Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Jaunākais no Clew Competition Machines – Spitfire FT6 Flat Tracker

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • MOTOpower.lv,
  29-11-2017

  Britu motociklu ražotāja kompānija CCM jeb Clew Competition Machines piedzīvo īstu renesansi jau kopš šī gada februāra, kad Londonā notiekošajā motociklu izstādē tika prezentēts jaunais “Spitfire” modelis.

  CCM “Spitfire” tika izgatavots tikai 150 eksemplāros, kas tika izpārdoti vienas nedēļas laikā. Šī gada laikā “Spitfire” modeļu klāstam pievienojušies vēl “Spitfire Scrambler” un “Spitfire Café Racer”. Savukārt novembrī savu debiju piedzīvojis jaunākais no “Spitfire” modeļiem - “Spitfire FT6 Flat Tracker”.

  Jaunais CCM “Spitfire FT6 Flat Tracker” modelis, kas aprīkots ar 55 zirgspēku jaudīgo 599 cm3 viencilindra motoru, būs pieejams tikai 250 eksemplāros. Tāpat kā “Spitfire Scrambler” un “Spitfire Café Racer” modeļiem arī jaunākajai “Spitfire” versijai ir ar rokām izgatavotais tērauda cauruļu rāmis, turklāt ražotājiem ir izdevies nepārsniegt tā svaru par 125 kg, virsbūves apdarē izmantojot vairākus oglekļa šķiedras dekoratīvos elementus.  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties