Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Beļģija/Luksemburga/Francija/Šveice/Austrija/Čehija/Polija/Lietuva

Pievienota: 07. Jul 2017, 08:00

Komentāri (18)

Citas galerijas no lietotāja Andreits

Heil! Zinu, ka pēdējā laikā te nav īpaši populāri vedot galerijas, bet vienu īso ielikšu.

Viss sākās ar to, ka sievai uz vecumu ievajadzējās moci. Protams, ka pirmo, budžeta utt. Izskatījāmies sludekļus, Latvijā viss ir dārgi, maksā kosmiskus 1000 eur un vairāk. Nu, neko, apjautājāmies sen zināmiem cilvēkiem Eiropā, un, lūdzu - puisis no Briseles tikko nopircis jaunu 800 GS adventūri, un garāžā mētājoties lieks NTV 650 revere, 95. gada izlaiduma, kopts un lolots, tā teikt, pēdējos 4 gadus. Hmm. Hondas un citi japāņi, saprotams, mani neuzrunā, bet šis ir viens no jēdzīgākajiem rīsu cienītāju exemplāriem - kardāns, naked stils, āfrikas/transalpa motors (esot labs, ejot 250 tūkstošus, šim ir tikai 50 000). Cena - 700 eur. Nu, ko, ryanair biļetes uz Briseli pa 34 eur abiem, pāris mantas, un esam Briselē pie NTV un nedēļa laika, lai tiktu mājās.

Protams, ka nebrauks jau pa taisno, un, lai dievs nogrābstās, ne jau ar kuģi. Brauks caur Alpiem. Lai gan veca honda, tomēr motocikls

OK bilžu nav daudz, saprotams, šādā pārdzīšanas pasākumā nekāds foto līdzi ņemts netika, drusku ar telefonu pabildēts.

Vidēji braucām 200-250 km dienā, ar vidējo ātrumu (neskaitot apstāšanās) 40-50 kmh Vispār reti kad ātrāk par 100.

Bāņi tika izlēgti pašā saknē, tikai mazie ceļi. Vismazākie iespējamie.

Lietus drēbes sev biju aizmirsis mājās, nācās Alpos siki salīt Tas pats ar gps - aizmirsts, braucu tikai pēc papīra kartēm, kuras par laimi bija iemestas līdz, ik pa laikam iečekojot lokāciju googlemaps. Visu atradu ļoti veiksmīgi.

Labi, lai runā bildes.

Reinas ūdenskritums Šveicē, ir vērts garāmbraucot piebrauktKaut kāda aiza uz DE/A robežas, pa kuru var staigāt un bailīgi raudzīties zem kājām. Par brīvu.Bagāžas setups. NTV vēl viena labā īpašība - vietas pietiek, lai visu sakrautu virsū bez papildus speciāliem stiprinājumiem. Dzeramnaudu neviens neiemetaVisforšākie ceļi bija Bavārijā un daļēji Čehijā. Austrijā pretīgi lija.

Teltī nakšņojām tikai 2 reizes no 6. Patiesībā, ja ir līdz telefons ar Airbnb aplikāciju, nekādas teltis nevajag. Vienmēr par 15-20 eur var atrast jumtu virs galvas, un tas ir tas pats, kas maksāt gejropā par kempingu.Varšavas airbnb dzīvoklis par 15 eur 12. stāvā, Laabs. Bavārijā laukos palikām par 13 eur. Šūpuļtīkls dārzā included.Nu un tradicionālā iebraukšana LT caur Vištytis, nevis pa lielo, fūru pārpildīto ceļu.Nu tas arī viss. Par moci: darbojas kā pulktenis, nekādu problēmu. Garlaicīgs viņš ir. Toties ēd 4-4,5 l divatā ar somām.

Par nobrauktajiem kilometriem neko nezinu, neskaitīju, neuzņēmu. Vajadzētu būt ap 3500.

Ā, pa ceļam bijām domājuši iebraukt Austrijā harley river ride pasakumā, paskatīties, kā izklaidējas īstie, bārdainie vīri, taču nedaudz rasināja lietus, un hārlisti pasākumu bija atcēluši. Kas par pārsteigumu

Top.LV