Online
Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Ceļojums
| Autors | Ziņojums |
| new-one | |  Kopš: 13. May 2020
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: FJR1300
|
27 Jan 2026, 22:35:24 Sergejs80 rakstīja:
New-one par pekas uzlabojumiem neuztraucies, ja vien nebūs baigie asie stūri, tad nekādu problēmu.
Es jau baigi nesatraucos, nebūs slinkums, kkādu ķepu uztaisīs, ja nu būs , kādu finiera gabali jau vienmēr līdzi var tāpat iemest  [ Šo ziņu laboja new-one, 28 Jan 2026, 08:12:19 ]
| Offline
| | |
| new-one | |  Kopš: 13. May 2020
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: FJR1300
| Varbūt kāds var ieteikt kur ēri sastādīt maršrutu ceļojumam?
Google maps tikai 10 pieturvietas ļauj!!!!! | Offline
| | |
| MartinsR | |  Kopš: 26. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1263
Braucu ar: Honda TransAlp XL750
| es parasti ceļojumu plānošanai izmantoju šo linku (ko kāds ir salicis), tur var ielikt 25 pieturvietas -> https://ej.uz/wfgw [ Šo ziņu laboja MartinsR, 03 Feb 2026, 19:26:09 ]
----------------- Riders on the storm | Offline
| | |
|
|
| blrind | |  Kopš: 30. Jan 2015
Ziņojumi: 155
Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)
| oktobris-novembris Indijā:
https://www.youtube.com/watch?v=6rNMS0CQjco
PS, ja kādu interesē ceļojumi Indijā, varat pievienoties Indijas moto whatsapp grupai:
https://chat.whatsapp.com/JgMgdsAUI2sEUU6Hoyo2CY[ Šo ziņu laboja blrind, 04 Feb 2026, 10:17:33 ]
----------------- Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in | Offline
| | |
| new-one | |  Kopš: 13. May 2020
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: FJR1300
|
03 Feb 2026, 19:22:52 MartinsR rakstīja:
es parasti ceļojumu plānošanai izmantoju šo linku (ko kāds ir salicis), tur var ielikt 25 pieturvietas -> https://ej.uz/wfgw
Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas. | Offline
| | |
| MartinsR | |  Kopš: 26. Aug 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1263
Braucu ar: Honda TransAlp XL750
|
05 Feb 2026, 08:32:29 new-one rakstīja:
Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas.
Nedzēs ārā tos punktus, vienkārši pārraksti visus 25 gab tur kur tev vajag - no Arizonas uz Eiropu.[ Šo ziņu laboja MartinsR, 05 Feb 2026, 14:23:39 ]
----------------- Riders on the storm | Offline
| | |
| new-one | |  Kopš: 13. May 2020
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: FJR1300
|
05 Feb 2026, 14:23:22 MartinsR rakstīja:
05 Feb 2026, 08:32:29 new-one rakstīja:
Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas.
O paldies, pamēģināju velreiz un sanāca .
Nedzēs ārā tos punktus, vienkārši pārraksti visus 25 gab tur kur tev vajag - no Arizonas uz Eiropu.
| Offline
| | |
| dzanks | |  Kopš: 09. Jan 2018
No: Rīga
Ziņojumi: 153
Braucu ar: Suzuki DL-650 / Rīga 7/ Delta
| Uzinstalējiet Google Chrome pārlūkam papildinājumu Google maps extended routes un lieciet kaut 40 punktus.
Links | Offline
| | |
| new-one | |  Kopš: 13. May 2020
No: Jelgava
Ziņojumi: 71
Braucu ar: FJR1300
|
05 Feb 2026, 22:06:40 dzanks rakstīja:
Uzinstalējiet Google Chrome pārlūkam papildinājumu Google maps extended routes un lieciet kaut 40 punktus.
Links
Paldies, uzinstalēju, bet kautkāda iemesla dēļ nekas nemainas!!!
