Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ainaži-Liepāja gar Latvijas robežu.

Pievienota: 01. Sep 2013, 15:08
Atjaunota: 01. Sep 2013, 20:34

Komentāri (10)

Citas galerijas no lietotāja Aptieka

Kopā ar TheBear nolēmām apbraukt pa robežu apkārt Latvijai. Tika rezervēts laiks, izņemtas caurlaides pierobežas joslai un aidā. Ceļojumam bija plānots +/- 2200km ar četrām nakšņošanām kempingos vai tiešā ūdens tuvumā, līdzi bija paņemtas arī pīckas, bet ne reizi pielietotas netika.
Diemžēl, dažādu apstākļu dēļ, ceļojums bija jāsaīsina, kā rezultātā tika pievarēta tikai LV sauszemes robeža un nobraukti nedaudz vairāk kā 1700km.

Tūjas kempingā, mo vēl tīri un smuki.Pirmie robežstabi.Ipiķi, tiks izvilkta karte un Nokia. Noklai labi ka liela daļa stigu un mazo ceļu iekšā, bet ne vienmēr atbilst patiesībai.Pīppauze ēniņā uz pierobežas celiņa.Ērģemes pilsdrupas.ValkāCeļa seguma maiņa. Tālāk putekļaina grantene, TheBear priecīgsBijām arī pie apistiem. Kaut gan viņi paši saka, ka neesot.Apē ar vietējo.Pededzes RPKEsam nobāzējušies pie Viļakas ezera, telts uzcelta, var arī pavakariņot.Pirmais rīts , miglains un slapjšs.Vientuļu RPK.Beņdža Latgalē nav lēts... Uz ko pārdevēja atbildēja, bet tuvumā neviena cita navAtradās arī nedaudz dubļi, kaut gan grants ceļi bija izkaltuši, dažviet pat ar 10-15 cm vaļēju virskārtu.Daudz pamestu viensētu, dažas jau sāk sazāģēt malkāKārtējā pīppauze ēniņā un briļļu tīrīšana.Baltinavas baznīca un tīram brillesGrebņevas RPK.Kārtējās krustcelēs...Taisnais, varēs atvilktTheBear pavēra.Veikals slēgts.Atkal ēniņāPļavas arī nesmādējām.Pierobežas dadži, vēlāk aplipuši bija ne tikai cimdi.Ceļš gar Zilupes upi, vēlāk ceļš ieveda mežā ar krietnu dubļu devuVilcienu sastāvu rentgenam līdzīgs priekšmets.Terehovas RPK.Šuškovas baznīca.Pie Latvijas- Krievijas-Baltkrievijas robežām.Pie Latvijas- Krievijas-Baltkrievijas robežām.Otrā naktsmītne, netālu no Vecbornes.Ooo, pat izdevās veselas olas atvestVakariņās cīsiņu zupa, olas būs brokastīsBaltkrievijas pierobeža beidzas, tālāk LT.


Tālāk caurlaides vairs nebūs vajadzīgas. Tā arī neviens nelūdza uzrādīt, tik pajautāja vai irApmaldījāmies?
Nē, pētam karti!Kaut kādā(biezpiens beidzās) muižā ierīkota skola.Jau atkal rijamPēdējā nometne netālu no Tērvetes.TheBear netālu no lāčiemIebraucām arī putrā.Pīppauze pie restaurācijas darbiem.Pīppauze, fonā vējdzirnavas.Ceļā uz LT pēc degvielas no kuras Transaps sāka streikot, vēlāk pēc Saldus staķika viss nostājās savās vietās.Papusdienojām netāju no Rucavas pie jūras un atpakaļ uz mājām.


Top.LV