Gadījuma bilde

Mēneša meitene

Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Kas notiek?

Tēma: Ceļojums

AutorsZiņojums
new-one
28. Jan 2026, 08:04#821

Kopš: 13. May 2020

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: FJR1300


27 Jan 2026, 22:35:24 Sergejs80 rakstīja:
New-one par pekas uzlabojumiem neuztraucies, ja vien nebūs baigie asie stūri, tad nekādu problēmu.

Es jau baigi nesatraucos, nebūs slinkums, kkādu ķepu uztaisīs, ja nu būs , kādu finiera gabali jau vienmēr līdzi var tāpat iemest

[ Šo ziņu laboja new-one, 28 Jan 2026, 08:12:19 ]

Offline

new-one
03. Feb 2026, 10:57#822

Kopš: 13. May 2020

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: FJR1300

Varbūt kāds var ieteikt kur ēri sastādīt maršrutu ceļojumam?
Google maps tikai 10 pieturvietas ļauj!!!!!

Offline

MartinsR
03. Feb 2026, 19:22#823

Kopš: 26. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1263

Braucu ar: Honda TransAlp XL750

es parasti ceļojumu plānošanai izmantoju šo linku (ko kāds ir salicis), tur var ielikt 25 pieturvietas -> https://ej.uz/wfgw

[ Šo ziņu laboja MartinsR, 03 Feb 2026, 19:26:09 ]



-----------------
Riders on the storm

Offline

blrind
04. Feb 2026, 10:16#824

Kopš: 30. Jan 2015

Ziņojumi: 155

Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)

oktobris-novembris Indijā:

https://www.youtube.com/watch?v=6rNMS0CQjco

PS, ja kādu interesē ceļojumi Indijā, varat pievienoties Indijas moto whatsapp grupai:
https://chat.whatsapp.com/JgMgdsAUI2sEUU6Hoyo2CY

[ Šo ziņu laboja blrind, 04 Feb 2026, 10:17:33 ]



-----------------
Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in

Offline

new-one
05. Feb 2026, 08:32#825

Kopš: 13. May 2020

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: FJR1300


03 Feb 2026, 19:22:52 MartinsR rakstīja:
es parasti ceļojumu plānošanai izmantoju šo linku (ko kāds ir salicis), tur var ielikt 25 pieturvietas -> https://ej.uz/wfgw

Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas.

Offline

MartinsR
05. Feb 2026, 14:23#826

Kopš: 26. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1263

Braucu ar: Honda TransAlp XL750


05 Feb 2026, 08:32:29 new-one rakstīja:
Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas.

Nedzēs ārā tos punktus, vienkārši pārraksti visus 25 gab tur kur tev vajag - no Arizonas uz Eiropu.

[ Šo ziņu laboja MartinsR, 05 Feb 2026, 14:23:39 ]



-----------------
Riders on the storm

Offline

new-one
05. Feb 2026, 15:09#827

Kopš: 13. May 2020

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: FJR1300


05 Feb 2026, 14:23:22 MartinsR rakstīja:

05 Feb 2026, 08:32:29 new-one rakstīja:
Man kautkas šitajā nesanāk.
ja izdzēšu un rakstu pa jaunam, atļauj vaits tikai 10 punktus.
ja laboju esošos, tad raksti ko gribi, maršruts tas pats asv rādas.


O paldies, pamēģināju velreiz un sanāca .
Nedzēs ārā tos punktus, vienkārši pārraksti visus 25 gab tur kur tev vajag - no Arizonas uz Eiropu.

Offline

dzanks
05. Feb 2026, 22:06#828

Kopš: 09. Jan 2018

No: Rīga

Ziņojumi: 153

Braucu ar: Suzuki DL-650 / Rīga 7/ Delta

Uzinstalējiet Google Chrome pārlūkam papildinājumu Google maps extended routes un lieciet kaut 40 punktus.
Links

Offline

new-one
10. Feb 2026, 13:24#829

Kopš: 13. May 2020

No: Jelgava

Ziņojumi: 71

Braucu ar: FJR1300


05 Feb 2026, 22:06:40 dzanks rakstīja:
Uzinstalējiet Google Chrome pārlūkam papildinājumu Google maps extended routes un lieciet kaut 40 punktus.
Links


Paldies, uzinstalēju, bet kautkāda iemesla dēļ nekas nemainas!!!
Tā jau pēc apraksta forša fiška.

