Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Desmito reizi Latvijā norisināsies “MXGP Akadēmija” jaunajiem motosporta talantiem

“MXGP Akadēmijas” apmācību treniņu kurss notiks Pasaules čempionāta motokrosā sacensību laikā, tas būs no 07. līdz 09. jūnijam Latvijā, Ķegumā, mototrasē „Zelta Zirgs”. Šis projekts sniedz jaunas iespējas un pieredzi jaunākajiem motosportistiem apgūt praktiskās braukšanas iemaņas un iegūt zināšanas turpmākās motokrosa karjeras izaugsmē. Pasākumu organizē Latvijas Motosporta federācija (LaMSF) sadarbībā ar Starptautisko Motociklistu federāciju (FIM) un “Infront Moto Racing”.


Moto Piedzīvojumu klubs “apPasaule” un Artūrs Irbe ielūdz uz sacensībām Hard Enduro braucējiem – FIRESTARTER 2024!

Šajā nedēļas nogalē, 19. maijā Ropažu novada Sauriešu karjera teritorijā startēs šī gada pirmās hard enduro disciplīnas sacīkstes “FIRESTARTER”, kas ir arī pirmais “HARD ENDURO LATVIJAS KAUSS 2024” posms.


Kārlis Alberts Reišulis Apē uzvar MX2 klasē

Svētdien, 12. maijā Apē, “Apes” mototrasē veiksmīgi aizvadīts “Magmum” Latvijas čempionāta otrais posms motokrosā un vienas no vecākajām un tradīcijām bagātākajām sacensībām Eiropā - 51. “Vaidavas” kauss motokrosā. Svētdien uz starta stājās MX65, MX85, MX125, MX1 un MX2 klase. Kopā startēja 122 motokrosa braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas. Sacīkstes notika arī tradicionālā Vaidavas kausa Zelta mopēda klasēs, kurās kopā piedalījās 48 dalībnieki.


Staicelē Latvijas kausā motokrosā startē vairāk kā 120 jaunieši

LaMSF simtgades pirmais Latvijas kausa posms ir veiksmīgi atklāts ar kuplu un spēcīgu jauniešu sastāvu. Šajā posmā uz starta stājās 125 bērni un jaunieši.


Enduro sezonas atklāšanā Ķesterciemā visātrākais Kārlis Sabulis

6. aprīlī Tukuma novadā, Ķesterciema “Bušu karjerā” un tā apkārtnē norisinājās Latvijas čempionāta pirmais posms enduro.


Itālijā startēs Pauls Jonass, Tomass Šileika, Markuss Ozoliņš un Tomass Šaicāns

Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7. aprīlī Itālijā, Sardīnijā “Riola Sardo” mototrasē norisināsies Pasaules čempionāta trešais posms un EMX125 klasei Eiropas čempionāta pirmais posms motokrosā.


Reišuļi Francijā finišē TOP10 labāko vidū

Pagājušajā nedēļas nogalē, 16. un 17. martā Francijā, “Baslī” trasē aizvadīts \\\"French Elite\\\" čempionāta atklāšanas pirmais posms motokrosā, kurā MX2 klasē startēja latviešu motosportisti Kārlis Alberts Reišulis un Jānis Mārtiņš Reišulis.


Liepājā notiks grandioza sezonas atklāšana motokrosā

Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) simtgades pirmās sacensības - 17. martā Liepājā, moto parkā “Lauma”, kur pirmo reizi notiks Baltijas Jūras kauss motokrosā.


Stefano Chiussi Dakārā savā klasē finišē otrais

No 30. decembra līdz 14. janvārim divu nedēļu garumā aizvadītas 15. Āfrikas sacensības jeb “Africa Eco Race” no Monaco līdz Dakārai. Jelgavnieks Stefano Chiussi pēc divu nedēļu garā, sūrā un grūtā brauciena sasniedz Dakāru un 450+ klasē izcīna godalgoto otro vietu. 


Motoklubs “Rodeo MX” nosvinēja 25. jubilejas sezonu

Atklāsim šo svētku gadu un uzzināsim vairāk par motokluba “Rodeo MX” pirmsākumiem. Šis klubs ir viens no ilggadējiem Latvijas Moto federācijas (LaMSF) biedriem. Par tā izveidošanu, dibināšanu un attīstību stāsta motokluba “Rodeo MX” vadītājs, pieredzējušais motosportists Arvis Sanders. Viņš šajā motoklubā ir kopš pirmās dienas un joprojām to attīsta, pilnveido un vada.