Online
Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Kawasaki Ninja 400 or 500 ?
| Autors | Ziņojums |
| alien25209 | |  Kopš: 19. May 2013
Ziņojumi: 26
Braucu ar:
| Sveiki. Esmu tā nosacīti noskatijis sev Kawasaki Ninja motu. Daudz salasijos reditā, bet reāli sēdējis/braucis ar viņu neesmu. Liekas LV viņi īsti nav Kāda iespēja, kaut kur patestēt, kaut virsū pasēdēt ? Ko vispār domājat par šiem 400/500 ? Itkā cenas ziņā vienādi, varbūt pat 500 izdevīgaks, jo aizvieto 400. Kr4 gribētos dzirdēt dažādus viedokļus un max info. [ Šo ziņu laboja alien25209, 17 May 2026, 21:58:51 ] | Offline
| | |
| Odium | | Kopš: 13. May 2020
No: Cēsis
Ziņojumi: 123
Braucu ar: Kawa Z750 2008 zeltainais apelsīns
| Kawas ir ok. Lai gan mēdz turēt zemāku cenu uz amortiņu ar mazāk regulēšanas iespējām rēķina, vai vēl šur tur paekonomēt. Patīk viņu neitrālā roba atradējs, cik noprotu, viņi daudz maz visiem to liek. Ja abi noskatītie varianti ir divcilindrineiki, tad cik norpatu, tad 400niekam PS ir vairāk, varēs ātrāk pabraukt, bet puslitram grieze bik lielāka, labāk cels, jebšu pa pilsētu būs labāk, pretēji otram, kas labāks būs ārpus. Vai arī doma ir izrakt četrcilindrinieku? Bik pa maz infas Katrs protams dara kā zina, bet ja pats pirmais mocis, tad manā ieskatā, labāk kādu gadu pabraukt ar tādu, kuru nav žēl, ja apskrāpējas. Nez kāda kategorija ir iegūta, bet ja vizināsies vienītī vai ar līdzīgiem un mazākiem močiem, liksies ok, bet ja ielīdīsi bariņā pie četrcilindru 600niekiem un lielākiem, ātri kļūs skaidrs, ka ir konkrēti par īsu. Lai gan pieredzi sākt krāt ir labak uz mazākiem, vieglākiem. Domāju, ka starp tām 400 un 500 nindzām baigā atšķirība nav. Kad būsi gatavs ņemt, ta pirkšanas brīdī uzsēdies, un padomā no tāda skatu punkta, vai tevi braucamais uzrunā. Var jau mēģināt ķemēt nomas, varbūt kaut kur ko līdzīgu var atrast izmēģināšanai.[ Šo ziņu laboja Odium, 18 May 2026, 18:59:30 ] | Offline
| | |
|
|