Offline

tivars
16. Apr 2026, 20:23#830

Kopš: 19. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: Briesmoni (© sieva)

Sveiciens! Cik nepieciešamas būtu siltās ručkas braucienā uz Nordkapp jūlijā? Nice to have, must have, vai ko āksties?

-----------------
Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts.

Offline

ansizzz
17. Apr 2026, 00:05#831

Kopš: 30. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 412

Braucu ar: divriteni


16 Apr 2026, 20:23:25 tivars rakstīja:
Sveiciens! Cik nepieciešamas būtu siltās ručkas braucienā uz Nordkapp jūlijā? Nice to have, must have, vai ko āksties?


Esmu bijis Nordkapā divreiz, pirmo reizi jūnija otrā pusē ap Līgosvētkiem, tieši Nordkapā šūpojām klints malā kājas un malkojām vairākas stundas konjaku , bet ceļš no un uz turieni bija katru dienu ar lietu, no 12 vai 13 dienām tikai vienā nebija nokrišņu.
Otrreiz biju nepilnus desmit gadus vēlāk augusta sākumā ceļā uz turieni laiks bija jauks, līdz tas samitājās apmēram 100km pirms Nordkapp - migla kas ļāva redzēt ceļu varbūt 50m , sīks smidzinošs lietus +4-6 grādi silts. Nordkapā pavadijām pusstundu ar visu suvenīru bodes apmeklejumu ieskaitot. Un nakamas četras dienas ko pavadijām Nordkin zemesragā bija ļoti līdzigas (vispār šo galamerķi iesaku vairāk kā pašu Nordkap (jārēķinās tikai, ka jāatvēl vairak laiks un daudz jakāto kajām)

Uz fjr reti kad ir bijis auksti, bet ja ir lieki līdzekļi varbūt ir vērts padomāt par rokturu apsildi vai vismaz par ķīmiskajiem roku silditājiem nopērkamiem makšķernieku/tūrisma bodēs. Aiz polarā loka mēdz gadīties visādi, ir dzirdets ari par fantastisku un saulainu laiku visa braiciena garumā.

-----------------
Objects in mirrors can be faster than you appear

Offline

tivars
17. Apr 2026, 14:36#832

Kopš: 19. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: Briesmoni (© sieva)

Paldies par izsmeļošu atbildi:-)

-----------------
Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts.

Offline

Gasjs
25. May 2026, 17:02#833

Kopš: 17. Jun 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 271

Braucu ar: agronoma sapni (BMW R1200GS Adventure LC)

Saprotu, ka šajā kanālā lasītāju maz, taču tomēr.

Organizējamies viena grupiņa vest močus uz Malagu Spānijā. Vedam ar iepriekš pārbaudītu kantori - Vervo.

Moči sāk ceļot ap septembra vidu, atgriežas oktobra vidū. Mēs plānojam pa to galu braukāties septembra beigas - oktobra sākums. Uz vietas kādas 10 - 12 dienas.

Datumi vēl tiks precizēti.

Braukalēšanai kompāniju nemeklēju, moto transportam gan.

Mana interese savtīga - ja būs vēl kādi moči kravā, tad izmaksas uz vienu moci būs zemākas gan man, gan Tev.

Dod ziņu PM, ja šis tā nopietni interesē. No Malagas ir plašas iespējas - pati Spānija, Portugāle, var celties pāri uz Maroku.

Offline

visva123
26. May 2026, 11:06#834

Kopš: 25. Oct 2016

Ziņojumi: 34

Braucu ar:


25 May 2026, 17:02:15 Gasjs rakstīja:
Saprotu, ka šajā kanālā lasītāju maz, taču tomēr.

Organizējamies viena grupiņa vest močus uz Malagu Spānijā. Vedam ar iepriekš pārbaudītu kantori - Vervo.

Moči sāk ceļot ap septembra vidu, atgriežas oktobra vidū. Mēs plānojam pa to galu braukāties septembra beigas - oktobra sākums. Uz vietas kādas 10 - 12 dienas.

