Online

Pašreiz MOTOpower skatās 31 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

SFRT Motorsports komanda Almērijas trasē.

Pievienota: 28. Jan 2018, 16:28

Komentāri (7)

Citas galerijas no lietotāja rgx

No šī gada 18. līdz 21. janvārim SFRT Motorsports komandas sportisti piedalījās četru dienu ilgos treniņos Almērijas trasē, Spānijā. Šī trase atrodas vienā no sausākajām vietām Eiropā – Tabernas tuksnesī, kas gandrīz vienmēr garantē siltu un saulainu laiku. 2018. gada pirmais mēnesis nebija izņēmums, un tikai otrās treniņu dienas rītā laiks bija apmācies un trase nedaudz mitra, kas pilnībā nožuva jau ap pusdienas laiku. Pārējās trīs dienas bija saulainas un gaisa temperatūra sasniedza pat +22 grādus.

Pēc pirmajām sesijām sportisti atzina, ka trase ir tehniska, interesanta, ar sarežģītiem un nepārredzamiem līkumiem, tāpēc pirmā treniņu diena tika pavadīta apgūstot trasi. Vienīgi SFRT motosports jaunais dalībnieks, Kristaps Grundmanis (#76), šajā trasē bija braucis jau iepriekš, un pirmo dienu aizvadīja iepazīstot jauno Yamaha R1 motociklu un pielāgojot to savām prasībām.

Otrās dienas rīts sagaidīja ar mākoņiem, nelielu lietu, nedaudz mitru trasi, kā arī ar nedaudz vēsāku gaisa temperatūru. Šie apstākļi lika nedaudz samazināt tempu, un sportisti šo dienu veltīja uzlabojot izvēlētās trajektorijas trasē.

Pēdējās divas treniņu dienas bija īsta “medusmaize” - + 21 grādu augstā gaisa temperatūra un siltā saule, radīja sajūtu, ka ir nevis janvāris, bet gan vasaras vidus, pierastajā Pērnavas trasē. Iepriekšējo dienu darbs ļāva uzrādīt jau pieklājīgus apļa laikus. Iepriekšējā pieredze šajā trasē, palīdzēja Kristapam Grundmanim (#76) uzrādīt 1:45.6 ātru apļa laiku - tikai 3.8 sekundes aiz World supersport čempionāta pilota Andrew Irwin uzstādītā laika (1:41.. Pārējo komandas braucēu laiki - Kristaps Grietins (#181) 1:51.6, Roberts Lapiņš( #89) 1:52.7, Andris Ozols (#1 1:54.1 un Mikus Baltrums (#8, kam šī būs pirmā sezona motošosejā 1:59.
Treniņi tika aizvadīti bez kritieniem un būtiskām tehniskām ķibelēm, kur liels nopelns noteikti pienākas Dunlop Motorsport riepām. Nu jau visi komandas sportisti ir atgriezušies mājās, kur turpina sagatavošanās darbus 2018. gada sezonai, kura sākies 1. maijā ar sacensībām s/k 333 un 19.05.2018. ar pirmo Latvijas čempionāta posmu Auto24Ring trasē, un novērtē gūto pieredzi Almērijas trasē. Īpašs paldies #buss4rent un #xkross, par palīdzību 8 motociklu transportēšanā.Papildus, gatavojoties jaunajai 2018. gada sezonai, SFRT Motorsports sadarbība ar Outdoor Training club, sestdien, 3. februārī 11:00, aicina visus uz Mežaparku (Pie Zoo), lai 5km garā skrējienā pārliecinātos par savu fizisko formu.

#SFRT #Dunlop #Brembo #Eneos #Motofavorits #Kawasaki #outdoortrainingclub #buss4rent #xkross #zlm
Top.LV