Online

Pašreiz MOTOpower skatās 28 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ekstrēmā daudzcīņa jau šo svētdien!

Pievienota: 05. Jun 2017, 10:10
Atjaunota: 05. Jun 2017, 13:26

Komentāri (3)

Citas galerijas no lietotāja Andris-GPriecājamies paziņot, ka šajā gadā Sporta Klubs L.R.K. un Agarska Triāla Klubs organizē jaunu bezceļu motocikliem paredzētu sacensību formātu „Ekstrēmā daudzcīņa”.
Šajā gadā plānots aizvadīt divus sacensību posmus: pirmais posms 11. jūnijā Ozolnieku novada „Priežkalnu” trasē un otrais posms 20. augustā Siguldā.

Sacensības sastāvēs no diviem motosporta veidiem – enduro un triāla. Dienas gaitā katram dalībniekam enduro sadaļā būs jāveic trīs ātruma testi – enduro, krosa un ekstrēmais tests. Triāla sadaļā dalībnieka uzdevums būs veikt trīs ļoti atvieglinātus triāla posmus. Uzvarētāju noteiks abu sporta veidu kopvērtējumu summēšana.
Organizatori būs parūpējušies par kvalitatīvi sagatavotu trasi katrā no disciplīnām un iespējām apbraukt tās vietas, kuras priekš pirmās reizes liksies pārāk ekstrēmas!

Tāpēc vēlamies iedrošināt ikvienu interesentu ar enduro vai motokrosa motocikliem droši ņemt dalību šajās sacensībās ar iespēju pamēģināt ko jaunu un tajā pat laikā lieki neriskēt.
Sacensības norisināsies paralēli Latvijas čempionāta 2. posmam triālā. Aicinām dalībniekus uz pasākumu ņemt līdz atbalstītājus un draugus, darbosies bufete un dažādas citas aktivitātes.
Sacensību nolikums pieejams -http://site332951.mozfiles.com/files/332951/Dau...s_2017_final.pdf

Pieteikšanās - https://goo.gl/forms/2w8Fnh5Xg3vRuCGj1

Atrašānās vieta, tepat pie Rīgas:
GOOGLE MAPS: https://goo.gl/maps/1zHKp7kfWXA2
WAZE: https://mobile-web.world.waze.com/en_GB/meetup/...tion?h=ud140dy39

Informācijai par pasākumu varēsiet sekot līdz - facebook.com/TrialStunt


Top.LV