NACIONĀLĀ KAUSA NĀKAMAIS POSMS JŪRKALNĒ

Luīze Vīksna (LaMSF),
28-09-2021

Sestdien, 2. oktobrī Ventspils novadā, Jūrkalnē notiks Nacionālā kausa piektais posms motokrosā.

Šeit motokrosa sacensības notiek jau vairāk kā 15 gadus, taču Nacionālais kauss motokrosā Jūrkalnē notiks otro gadu pēc kārtas. Trase ir interesanta, tai ir sava “odziņa”, taču tā nebūt nav tik viegla, kā sākumā varētu šķist. Tās segums ir pateicīgs sacensībām agrā pavasarī un vēlā rudenī, jo dubļu tur praktiski nav.

Sacensību organizators Guntis Spade stāsta, ka trase ir izveidota smilšu karjerā, kas atrodas tuvu jūrai un blakus bijušajai armijas daļai. “Pamatā tās segums ir smiltis, tāpēc tā nav tik viegla. Trasei ir dabīgais reljefs ar uzbraucieniem un nobraucieniem. Tas trasē rada savu “odziņu”. Tā sportistiem ir interesanta un atšķiras no citām motokrosa trasēm. Prieks, ka šāda mēroga sacensības ir iespējams veidot tāda seguma trasē. Lielas izmaiņas šogad trasē netiks veiktas, bet tā tiks uzlabota, vietām tiks veidota platāka. Visi aicināti Jūrkalnē, tiekamies!” tā Guntis Spade.

Nacionālajā kausā startēs šādas klases: MX 50 Jaunākie, MX 50 Vecākie, MX 65 Jaunākie, MX 65 Vecākie, MX 85 Jaunākie, MX 85 Vecākie, MX PRO, MINI MX, MX Zero, MX A, MX B, MX C, MX D.

Skatītājiem:
Pasākumu varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā, vai uzrādot negatīvu Covid-19 testu.
Ierodoties sacensību norises vietā, apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kuru lūdzam apmeklētājiem pārbaudīt pirms biļešu iegādes procesa!
Ieeja biļete derīga kopā ar Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu.