Online

Pašreiz MOTOpower skatās 28 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

CUSTOM BIKE SHOW CĒSIS 2018 - 21 jūlijā

Pievienota: 22. Jun 2018, 15:15
Atjaunota: 14. Jul 2018, 12:13

Komentāri (3)

Citas galerijas no lietotāja ReiLatMotoklubs XIII Cēsu pilsētas svētku laikā, 2018.gada 21.jūlijā, Cesīs, Pils parkā jau ceturto gadu organizē pārbūvēto motociklu skati CUSTOM BIKE SHOW CĒSIS.
Pirmajā skatē, kas notika 2013.gadā piedalījas 30 dalībnieki, 2014.gadā ap 40, 2016 gadā ap 60 dalībnieku ar saviem motocikliem, kā arī Latvijā zināmi motociklu pārbūves speciālisti. Pasākums guva nedalīti labas atsauksmes no dalībniekiem un apmeklētājiem. Šajā gadā mēs gaidām dalībniekus arī no Igaunijas, Lietuvas un iespējams, Skandināvijas valstīm un Krievijas.
Motociklus varēs vērtēt visi svētku apmeklētāji izvēloties skaistāko motociklu. Profesionālo vertējumu dos speciālistu žūrija un skatē dalību ņēmušo motociklu īpašnieki. Šis vērtēšanas formāts ieguva atzinību no iepriekšējo gadu dalībniekiem, jo galveno uzvarētāju nosaka tieši speciālisti, kuri spēj novērtēt motociklu tapšanā ieguldīto darbu.
Skates norises vieta ir Cēsu Pils parkā pie estrādes no 10.00 līdz 17.00
Motoklubs XIII ar atbalstītāju palīdzību pasākumu rīko ceturto reizi un šis pasākums kļūst kā tradīcija Cēsīs – starptautisks motociklistu salidojums.
Custom Bike Show Cēsis ir kļuvis AMD WORLD CHAMPIONSHIP OF CUSTOM BIKE BUILDING oficiālo sadarbības partneri un reģionālo atlases pasākumu! (http://www.amdchampionship.com/events) 2018.gada 21.jūlijā, Cēsīs, Custom Bike Show Cēsis uzvarētājs saņems balvā bezmaksas braucienu dalībai AMD WORLD CHAMPIONSHIP OF CUSTOM BIKE BUILDING fināla pasākumā Ķelnē līdz 2000 eur vērtībā. Pasākumu Cēsīs apmeklēs un vērtēšanu uzraudzīs AMD WORLD CHAMPIONSHIP OF CUSTOM BIKE BUILDING galvenais organizators Neil Braber no Anglijas
Top.LV