Datumi vēl tiks precizēti.

Braukalēšanai kompāniju nemeklēju, moto transportam gan.

Mana interese savtīga - ja būs vēl kādi moči kravā, tad izmaksas uz vienu moci būs zemākas gan man, gan Tev.

Dod ziņu PM, ja šis tā nopietni interesē. No Malagas ir plašas iespējas - pati Spānija, Portugāle, var celties pāri uz Maroku.


kādas ir aptuvenās moča izmaksas Rīga - Malaga- Rīga?

Offline

Gasjs
26. May 2026, 11:28#835

Kopš: 17. Jun 2008

No: Ikšķile

Ziņojumi: 271

Braucu ar: agronoma sapni (BMW R1200GS Adventure LC)

Šobrīd ap 900 + pvn.
Vairāk moču, mazāka cena, bet nekādi brīnumi tur nebūs.
Cenā iekšā - transports turp un atpakaļ, noliktava Rīgā un Malagā, uzkraušana, nokraušana, Vervo močus liek uz speciālas paletes / būra, tas arī ir cenā iekšā.

Offline

tivars
29. May 2026, 09:32#836

Kopš: 19. Apr 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 574

Braucu ar: Briesmoni (© sieva)

Uz to galu nākamgad varētu.


-----------------
Kuģis ostā ir drošībā, bet ne tādēļ kuģis ir būvēts.

Offline

Marekone
31. May 2026, 22:05#837

Kopš: 02. Sep 2015

No: Sigulda

Ziņojumi: 27

Braucu ar: 990 SMT

Kāds uz MotoGP Brno brauc?

Offline

blrind
01. Jun 2026, 15:46#838

Kopš: 30. Jan 2015

Ziņojumi: 155

Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)

Ja kādu interesē moto ceļojumi Indijā, dodiet ziņu.
Es esmu ar moci apceļojis 27 no 28 Indijas štatiem un 6 no 8 Union Territories. Aprīlī-Maijā solo apceļoju atlikušo balto plankumu - "7 māsas" un "Brāli". 7 māsas ir 7 Indijas ziemeļaustrumu štati un brālis ir Sikkima, pēc tam izbraucu pa Nepālu. Tur man arī tagad ir pieredze. Starpcitu Jammy & Kashmir un Ladakh nav štati, tie ir Union Territories.
Es pats nevācu grupas latvijā, jo nav tādas iespējas. Var jau protams likt info feisbukā..., parasti kāds no jums to izdara. Es sastādu maršrutu un braucu kopā. Esmu braucis ar 1 līdz 10 baikeriem no 4 līdz 14 dienām. Šogad (2026) man jau ir 3 nokomlektētas grupas - 1 Himalajos un 2 diebvidindijā. Tā kā no septembra vidus līdz decembra vidum jau esmu aizņemts.
Grupas sedz visus manus izdevumus - gulēšana, benzīns un ēšana. Dārgāko - alko es nelietoju + "kabatas nauda" - uz galviņām tā ir atkarīga no braucēju skaita.
Es neatceros vai jau te esmu licis - kā piemērs šā gada (2026) gada janvāra tūre:

1. sērija:
https://www.youtube.com/watch?v=kpWzRi4GJJA

2. sērija.
https://www.youtube.com/watch?v=FBA1yLwb-ew


Mans whatsapp: +919538763776

-----------------
Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in

Offline

dairons
11. Jun 2026, 15:38#839

Kopš: 23. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 91

Braucu ar: T

Kalvis brauc jā.


31 May 2026, 22:05:11 Marekone rakstīja:
Kāds uz MotoGP Brno brauc?

Offline

blrind
20. Jun 2026, 19:46#840

Kopš: 30. Jan 2015

Ziņojumi: 155

Braucu ar: KTM Duke 390, Yamaha SZ, Triumph Bonneville (pārdots, nobraukts 36K)

Ja plānojat doties uz Indiju moto ceļojumā, te ir atbildes uz daudziem jautājumiem:

https://alienbiker.weebly.com/juna.html

-----------------
Man teica, ka četri riteņi ir labāk nekā divi.
Nu ko, es nopirku vēl vienu motociklu.
http://alienbiker.peepletree.in

Offline