Tā jau pēc apraksta forša fiška. | Offline
| | |
| tivars | |  Kopš: 19. Apr 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 574
Braucu ar: Briesmoni (© sieva)
| Sveiciens! Cik nepieciešamas būtu siltās ručkas braucienā uz Nordkapp jūlijā? Nice to have, must have, vai ko āksties?
----------------- Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts. | Offline
| | |
| ansizzz | |  Kopš: 30. Dec 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 412
Braucu ar: divriteni
|
16 Apr 2026, 20:23:25 tivars rakstīja:
Sveiciens! Cik nepieciešamas būtu siltās ručkas braucienā uz Nordkapp jūlijā? Nice to have, must have, vai ko āksties?
Esmu bijis Nordkapā divreiz, pirmo reizi jūnija otrā pusē ap Līgosvētkiem, tieši Nordkapā šūpojām klints malā kājas un malkojām vairākas stundas konjaku , bet ceļš no un uz turieni bija katru dienu ar lietu, no 12 vai 13 dienām tikai vienā nebija nokrišņu.
Otrreiz biju nepilnus desmit gadus vēlāk augusta sākumā ceļā uz turieni laiks bija jauks, līdz tas samitājās apmēram 100km pirms Nordkapp - migla kas ļāva redzēt ceļu varbūt 50m , sīks smidzinošs lietus +4-6 grādi silts. Nordkapā pavadijām pusstundu ar visu suvenīru bodes apmeklejumu ieskaitot. Un nakamas četras dienas ko pavadijām Nordkin zemesragā bija ļoti līdzigas (vispār šo galamerķi iesaku vairāk kā pašu Nordkap (jārēķinās tikai, ka jāatvēl vairak laiks un daudz jakāto kajām)
Uz fjr reti kad ir bijis auksti, bet ja ir lieki līdzekļi varbūt ir vērts padomāt par rokturu apsildi vai vismaz par ķīmiskajiem roku silditājiem nopērkamiem makšķernieku/tūrisma bodēs. Aiz polarā loka mēdz gadīties visādi, ir dzirdets ari par fantastisku un saulainu laiku visa braiciena garumā.
----------------- Objects in mirrors can be faster than you appear
| Offline
| | |
| tivars | |  Kopš: 19. Apr 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 574
Braucu ar: Briesmoni (© sieva)
| Paldies par izsmeļošu atbildi:-)
----------------- Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts. | Offline
| | |
| Gasjs | | Kopš: 17. Jun 2008
No: Ikšķile
Ziņojumi: 271
Braucu ar: agronoma sapni (BMW R1200GS Adventure LC)
| Saprotu, ka šajā kanālā lasītāju maz, taču tomēr.
Organizējamies viena grupiņa vest močus uz Malagu Spānijā. Vedam ar iepriekš pārbaudītu kantori - Vervo.
Moči sāk ceļot ap septembra vidu, atgriežas oktobra vidū. Mēs plānojam pa to galu braukāties septembra beigas - oktobra sākums. Uz vietas kādas 10 - 12 dienas.
Datumi vēl tiks precizēti.
Braukalēšanai kompāniju nemeklēju, moto transportam gan.
Mana interese savtīga - ja būs vēl kādi moči kravā, tad izmaksas uz vienu moci būs zemākas gan man, gan Tev.
Dod ziņu PM, ja šis tā nopietni interesē. No Malagas ir plašas iespējas - pati Spānija, Portugāle, var celties pāri uz Maroku.
| Offline
| | |
| visva123 | | Kopš: 25. Oct 2016
Ziņojumi: 34
Braucu ar:
|
25 May 2026, 17:02:15 Gasjs rakstīja:
Saprotu, ka šajā kanālā lasītāju maz, taču tomēr.
Organizējamies viena grupiņa vest močus uz Malagu Spānijā. Vedam ar iepriekš pārbaudītu kantori - Vervo.
