Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

NORGE-LATVIJA-NORGE

Pievienota: 05. Aug 2011, 15:30
Atjaunota: 09. Apr 2012, 20:48

Komentāri (30)

Citas galerijas no lietotāja varisons

ok. mazliet esmu atpūties no ceļojuma un varu padalīties iespaidos par to zemi kur ceļojām.
salikšu bildītes dažas, lai nenokārtu šo mājas lapeli. principā uz norvēģiju ir jābrauc izbaudīt daba un tās skaistums. tas bija mūsu mērķis jo bijām ieskrējuši tikai oslo (oi kas tur bija ziedu jūra salikta sakarā ar to "trako" izgājieniem.)


tādad maršruts bija saplānots ļoti ļoti laicīgi man liekas ka februāris vai pat janvāris. maršruta kopējais garums pēc plāna 2500km (dzīvē sanāca 2800km) kopējais ceļojuma ilgums no 23 līdz 31 jūlijam.


te mēs esam visi ar mopēdiem un vēl mums bija līdz auto kas veda pārtiku pārtiku un vēlreiz pārtiku. ( aliņš pietrūka jau 3 vakarā kaut gan jaucām to ar vodku bet tomēr mazliet par īsu)


izkāpjot no kuģa laiks bija ok bet pēc 2h sāka līt un tā kaut kur 4-5 stundas no vietas. labi ka bija lietus jakas ko uzmest virsū kā rezultātā bijām gana sausi (izņemot vienu kam nebija praķis - viņš saprata savu kļūdu jau pēc 3 stundu lietus)

kempings bija labs varēja moto zem jumtiņa iedzīt. principā tāda mājiņa ar 6 vietām maksā 1200 nok pa nakti un sadalot uz galviņām tas nav daudz. tomēr ērtāk ir gulēt gultā un siltumiņā.


it kā visi skaidrā bijām, bet ok ja blašķīte kabatā tad jau var arī šitā

šitāda principā bija mūsu pusdienas katru dienu, ātri gatavojams ēdiens uz gāzes degļalillehameras olimpiskā pilsētiņa. tas trampalīns no lejas ir ok. bet nolekt no augšas laikam nevarētu ja vien kāds nenomestu.Pēc lillehameras iesaku nogriezsties uz ginta pēra ceļu nu vienkārši fantastika pavisam cita republika. moto kā parasti iebrauc pa velti autiņam 30 nok.re viens ir izlecējs apsedzis savu mopēdu , bet šim piedevām viņam hroms tur ir vairāk kā mūsu mopēdiem kopā


principā diena bija ok bet kalna kores klāja mākoņi. braucot pa apakšu bez problēmām, bet iebraucot makonī nu ir ko turēt, serpentīni- migla uz stikla- migla piriekšā un nenormālie autobusi kas braukalē bez bremzēm
pusdienas nolēmām ieturēt kalna galā mākonī nu kad tad vēl mums tas sanāks.vo šī diena noskaidrojās un pilnīgi bez mākoņiem. izlēmām nobraukt nost no asfalta un pa zemes celiņu izbraukt kalnu grēdas. nu vienkārši fantastika.pavisam cita braukšana kad ceļu redzi un mākonis nemaisās pa kasku. teikšu principā kameru vilkt ārā vajadzēja ik pa minūtei un foto foto fotolielākais ledājs norvēģijā. te ir liecības pa globālo sasilšanu jo bildē var redzēt kur ledājs ir bijis 1920 gadā un kur tagad dzīvē. domājams vēl 30-60 gadi un ledāja vairs nebūs. tā kā laižat tur kamēr vēl ir ledus.

arī jauks namiņš bija (liekas ka bija viens no labākajiem kurā dzīvojām

o pēdējo alu atradu to vajag aši aši izlakt

oo šo taku vajag obligāti izbraukt. kamēr nebija izrakts tunelis 25 km visi braukāja šo ceļu virs tuneļa pāri kalniem un nolēmām izmest līkumu uz vienu pusi pa kalnu pāreju un atpakaļ caur 25 km garo tuneli. nu tas bija jāredz būtu smagi nožēlojis ja nebūtu izbraukuši šo celiņu.
par tuneļiem ir atsevišķs stāsts.

par tuneļiem ir atsevišķs stāsts. šis bija apsildīts un apgaismots tunelis bet vietām bija DARK TUNEL nu es teikšu ka bija kā bija tā braukšana pa slapju reāli aukstu un garu tuneli. principā izbraucot cauri tādam tunelim bija jāapstājas saulītē un jāpasildas.
un te mēs visi laimīgi laižam mājās un jau štukojam kur laidīsim nākamgad
Top.LV