Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Itālijā startēs Pauls Jonass, Tomass Šileika, Markuss Ozoliņš un Tomass Šaicāns

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • Luīze Vīksna (LaMSF preses sekretāre),
  04-04-2024

  Šajā nedēļas nogalē, 6. un 7. aprīlī Itālijā, Sardīnijā “Riola Sardo” mototrasē norisināsies Pasaules čempionāta trešais posms un EMX125 klasei Eiropas čempionāta pirmais posms motokrosā.


  Itālijā MXGP klasē uz starta stāsties Pauls Jonass (“Standing Construct Honda MXGP team”) un Tomass Šileika (“Saldus motoklubs”).
  Eiropas čempionātā EMX125 klasē startēs Markuss Ozoliņš (privāti) un Tomass Šaicāns (“Saldus motoklubs”).
  Pasaules čempionāta posms Tomasam Šileikam (“Saldus motoklubs”) būs šī gada pirmās sacensības. Viņš pastāstīja, ka sezonai sācis gatavoties vēlāk kā bija vēlējies. “Februāra sākumā biju Spānijā, nometnē pie “JJ Racers” treneriem, kur pavadīju mēnesi, aktīvi gatavojoties sezonai. Pēc tam atbraucu mājās, turpināju trenēties ar “JJ Raceriem” Latvijā. Pa šiem diviem mēnešiem ir padarīts liels darbs. Protams, vienmēr gribās vairāk un labāk. Kopumā līdz šim viss norit labi un ceru, ka tādā pašā ritmā varēšu turpināt trenēties. Varbūt nedaudz vairāk stundas uz motocikla un tad jau visam jābūt kārtībā,” saka Tomass Šileika.
  Šogad motosportists plāno startēt MXGP posmos, kuri notiks paralēli ar EMX125 klasi. “Kā arī startēšu Vācijā, “ADAC” čempionātā. Plāns arī startēt Baltijas un Latvijas čempionātā motokrosā, kā arī, ja sanāks, vēl kādā Latvijas posmā,” atklāj Tomass Šileika.
  Sportista mērķis šogad ir aizvadīt stabilu sezonu. Pagājušajā gadā viņš iedzīvojās dažādās traumās. “Šajā sezonā centīšos vairāk koncentrēties treniņu procesam. Uz katru “gonku” būšu pēc iespējas gatavāks un cīnīšos katrā posmā par augstāko pozīciju, kā arī izbaudīt sacensības.
  Pirms MXGP posmu, kurā sākšu sezonu, jūtos labi, pozitīvi noskaņots, ar nepacietību gaidu nedēļas nogali un šīs sezonas pirmo startu Sardīnijā.
  Liels paldies “Saldus Magmum” komandai un visiem atbalstītājiem, kā ari faniem, kas seko un jūt man līdzi!” saka Tomass Šileika
  MXGP kalendārs: https://www.mxgp.com/calendar
  EČ kalendārs: https://www.fim-europe.com/motocross-snowcross/
  Sestdien, notiks MXGP kvalifikācijas braucieni, bet svētdien, katrā klasē divi finālbraucieni. Aicinām sekot līdzi GO3 sporta kanālā, kurā tiks translēta Pasaules čempionāta motokrosā tiešraide. https://go3.lv/live_tv/tv3-sport-open,live-2275257/motocross-fim-motocross-world-championship---sardinija,programme-7184780
  Atgādinām, ka 8. - 9. jūnijā Latvijā, Ķegumā mototrasē “Zelta Zirgs” norisināsies Pasaules čempionāta devītais un Eiropas čempionāta (EMX125 un EMX250) sestais posms motokrosā.

  Novēlam mūsu sportistiem veiksmīgus startus Itālijā!


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties