Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Amata - Gulbene pa sliedēm

Pievienota: 07. Oct 2013, 10:59

Komentāri (8)

Citas galerijas no lietotāja piter

Bijām ar endūriem izbraukuši pa Ieriķi - Gulbene dzelzceļu, pareizāk sakot, bijušo dzelzceļu.. izbraucām no Mālpils, tad uz Ģikšiem, Amatu kur sākās dzelzceļa posms.. dzelzceļš vietām diezgan labs grantenieks, vietām pavisam aizaudzis, vietām ciets un nobraukāts, vietām irdens.. lielu gabalu no kopējā nācās stāvēt kājās.. baigi grūti savākties, visu laiku ciets un smuks, pēkšņi sākas irdenais.. tad kaut kādi pampaki vai izskalojumi.. acis jātur vaļā..
..bija arī divi tilti ar ne visai labu segumu.. pār pirmo pusi nostūmu un kad tiku pāri laipai, tad rāpos virsū un devu ručkā.. pa tām salijušajām špalām diezgan labi slīd.. negribējās bembelātu atstāt upē.. pa otro saņēmos drosmi un pārbraucu..
Gulbenē pusdienas un atpakaļ pa asfalta maršrutu Gulbene-Madona-Ergļi-Mālpils-Sigulda.. lija lietus un jaunais Ērgļu asfalts nebija baudāms.. reizēm līkumos labi slīdēja.. un tās metāla barjeras vēl saliktas.. nebija patīkamas sajūtas.. varbūt sausā laikā tur var baudīt ceļu.. lietū, nu i nah...pa ceļam uztinās četri septītnieki..Top.LV