms rezultāts, kas laikam noticis īsi pirms mums. Cilvēki vēl lasīja stikla lauskas no ceļa nost, lai nesagriež kājas citi ziemeļ brieži.


Pirmā bilde ir bildēta 11 vakarā un naktis tur ir tādas, ka avīzi var lasīt laukā bez apgaismojuma. Paisums un Bēgums ir ļoti izteikts- vakarā ūdens nav a no rīta skaties jūra jau klāt pie pakša.


Tālāk aizbraukt nav kur – pasaules mala.


Rezumē: Esmu laimīgs, ka pieveicu šo intresanto celiņu uz pasaules malu, ļoti ļoti skaista daba un ļoti ļoti daudz km aiz muguras.Top.LV