Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Stefano Chiussi Dakārā savā klasē finišē otrais

No 30. decembra līdz 14. janvārim divu nedēļu garumā aizvadītas 15. Āfrikas sacensības jeb “Africa Eco Race” no Monaco līdz Dakārai. Jelgavnieks Stefano Chiussi pēc divu nedēļu garā, sūrā un grūtā brauciena sasniedz Dakāru un 450+ klasē izcīna godalgoto otro vietu. 


Motoklubs “Rodeo MX” nosvinēja 25. jubilejas sezonu

Atklāsim šo svētku gadu un uzzināsim vairāk par motokluba “Rodeo MX” pirmsākumiem. Šis klubs ir viens no ilggadējiem Latvijas Moto federācijas (LaMSF) biedriem. Par tā izveidošanu, dibināšanu un attīstību stāsta motokluba “Rodeo MX” vadītājs, pieredzējušais motosportists Arvis Sanders. Viņš šajā motoklubā ir kopš pirmās dienas un joprojām to attīsta, pilnveido un vada.


Brāļi Reišuļi nākamsezon pārstāvēs “VRT Yamaha Official EMX250 Team” rūpnīcas komandu

2024. gada motokrosa sezonā Jānis Mārtiņš Reišulis un Kārlis Alberts Reišulis pārstāvēs rūpnīcas komandu “VRT Yamaha Official EMX250 Team”. Talantīgie un profesionālie motosportisti startēs vienā komandā, tas nozīmē, ka arī sacensībās stāsies pie vienas starta barjeras. Treniņu process būs vieglāks, jo abi ir ātri, taču tajā pašā laikā tas būs liels izaicinājums gan abiem braucējiem, gan arī viņu vecākiem.


Kārlis Sabulis debitē ar uzvaru Cross Country Lubānā

9. septembrī Madonas novadā, Lubānā, Lubānas mototrasē aizvadīts Latvijas kausa piektais posms Cross Country. Šajā trasē tas notika trešo gadu pēc kārtas.


KĀRLIS SABULIS UZVAR ENDURO POSMĀ VIDRIŽOS

19. augustā Limbažu novadā, Vidrižos aizvadīts Latvijas čempionāta ceturtais un Latvijas kausa trešais posms enduro, kā arī tradicionāli “Moto A-Z” kausa izcīņa ATV un Q open klasēm.


Latviešu motobraucēju atskats uz pasaules smagākajām hard enduru sacensībām - RedBull Romaniacs 2023. (1)

No 25. līdz 29. jūlijam Rumānijā norisinājās pasaulē lielākās un smagākās hard enduro sacensības “RedBull Romaniacs 2023”.


Baltijas čempionāta motošosejas sezonas atklāšana iesāksies Baltijas modernākajā trasē – Porsche Ring

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. maijā, notiks 2023. gada pirmais Baltijas čempionāta posms motošosejā, kas paralēli būs arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā.


Dakāras rallijs 2023: 2,3 un 4.posms. (1)

Dakaras rallijs jau ceturto reizi norisinās Saūda Arābijā. Sacīkstes sākās 31. decembrī ar prologu un šodien, 4.janvārī, noslēdzās ceturtais posms. Šogad Dakāras rallijā būs 14 ātrumposmi. Atpūtas dienas plānota 9.janvārī. Kopumā veicamā distance - 8549 km, no kuriem ātrumposmu distance sastāda - 4706 km.


Meklē motociklu muzeju ? 3 motociklu muzeji Eiropā.

Esi moto enuziasts, plānā ir ceļojums un vēlme ir apmeklēt kādu moto muzeju? Šeit būs trīs muzeji, kurus iekļaut savā moto ceļojuma maršrutā kā pieturvietu.


Jūnija sākumā Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

Šogad Baltijas valstu motosporta federāciju enduro komisiju pārstāvji ir vienojušies un nolēmuši atjaunot Baltijas čempionāta ieskaiti enduro. Esam lepni, ka Baltijas čempionāta un kausa atklāšanas pirmais posms norisināsies 4. un 5. jūnijā Latvijā, Madonā motoparkā “Smeceres sils”, tas vienlaikus būs Latvijas čempionāta un kausa un Igaunijas čempionāta un kausa otrais posms enduro.