Bomberweekend 2008 noslēdzies

Stuntfighters Team Latvia,
09-06-2008

No 6. līdz 7. jūnijam, Somijā, Pieksämäki, norisinājās slavenais motofestivāls Bomberweekend 2008. Festivāla ietvaros notika Ziemeļvalstu čempionāts stantraidingā. Piedalījās arī Latvijas labākie stantraidinga sportisti Jānis Rozītis un Gatis Riņķis, kuri 18 dalībnieku konkurencē sasniedza labus rezultātus.

Pēc sestdienas kvalifikācijas sacensībām, spēcīgāko Somijas, Zviedrijas un Krievijas braucēju konkurencē, Gatis Riņķis ierindojās 6. vietā, bet Jānis Rozītis ieņēma pirmo vietu. Svētdienas finālā iekļuva 10 labākie braucēji, kur katram tika dotas 5. minūtes brīvās izvēles triku programmai. Gatis Riņķis rezultātu uzlaboja, kas ļāva ieņemt 5. vietu. Savukārt Jānis Rozītis piekāpās somu braucējam Tomi Kitola un izcīnīja sudraba medaļu.

Šobrīd mūsu sportisti ar PATA AB un DC Shoes atbalstu turpina gatavoties Eiropas čempionātam, kas šogad notiks Austrijā.