Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Brauciens uz Kuršu kāpu un Kurland 2009

Pievienota: 19. Jul 2009, 18:28
Atjaunota: 19. Jul 2009, 19:31

Komentāri (8)

Citas galerijas no lietotāja Heloween

Šovasar gribējās aizbraukt uz Kuršu kāpu, kas tika arī izdarīts šajās brīvdienās, apvienojot ceļojumu uz Kuršu kāpu ar Kurland 2009, kas notika Ventspilī. Kompānijā braucām trijatā ar diviem močiem.
Izbraucām piektdien 7.30 no rīta


Pa ceļam piestājām Saldū iedzert kafiju
No Saldus caur Ezeri braucām uz Mažeikiem, tālāk uz Klaipēdu, kur ar prāmi cēlāmies pāri uz Kuršu kāpu.Kuršu kāpā tika apmeklēts Jūras muzejs un Delfinārijs, kopā biļešu cena 30 liti, kas ir apmēram 6 Ls. Delfīnu šovs bija baigi labais
Pēc tam braucām uz Nidu, kas atrodas Kuršu kāpas lejasdaļā un iekārtojāmies Nidas kempingā.Pati Nida ir kūrorta pilsētiņa, kur īsti nav ko redzēt. Labākais skats pavērsās no augstākā Kuršu kāpas punkta, kur atrodas arī saules pulkstenis.

Otrā dienā uztaisījuši smukus foto, devāmies projām no Nidas uz Ventspilī notiekošo Kurland 2009.Ventspilī ieradāmies ap 15.00., galveno parādi palaižot garām.Ļoti interesants bija "pliko brauciens", kura laikā veči ar krāniņiem un meičas ar apaļumiem uztaisīja pāris apļus cauri kempingam. Tā kā bildēju ar ziepinieku, tad bildes sanāca diezgan miglainas.

Pliko brauciena laikā viens ar moci nošķīlās, jo cits ar moci ielika viņam aizmugurē. It kā nekas nopietns, džeks tika cauri ar vairākiem nobrāzumiem.
Vēlāk bija koncis, striptīzs un cita jautrība.Top.LV