Online

Pašreiz MOTOpower skatās 72 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Ziemas glabāšana SFRT telpās

Pievienota: 12. Oct 2017, 12:06

Pievieno komentāru

Citas galerijas no lietotāja rgx

Ja vēl neesi izlēmis, kur un kā uz ziemas periodu glabāt motociklu - SFRT piedāvā motocikla uzglabāšanu sausās, tīrās un siltās telpās.Telpas apsargājamas, katram motociklam tiek sastādīts pieņemšanas nodošanas akts, visu ziemu uzpasēsim, lai akumulators ir pienācīgi uzlādēts, kā arī visi servisā un glabāšanā atstātie motocikli ir apdrošināti.
Ziemas garumā ir iespējams veikt visas nepieciešamās apkopes un uzlabojumus, lai sezonu var sākt laicīgi un bez liekām raizēm. No savas puses piedāvājam servisa pakalpojumus un rezerves daļas, sākot no ikdienas moto apkopēm, beidzot ar motocikla sagatavošanu sacensībām atbilstoši klienta vēlmēm un FIM regulām.

Ziemas glabāšanas cena - 20.00 eur/mēnesītiem kas vēlas sezonu sākt ar citu motociklu, mēs veicam motocikla tehniskā stāvokļa novērtēšanu, kas īpaši ir noderīgs pirms motocikla iegādes. Ietilpst datordiagnostika (Kawasaki, Suzuki, BMW, Honda), vēsturisko kļūdu nolasīšana, kas dod ieskatu, par motocikla iepriekšējām gaitām, detalizēts motocikla tehniskā stāvokļa apraksts, nepieciešamības gadījumā veicam arī izmēģinājuma braucienus (pēc iespējām atbilstoši laikapstākļiem) - lai iegūtu pilnīgāku viedokli par motocikla stāvokli. Cena motocikla stāvokļa diagnostikai 30.00 Eur. Ja klients vēlas izmērīt arī kompresiju - tad pēc vienošanās, skatoties no motocikla modeļa.

SFRT Veikals
Gustava Zemgala Gatve 67, Rīga
+371 27779957
www.sfrt.lv

Top.LV