Online

Pašreiz MOTOpower skatās 29 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Poker Rokers manā gaumē.

Pievienota: 11. Sep 2017, 11:26

Komentāri (8)

Citas galerijas no lietotāja ABU

Bija labs VBO Pokera brauciens šogad! Arī Latgale bija pareiza izvēle!
Sākums sestdien, līdz Daugavpilij pa slapjo, tad sauss. Tika paņemti tikai iepriekš plānotie 9 punkti, toties viss “pa mierīgo” un kārtīgi “atvilkts”. Satikti ceļā arī HD un baiki, kas “nomūrējušies” pa dubļiem kā endūri. Kārtīs mūsu 5 moču+1 kompānijā, vislabāk veicās Sančo. Pie balvas gan netikām, toties citu veiksminieku vinnēto tulamoru lakām daudz. Tas dažus arī “piespieda pie zemes”. Šoreiz vakara pasākums nebija ļoti apmeklēts(iespējams daudzi nobijās no lietus). Varbūt arī labi, jo svinību vieta bija mājīga un kompakta. Toties bija daudz “īsto braucēju”, kuri palika līdz rītam. Jautrība “sita augstu vilni”! Arī pats Ģirts Vilnis bija. Prieks bija satikt visus!

Pēc rīta relaksējošā, jaunā, apsildāmā āra baseina apmeklējuma tika nolemts, atpakaļ braukt ar līkumu caur Krāslavu-Daugavpili-Ilūksti-Neretu u.t.t. Pa ceļam nopeldējāmies arī Latgales jūrā - Rāznā. Šogad, izskatās, tā bija pēdējā āra pelde. Uzkāpām arī Lielajā Liepu kalna skatu tornī(289m+tornis). Kāpšana pēc iepriekšējās nakts balles tiešām bija nepdomāta darbība - murgs. Bet pašā augšā skati bija iespaidīgi. Dagda-Krāslava uhhh….., pat CP škoda laicīgi pamanīta tika pasveicināta. Daugavpils-Ilūkste-Aknīste-Nereta-Vecumnieki, ideāls ceļš ar mazu posmiņu “Latvijas parastā”. No Daugavpils līdz Vecumniekiem neviens no mūsējiem vēl nebija tik ātri atbraucis. Satiksme tur maza. Vidējais ātrums bija 3 ciparu. Kurš saka, ka Latvijā ir visi sūdīgi ceļi… . Tā nav, ir arī labi! Toties pirms Vecumniekiem iebraucām tumšā, spēcīgā(kā no spaiņa) lietusgāzē un ātrāk pa +-50 nebija iespējams pabraukt.
Ceļi Latgalē ,manuprāt, ir labi. Vismaz galvenie. Ir lieliskas “trubu birstes”, kur mocis spēj tik turēt, ir forši līkumoti + kalnaini posmi. Satiksme arī maza. Dažam jau eļļas līmenis nokritās pēc šādām “trubu birstēm”. Bija arī kāds nevainīgs “līkuma taisnošanas” mēģinājums caur grāvi šļūcot vienam mocim un + “div gar zem”. Veiksmīgi bez paliekošām sekām močiem un pašiem. Cieta tik pašcieņa + pārbīlis meitenei un nolauzta bagāžas kaste. Tas posmā Višķi-Aglona. Arī viena pakaļriepa izbeidzās(nerēķinājās ar Latgales ātrajiem ceļiem), kuru svētdien no rīta paspējām Rēzeknē nomainīt.

Kilometru daudz. Prieks nemērams!
Tiekamies ceļā!


Tikšanās ceļā.Tuss "ZanziBĀRĀ".Foršais baseins ar siltu ūdeni.Meitenes smaidīgas un varam brauktRāzna, tik pavēss ūdensLielajā Liepu kalna skatu tornī(289m+tornis).

Top.LV