Moči sāk ceļot ap septembra vidu, atgriežas oktobra vidū. Mēs plānojam pa to galu braukāties septembra beigas - oktobra sākums. Uz vietas kādas 10 - 12 dienas.
Datumi vēl tiks precizēti.
Braukalēšanai kompāniju nemeklēju, moto transportam gan.
Mana interese savtīga - ja būs vēl kādi moči kravā, tad izmaksas uz vienu moci būs zemākas gan man, gan Tev.
Dod ziņu PM, ja šis tā nopietni interesē. No Malagas ir plašas iespējas - pati Spānija, Portugāle, var celties pāri uz Maroku.
kādas ir aptuvenās moča izmaksas Rīga - Malaga- Rīga? | Offline
| | |
| Gasjs | | Kopš: 17. Jun 2008
No: Ikšķile
Ziņojumi: 271
Braucu ar: agronoma sapni (BMW R1200GS Adventure LC)
| Šobrīd ap 900 + pvn.
Vairāk moču, mazāka cena, bet nekādi brīnumi tur nebūs.
Cenā iekšā - transports turp un atpakaļ, noliktava Rīgā un Malagā, uzkraušana, nokraušana, Vervo močus liek uz speciālas paletes / būra, tas arī ir cenā iekšā. | Offline
| | |
| tivars | |  Kopš: 19. Apr 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 574
Braucu ar: Briesmoni (© sieva)
| Uz to galu nākamgad varētu.
----------------- Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts. | Offline
| | |
| Marekone | |  Kopš: 02. Sep 2015
No: Sigulda
Ziņojumi: 27
Braucu ar: 990 SMT
| Kāds uz MotoGP Brno brauc? | Offline
| | |
| blrind | |  Kopš: 30. Jan 2015
Ziņojumi: 155
Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)
| Ja kādu interesē moto ceļojumi Indijā, dodiet ziņu.
Es esmu ar moci apceļojis 27 no 28 Indijas štatiem un 6 no 8 Union Territories. Aprīlī-Maijā solo apceļoju atlikušo balto plankumu - "7 māsas" un "Brāli". 7 māsas ir 7 Indijas ziemeļaustrumu štati un brālis ir Sikkima, pēc tam izbraucu pa Nepālu. Tur man arī tagad ir pieredze. Starpcitu Jammy & Kashmir un Ladakh nav štati, tie ir Union Territories.
Es pats nevācu grupas latvijā, jo nav tādas iespējas. Var jau protams likt info feisbukā..., parasti kāds no jums to izdara. Es sastādu maršrutu un braucu kopā. Esmu braucis ar 1 līdz 10 baikeriem no 4 līdz 14 dienām. Šogad (2026) man jau ir 3 nokomlektētas grupas - 1 Himalajos un 2 diebvidindijā. Tā kā no septembra vidus līdz decembra vidum jau esmu aizņemts.
Grupas sedz visus manus izdevumus - gulēšana, benzīns un ēšana. Dārgāko - alko es nelietoju + "kabatas nauda" - uz galviņām tā ir atkarīga no braucēju skaita.
Es neatceros vai jau te esmu licis - kā piemērs šā gada (2026) gada janvāra tūre:
1. sērija:
https://www.youtube.com/watch?v=kpWzRi4GJJA
2. sērija.
https://www.youtube.com/watch?v=FBA1yLwb-ew
Mans whatsapp: +919538763776
----------------- Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in | Offline
| | |
| dairons | |  Kopš: 23. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 91
Braucu ar: T
| Kalvis brauc jā.
31 May 2026, 22:05:11 Marekone rakstīja:
Kāds uz MotoGP Brno brauc?
| Offline
| | |
| blrind | |  Kopš: 30. Jan 2015
Ziņojumi: 155
Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)
| Ja plānojat doties uz Indiju moto ceļojumā, te ir atbildes uz daudziem jautājumiem:
https://alienbiker.weebly.com/juna.html
----------------- Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in | Offline
| | |
|
|