Online

Pašreiz MOTOpower skatās 28 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

LATVJU ZĪMJU sejas maskas/balaklavas 55ART

Pievienota: 08. Aug 2017, 18:03
Atjaunota: 27. Feb 2018, 18:02

Komentāri (11)

Citas galerijas no lietotāja 55tais

BALACLAVA / SEJAS MASKA
Esmu motobraucējs jau daudzus gadus. Vienmēr paticis būt dinamiskam, ātrakam par citiem. Nav svarīgi kādi ir laikapstākļi, tu vienkārši jūti, ka ceļš sauc! Uzlikt rokas uz stūres un iedot ručkā… vējš, ātrums, brīvība… un tad trieciens kaklā! Muša vai vabole! Un vēl viena! Ikviens motobraucējs, kurš mīl atvikt gāzes rokturi līdz galam ir sajutis šo sajūtu, kad tava brīvības garša tiek sabojāta ar triecienu pa neapsegto kaklu…
Sapratu, ka ir jārod risinājums, tomēr neatradu neko, kas atbilstu manām vēlmēm un kvalitātes standartiem, tāpēc ar domubiedriem 55ART nolēmām risinājumu radīt paši.
Sejas sargam/ balaklavai tika radīta īpaša piegriezne ar pagarinātu kakla daļu lai paaugstinātu motobraucēja komforta līmeni. Tika izvēlēti īpaši testēti audumi domājot par mūsu klimanta īpatnībam - galvas augšpusē izvēloties īpaši elpojošu materiālu, lai neradītu lieku karstumu zem ķiveres, savukārt kakla daļu veido materiāls ar īpašām vēja un mitruma atgrūdošām īpašībām. Mums ir svarīgs katrs kvalitātes kritērijs, tāpēc tika izvēlēti arī īpaši diegi un šūšanas tehnika, kas testējot ļāva izturēt lielus ātrumus un vēja pretestību.
Esam estēti, tāpēc mūs neapmierināja vienkārša melna balaklava, jutām ka dizainā ir jāietver mūsu piederība un latviskās saknes. Radijām īpaša dizaina patriotiskās balaklavas, lai radītu nevien izcilu komfortu motobraucējiem, bet arī skaistu dizainu.
Balaklavas dizainā ir ietvertas latvju spēcinošās zīmes ar īpašu, aizsargājošu nozīmi, kas īpaši nepieciešama piedaloties aktīvā satiksmē.
Uzklausot un saprotot mūsu darba cienītāju vēlmes tapa arī patriotiskā dizaina melnās krāsas balaklava, kura sevī ietvēra spēcinošās latvju zīmes un to nozīmi.
Esam ļoti priecīgi, ka esam radījuši funkcionālu un estētisku produktu kuru varam izmantot netikai aktīvajā moto sezonas laikā, bet arī piedāvāt mūsu draugiem un darbu cienītajiem!
WWW.55ART.LV
https://www.youtube.com/watch?v=rwZUR0HDzGQ

Top.LV