Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Dakāras rallijs 2023: 2,3 un 4.posms. (1)

Dakaras rallijs jau ceturto reizi norisinās Saūda Arābijā. Sacīkstes sākās 31. decembrī ar prologu un šodien, 4.janvārī, noslēdzās ceturtais posms. Šogad Dakāras rallijā būs 14 ātrumposmi. Atpūtas dienas plānota 9.janvārī. Kopumā veicamā distance - 8549 km, no kuriem ātrumposmu distance sastāda - 4706 km.


Meklē motociklu muzeju ? 3 motociklu muzeji Eiropā.

Esi moto enuziasts, plānā ir ceļojums un vēlme ir apmeklēt kādu moto muzeju? Šeit būs trīs muzeji, kurus iekļaut savā moto ceļojuma maršrutā kā pieturvietu.


Jūnija sākumā Madonā norisināsies divu dienu Baltijas čempionāts enduro

Šogad Baltijas valstu motosporta federāciju enduro komisiju pārstāvji ir vienojušies un nolēmuši atjaunot Baltijas čempionāta ieskaiti enduro. Esam lepni, ka Baltijas čempionāta un kausa atklāšanas pirmais posms norisināsies 4. un 5. jūnijā Latvijā, Madonā motoparkā “Smeceres sils”, tas vienlaikus būs Latvijas čempionāta un kausa un Igaunijas čempionāta un kausa otrais posms enduro.


5 godalgotās vietas Latvijas sportistiem Baltijas motošosejas čempionātā Igaunijā

Garijam Rožkalnam izcīnot 2. vietu visjaudīgākajā sacensību motošosejas klasē – Superbike – Igaunijā norisinājās pirmais Baltijas čempionāta posms motošosejā! 2022. gada 21. un 22. maijā Igaunijas, Parnu trasē “Porsche Ring” notika motošosejas Track day un Baltijas čempionāta pirmais posms motošosejā, kas paralēli bija arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā, un kopā pulcēja līdz pat 100 dalībniekiem. Spraigā cīņā ar konkurentiem no citām Baltijas valstīm 5 mūsu sportisti no sacensībām mājās devās ar godalgotām vietām, tajā skaitā 2 vietu sacensību ātrākajā “Superbike” klasē izcīnīja Garijs Rožkalns.


“Rīgas Meži” Jaunmārupes apkaimē piedāvā jaunu Enduro moto taku (3)

13.05.2022 “Rīgas Meži”, sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju (LaMSF), no šī pavasara piedāvā uzņēmuma teritorijā un arī Latvijā otro pastāvīgi darbojošos Enduro taku. Tā veidota, lai netraucētu iedzīvotājus un mazinātu kaitējumu dabai. Takas starts ir Tīreļu mežniecībā, netālu no Jaunmārupes un tās garums ir vairāk nekā 16 km. Taka atrodas “Rīgas Mežu” pārziņā esošajās teritorijās, Mārupes un Olaines novados.


Pasaules motokrosa čempionāta posmā Ķegumā- Jonass izcīnīja otro vietu !

Motosportists Pauls Jonass svētdien izcīnīja otro vietu pasaules motokrosa čempionāta MXGP klases sestajā posmā Latvijas Grand Prix.


Dakāras rallijs 2022

Līdz ar gada izskaņu tuvojas Dakāra 2022. Kas ir Dakāras rallijs, kā tas aizsākās un ko tad sagaidīt Dakāra 2022.


2021. gada MotoGP sezona noslēgusies.

Vakar ar sacencībām Valensijas trasē, Spānijā noslēdzās MotoGP 2021. Kur 2021 MotoGP čempiontitulu ieguva Fabio Kvartararo, bet Valentīno Rosi aizvadīja savas pēdējās sacīkstes karjerā.


Saeima vienbalsīgi nobalso par to ka šobrīd nav loģiski ierobežot motobraukšanu.

Saeima 15 Aprīlī vienbalsīgi atbalstīja Tautsaimniecības komisijas deputātu izstrādāto lēmumprojektu, kas uzdod izpildvarai- MK- novērst, maigi sakot, pārpratumus moto praktisko apmācību norises regulējumā Covid-19 laikā. Tagad gaidām, vai MK nedēļas laikā rīkosies. Ja nē, rīkosies deputāti.


Motociklists-Covid drauds sabiedrībai? (10)

Ministru kabinets pieņēmis vienu no absurdākajiem lēmumiem. Kamēr citi var ballēties 10 civēku sastāvā un trennēties 20 cilvēku sastāvā ar motociklu aiziegts braukt vairāk kā 2 cilvēkiem 2000m2 vai lielā teritorijā, kā arī aizliegts šādā teritorijā atrasties vairāk kā 3 cilvēkiem. Loģika?