Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Motosports

Jauns, aktīvs un spēcīgs - tāds ir motoklubs Sigulda Racing Team

Šis ir Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) svētku gads, uzzināsim vairāk par LaMSF biedru - motokluba Sigulda Racing Team pirmsākumiem. Tas ir salīdzinoši jauns motoklubs, kurš tika izveidots pirms pieciem gadiem. Par tā izveidošanu, dibināšanu un attīstību stāsta triāla kluba vadītājs Kaspars Karls.


Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona”

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Stendes mototrasē tika dots šīs sezonas pirmais starts Latvijas kausā cross country. Sportisti ir priecīgi, ka sacensības Latvijā ir sākušās.


Pauls Jonass gatavs startam MXGP pirmajam posmam Krievijā

13. jūnijā Krievijā, Orļonokā norisināsies MXGP pirmais posms, kurā startēs latviešu vadošais motosportists, vairākkārtējais čempiona titula ieguvējs, pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass.


Markuss Ozoliņš iegūst otro vietu MX85 klasē Eiropas čempionātā Polijā

Nedēļas nogalē, 5. un 6. jūnijā Gdaņskā, Polijā veiksmīgi noslēdzies otrais Eiropas čempionāta posms MX65 un MX85 cc klasēm motokrosā. Ziemeļaustrumu zonu pārstāvēja deviņi jaunie motosportisti no Latvijas. Mūsu jauniešiem sacensībās veicās labi. Par Eiropas čempionāta otrā posma tituliem cīnījās četri MX85 un piecie MX65 cc klases sportisti.


Motogp 2021 komandas (3)

Pavisam drīz jau sāksies MotoGP 2021 sezonā. Komandas jau iesildās un veic testa braucienus pirms sacensību sākuma, bet tikai šodien pēdējā komanda veica savu komandas prezentāciju, un nu jau zināmi visi komandu sastāvi, motocikli.


Provizoriskais MotoGP 2021 kalendārs.

Kamēr MotoGP komandas pamazām vēl tikai prezentē savus motociklus un komandu sastāvus, kopš janvāra palicis nemainīgs sezonas kalendārs.


GasGas noslēdz līgumu ar PauluJonasu un Brian Bogers

GasGas Motorcycles ir parūpējušies par to, lai 2021. gada sezonā savā komandā uzņemtu divus daudzsološus braucējus - 2017. gada Pasaules čempionu MX2 Paulu Jonasu un pieredzējušo Brian Bogers


Biļešu tirdzniecība uz MXGP of Riga un MXGP of Kegums posmiem. (1)

Vakar, 14. jūlijā, tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz MXGP of Riga un MXGP of Kegums posmiem. Pirmo reizi FIM Pasaules čempionāta vēsturē sacensību posmi notiks ar mazāk nekā nedēļas starpību, pirmajām sacīkstēm noritot 8. un 9. augustā, pēcāk atgriežoties 11. un 12. augustā un Latvijas motokrosa triloģijai noslēdzoties sekojošajā nedēļas nogalē 15. un 16. augustā.


Par Pasaules čempionātu motokrosā

Ar prieku paziņojam, ka pēc četru mēnešu pauzes tiks atsāktas sacīkstes FIM Pasaules čempionāta motokrosā ietvaros.


Par sezonas atklāšanas posmu Gulbenē (1)

Pēc neierasti garas pauzes, spītējot kā pasaulē plosošajai pandēmijai, tā pamatīgām lietusgāzēm un pat krusai nedēļas gaitā, sestdien, 13. jūnijā, \\\"Staru mototrasē\\\" Gulbenē beidzot tiks atklāta 2020. gada motokrosa sezona Latvijā. \\\"Staru mototrase\\\" Gulbenē ir kļuvis par Latvijas motokrosa sezonas standartu, braucējiem ik gadu vismaz vienreiz pulcējoties paugurainā reljefa veidotajā sporta kompleksā.