Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Harley On Tour 2017, 23 motocikli – 8 valstis - BEZMAKSAS testa braucieni

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • Tatjana Voitenko, HD sabiedrisko attiecību konsultants,
  12-06-2017

  Šogad Harley-Davidson tradicionāla Demo tūre apciemos Latviju 16.-17. Jūnijā. Tā ir unikāla iespēja izmēģināt Latvijā nepieejamus demo motociklus.

  Rīga (2017.gada 12.jūnijs) – Jaunās 2017.gada moto sezonas sākumā, Harley-Davidson ir sagādājis jau tradicionālo pārsteigumu visiem motociklu cienītājiem un piedāvā izmēģināt 23 jaunus Harley-Davidson motociklus, vairums no kuriem patlaban nav apskatāmi Latvijā.  Speciālā demo motociklu automašīna ar 23 motocikliem apceļo 8 Eiropas valstis, tai skaitā Latviju -šīs nedēļas nogalē Rīgā (16.-17. jūnijā).

  Divas dienas pēc kārtas (16. un 17. jūnijā) no plkst. 10:00 līdz 17:00 Harley-Davidson Demo Truck 8 valstu tūres ietvaros, ikviens motociklu fans, iepriekš piesakoties, varēs doties 30 – 40 minūšu ilgā testa braucienā ar dažādiem Harley-Davidson motociklu modeļiem: Dyna, Sportster, Softail, V-Rod, CVO un Touring. No tiem astoņi ir Touring ( tūrisma) modeļi, ieskaitot jauno 2017 gada Road King Special. Varēsim izbaudīt arī Dark Custom līnijas 2017. gada novitāti Harley-Davidson Street Rod. Izbraucieni norisināsies grupās, SIA “Motofavorits” pārstāvju pavadījumā pēc iepriekš saskaņota grafika, startējot no Harley-Davidson pārstāvja teritorijas K.Ulmaņa gatvē 21.

  Gaidīsim Jūsu spriedumus pēc izmēģinājuma par 2017 gada jauno Harley-Davidson Street Rod un Road King Special.

  Testa braucienu rīkotāji atgādina, ka ierodoties uz testa braucieniem, motociklistam ir jābūt atbilstošam ekipējumam un apģērbam, ieskaitot aizsargķiveri gan vadītājam, gan pasažierim; obligāts nosacījums – derīga A kategorijas motocikla vadītāja apliecība.

  Ja kāds no motocikliem tā iepatiksies, ka nevarēsiet no tā šķirties, sapni piepildīt palīdzēs Citadele bankas speciālā līzinga programma motociklu iegādei ar īpašajiem risinājumiem motociklistiem.

  Reģistrācija testa braucienam jau ir atvērta vietējā dīlera mājas lapā ŠEIT . Iesakām pasteigties, jo vietu skaits ir ierobežots, un interese ir ļoti liela. Katrs var veikt vienu rezervāciju sev vēlamajam motociklam. Pēc anketas aizpildīšanās, tuvākajās dienās, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.

  Papildinformāciju par jaunajiem modeļiem jums labprāt sniegs Monta Tiltiņa (SIA Motofavorīts mārketinga vadītāja), monta.tiltina@motofavorits.lv


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties