Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Noderīgi padomi

Ekipējums... ieteikumi motobraucējiem pirms kāpt uz dzelzs rumaka (1)

Nokrišana no zirga var beigties ar nopietnām traumām vai nāvi. Iedomājieties motociklu, kas var attīstīt pat piecas un pat vairāk reizes lielāku ātrumu nekā bērītis. Šajā situācijā pareizs ekipējums katram motociklistam kļūst vitāli svarīgs, tādēļ ir vērts noskaidrot, bez kā labāk izbraukumā ar savu dzelzs rumaku nemaz nedoties.


10 padomi motobraucējiem, plānojot ceļojumu ar motociklu (3)

Lai dotos īsākā vai garākā pasaules apceļošanā, sēžot motociklā, nepietiek vien ar labu braucamrīku, tā vadīšanas prasmēm un navigācijas ierīci. Tehnoloģiju zīmols “Garmin” sadarbībā ar pieredzējušo motociklistu moto piedzīvojumu kluba ApPasaule vadītāju Mārtiņu Silu, kurš nobraucis vairāk nekā simtiem tūkstošu kilometru ekspedīcijās, dalās pieredzē: iesaka, kas jāņem vērā, lai veiksmīgi ceļotu ar motociklu, jaunatklājot pasauli.


Amortizācijas regulēšana moto tehnikai (9)

STR Tech Suspension, veicot amortizatoru apkopi, remontu vai tuningu, bieži saskaras ar to, ka braucēji nezin ko kurš regulators uz motocikla amortizatoriem dara, un klienti novērtē, kad pastāstām par regulāciju iespējām. Tādēļ vēlējāmies arī Motopower lasītājus iepazīstināt ar motociklu amortizatoru regulatoriem un to nozīmi.


Treniņi ar mērķi uzlabot ielas moto braucēju brauktprasmes (20)

Visiem, kas vēlas, bet dažādu iemeslu dēļ nevar vai baidās no braukšanas uz trases!


Motobraukšana- Drošas Braukšanas Skolas viedoklis (2)

Motobraucēju skaits ar katru gadu pieaug. Tas ir statistisks fakts, kā arī to lieliski var novērot sezonas atklāšanas parādēs. Šī tendence ir vērojama tieši pēdējos gados, kas nozīmē, ka liela daļa šo braucēju motobraukšanas prasmes ir apguvuši salīdzinoši nesen. Zinot Latvijā ieviestās motobraucēju kvalifikācijas prasības, lai iegūtu atbilstošu A kategoriju, var uzskatīt, ka motobraucēji ir pietiekami kvalificēti, lai piedalītos satiksmē un vadītu savus transporta līdzekļu (motociklus).


Kuri ir labākie universālie motozābaki? (5)

Līdzās labam universālo motociklu noietam augošu popularitāti bauda arī plaša pielietojuma motozābaki. Taču ko izvēlēties?


Kura ir labākā enduro ķivere? (10)

Motorrad veiktais 7 modeļu tests apstiprina, ka perfekta enduro ceļojumu ķivere vēl nav izgudrota.Pēdējos gados enduro ķiveres ir ieņēmušas stabilu vietu citu moto galvassegu vidū un iemantojušas ne mazums cienītāju. Taču, kā zina katrs, kurš šādu ķiveri reiz lietojis, par spīti ražotāju centieniem šos produktus pilnveidot, motobraucējiem aizvien nākas saskarties ar dažādiem kompromisiem.


Video: pamācība motocikla 'paraušanai ratā' (19)

Kompānija "BMW" publicējusi divas video pamācības, kur vienā no tām māca motociklu "paraut ratā" jeb braukt tikai uz aizmugurējā riteņa, bet otrā – braukt uz priekšējā riteņa. Šos trikus demonstrē un metodiku skaidro četrkārtējais moto kaskadieru triku čempions Kriss Feifers.


Moto braukšana ziemā- Mpower lietotāja raksts (26)

1. Vai nav auksti? Vai nav auksti ir galvenais jautājums, kuru cilvēki uzdod satiekot! Auksti nav. Neesmu šoziem pat slēdzis rokturu apsildi. Protams ir maisi uz stūres un varbūt tas nav diez ko estētiski, bet funkcijas pilda ļoti labi, Lielajā salā (zem -15 grādiem) uzliku Tucano Urbano „gaucho” – moča segu. Paldies „maniac” par ierosinājumu un padomu. Pilda funkcijas ļoti labi.


Moto gaismu eksperiments: tuvāk skaidrībai (32)

Augusta sākumā Latvijas lielākais motociklistu interneta forums MOTOpower.lv sarīkoja pirmo moto gaismu testu nolūkā noskaidrot, vai un kā motociklu lukturi ietekmē autobraucējus un pašu motobraucēju drošību.