Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Notikumu kalendārs

AICINĀM PIETEIKTIES DALĪBAI AKCIJĀ ‘’RIDE2SHARE” 2022

3. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.


MXGP of Latvia 2022

23. un 24. aprīlī mototrasē “Zelta Zirgs” Ķegumā jau trīspadsmito reizi norisināsies Pasaules čempionāts motokrosā MXGP - prestižākais motokrosa seriāls pasaulē, kurā spēkiem mērojas visu kontinentu izcilākie motobraucēji.


LIEPNĀ AIZVADĪTS ZIEMAS MOTOKROSA UN SKIJORINGA CETURTAIS POSMS

12. februārī Alūksnes novadā, Liepnā, atpūtas vietā “Cālenītis” aizvadīts Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā un motoskijoringā ceturtais posms.


LIEZĒRĒ AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTA OTRAIS POSMS ZIEMAS MOTOKROSĀ UN MOTOSKIJORINGĀ (1)

Sestdien, 29. janvārī Madonas novadā, Liezērē tika noskaidroti Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā un motoskijoringā otrā posma uzvarētāji.


APES MOTOTRASĒ ATKLĀTA ZIEMAS MOTOKROSA UN MOTOSKIJORINGA SEZONA 2022

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 22. janvārī Apē norisinājās Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā un motoskijoringā pirmais posms.


Dakāras rallijreids noslēdzies

Piektdien, 2022.gada 14.janvārī noslēdzās Dakāras rallijreids, motobraucēju vidū uzvarot britam Semam Sanderlendam (GasGas). 32 gadus vecajam braucējam tā ir otrā uzvara Dakarā.


5 LATVIEŠU ENDURO BRAUCĒJI STARTĒ SUPER ENDURO POLIJĀ

Nedēļas nogalē, 4. un 5. decembrī Polijas pilsētā Lodzā, “Atlas” arēnā norisinājās Pasaules čempionāta pirmais posms Super Enduro. Daudzu skatītāju piepildītajā arēnā savus spēkus no Latvijas enduro komandas “TECHSTRIVE Racing” izmēģināja Arvis Alksnis, Edgars Vilcāns, Agris Biezais, Artis Alksnis un Kalvis Kušķis.


NACIONĀLĀ KAUSA NĀKAMAIS POSMS JŪRKALNĒ

Sestdien, 2. oktobrī Ventspils novadā, Jūrkalnē notiks Nacionālā kausa piektais posms motokrosā.


AR KUPLU DALĪBNIEKU SKAITU, CĒSĪS AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTA TREŠAIS POSMS MOTOKROSĀ

12. septembrī, Cēsīs “Ezerkalnu” mototrasē norisinājās Latvijas čempionāta motokrosā trešais posms un MOTOZIP.LV kausa izcīņa, kur par uzvarām cīnījās BV Amatieri un BV Veterāni. Vienlaikus notika arī “MITSUBISHI ELECTRIC” kauss Q Amatieri, Q Veterāni un Q Iesācēji klasei. MX85 klases braucējiem bija iespēja cīnīties par vēsturisko “Elkšņi 95” ceļojošo kausu.


Ar Garija Rožkalna uzvaru jaudīgajā Superbike klasē Igaunijā noslēdzas Baltijas čempionāta noslēdzošais posms motošosejā

4. un 5. septembrī Igaunijas trasē \"Porsche Ring\", Pērnavā, norisinājās CR Moto organizētās motošosejas Track Day, ar sacensībām ielas (Street) klasē, Retro klasē, MiniGP un Baltijas čempionāta noslēdzošais posms motošosejā, kas paralēli bija arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā, kopā pulcējot līdz pat 100 dalībnieku pat sportistus no Krievijas.