Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Notikumu kalendārs

Pauls Jonass Francijas Internacionālajā posmā motokrosā izcīna 3. vietu

17. un 18. februārī Francijā, “Somjēras” (Sommières) trasē 57. reizi norisinājās Francijas Internacionālās sacensības motokrosā, kurās startēja trīs latviešu motosportisti Pauls Jonass (“Standing Construct Honda MXGP team”), Kārlis Alberts Reišulis (“VRT Yamaha Official EMX250”) un Mairis Pumpurs (“MX Moduls”). Rauls Blumfelds (“Saldus motoklubs”), kurš arī bija pieteicis dalību, pirms posma apslima un šajās sacensībās nestartēja.


Ziemas motokrosa pirmais posms notiks Alūksnē

13. janvārī Alūksnē, “Pilssalā” uz Alūksnes ezera norisināsies Latvijas čempionāta pirmais posms ziemas motokrosā. Ziema un sals ir klāt. Tas nozīmē tikai vienu - pienācis laiks kārtīgam ziemas motokrosam, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies uz ledus.


Ar augstiem panākumiem brāļi Cīruļi atgriezušies no Amerikas

Latvijas vadošie 65 cm3 klases motokrosa braucēji dvīņu brāļi Martins un Patriks Cīruļi ir atgriezušies mājās no Amerikas, kur ar veiksmīgiem panākumiem debitēja “Thor Mini O`s” jeb “Thor Mini Olympics” Junioru čempionātā motokrosā un superkrosā. Sacensības norisinājās no 18. līdz 25. novembrim Amerikā, Gatorback.


TURPINĀS PIETEIKŠANĀS BRAUCIENAM RIDE2SHARE 2023

2. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā aktīvie motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.


Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

Maija otrajā nedēļas nogalē – 13. un 14. datumā Madonā, motoparkā “Smeceres sils” startēs Baltijas čempionāta un kausa pirmais posms, Latvijas čempionāta un kausa otrais posms enduro “Madona 2023”, kā arī tas būs Igaunijas čempionāta un kausa trešais posms, Lietuvas čempionāta un kausa otrais posms enduro.


Dakāras rallijs 2023: Pirmais posms

Dakaras rallijs jau ceturto reizi norisinās Saūda Arābijā. Sacīkstes sākās sestdien, 31. decembrī ar prologu un šodien, 1.janvārī, norisinājās pirmais posms. Šogad Dakāras rallijā būs 14 ātrumposmi. Atpūtas dienas plānota 9.janvārī. Kopumā veicamā distance - 8549 km, no kuriem ātrumposmu distance sastāda - 4706 km.


AICINĀM PIETEIKTIES DALĪBAI AKCIJĀ ‘’RIDE2SHARE” 2022

3. septembrī pie Latvijas Neredzīgo biedrības Centrālās valdes ēkas Rīgā, Braila ielā 3, notiks pulcēšanās pasākumam, kura laikā motobraucēji dosies kopīgā izbraucienā ar vājredzīgiem vai neredzīgiem līdzbraucējiem.


MXGP of Latvia 2022

23. un 24. aprīlī mototrasē “Zelta Zirgs” Ķegumā jau trīspadsmito reizi norisināsies Pasaules čempionāts motokrosā MXGP - prestižākais motokrosa seriāls pasaulē, kurā spēkiem mērojas visu kontinentu izcilākie motobraucēji.


LIEPNĀ AIZVADĪTS ZIEMAS MOTOKROSA UN SKIJORINGA CETURTAIS POSMS

12. februārī Alūksnes novadā, Liepnā, atpūtas vietā “Cālenītis” aizvadīts Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā un motoskijoringā ceturtais posms.


LIEZĒRĒ AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTA OTRAIS POSMS ZIEMAS MOTOKROSĀ UN MOTOSKIJORINGĀ (1)

Sestdien, 29. janvārī Madonas novadā, Liezērē tika noskaidroti Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta ziemas motokrosā un motoskijoringā otrā posma uzvarētāji.