Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Kārlis Sabulis debitē ar uzvaru Cross Country Lubānā

9. septembrī Madonas novadā, Lubānā, Lubānas mototrasē aizvadīts Latvijas kausa piektais posms Cross Country. Šajā trasē tas notika trešo gadu pēc kārtas.


KĀRLIS SABULIS UZVAR ENDURO POSMĀ VIDRIŽOS

19. augustā Limbažu novadā, Vidrižos aizvadīts Latvijas čempionāta ceturtais un Latvijas kausa trešais posms enduro, kā arī tradicionāli “Moto A-Z” kausa izcīņa ATV un Q open klasēm.


Latviešu motobraucēju atskats uz pasaules smagākajām hard enduru sacensībām - RedBull Romaniacs 2023. (1)

No 25. līdz 29. jūlijam Rumānijā norisinājās pasaulē lielākās un smagākās hard enduro sacensības “RedBull Romaniacs 2023”.


Baltijas čempionāta motošosejas sezonas atklāšana iesāksies Baltijas modernākajā trasē – Porsche Ring

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. maijā, notiks 2023. gada pirmais Baltijas čempionāta posms motošosejā, kas paralēli būs arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā.


Dakāras rallijs 2023: 2,3 un 4.posms. (1)

Dakaras rallijs jau ceturto reizi norisinās Saūda Arābijā. Sacīkstes sākās 31. decembrī ar prologu un šodien, 4.janvārī, noslēdzās ceturtais posms. Šogad Dakāras rallijā būs 14 ātrumposmi. Atpūtas dienas plānota 9.janvārī. Kopumā veicamā distance - 8549 km, no kuriem ātrumposmu distance sastāda - 4706 km.


Meklē motociklu muzeju ? 3 motociklu muzeji Eiropā.

Esi moto enuziasts, plānā ir ceļojums un vēlme ir apmeklēt kādu moto muzeju? Šeit būs trīs muzeji, kurus iekļaut savā moto ceļojuma maršrutā kā pieturvietu.


Jūnija sākumā Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

Šogad Baltijas valstu motosporta federāciju enduro komisiju pārstāvji ir vienojušies un nolēmuši atjaunot Baltijas čempionāta ieskaiti enduro. Esam lepni, ka Baltijas čempionāta un kausa atklāšanas pirmais posms norisināsies 4. un 5. jūnijā Latvijā, Madonā motoparkā “Smeceres sils”, tas vienlaikus būs Latvijas čempionāta un kausa un Igaunijas čempionāta un kausa otrais posms enduro.


5 godalgotās vietas Latvijas sportistiem Baltijas motošosejas čempionātā Igaunijā

Garijam Rožkalnam izcīnot 2. vietu visjaudīgākajā sacensību motošosejas klasē – Superbike – Igaunijā norisinājās pirmais Baltijas čempionāta posms motošosejā! 2022. gada 21. un 22. maijā Igaunijas, Parnu trasē “Porsche Ring” notika motošosejas Track day un Baltijas čempionāta pirmais posms motošosejā, kas paralēli bija arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā, un kopā pulcēja līdz pat 100 dalībniekiem. Spraigā cīņā ar konkurentiem no citām Baltijas valstīm 5 mūsu sportisti no sacensībām mājās devās ar godalgotām vietām, tajā skaitā 2 vietu sacensību ātrākajā “Superbike” klasē izcīnīja Garijs Rožkalns.


“Rīgas Meži” Jaunmārupes apkaimē piedāvā jaunu Enduro moto taku (3)

13.05.2022 “Rīgas Meži”, sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju (LaMSF), no šī pavasara piedāvā uzņēmuma teritorijā un arī Latvijā otro pastāvīgi darbojošos Enduro taku. Tā veidota, lai netraucētu iedzīvotājus un mazinātu kaitējumu dabai. Takas starts ir Tīreļu mežniecībā, netālu no Jaunmārupes un tās garums ir vairāk nekā 16 km. Taka atrodas “Rīgas Mežu” pārziņā esošajās teritorijās, Mārupes un Olaines novados.


Pasaules motokrosa čempionāta posmā Ķegumā- Jonass izcīnīja otro vietu !

Motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja otro vietu pasaules motokrosa čempionāta MXGP klases sestajā posmā Latvijas Grand Prix.