Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kā šogad izbraukt ar baiku nenolaužot kaklu?

Pievienota: 07. Apr 2013, 10:28
Atjaunota: 07. Apr 2013, 11:54

Komentāri (9)

Citas galerijas no lietotāja Negantelis

Mazs ievads.

Ģimenē atkal ienācis baikveidīgs mocis un kaut kur jau jābrauc arī ar to, bet gribētos to darīt droši un nepazust kādā uz ceļa izveidotā akacī.

Tā kā asfalts ar katru gadu kūst plānāks un plānāks taču braukt gribās, tika rasts viens loģisks risinājums jo kārtīgam motociklistam ir vismaz 2 moči.

Tātad tika pieņemts stratēģisks lēmums.


DODAMIES IZLŪKOS!

Praksē tas izskatās tā, aizbraucam ar enduro, izpētam ceļu, ja paveicas un atgriežamies sveiki un veseli tad ziņu nododam pārējiem. Ja tiek konstatēts ka asfalts vēl nav pa plānu lai brauktu ar baiku, tad vēlāk braucam arī ar tiem.
Pirmā uzpilde un piefiksēta benzīna cena sezonas sākumā.95 maksā lētāk kā pagajušogad.
Izbraucam 2 cilvēku kompānijā, jo pārējiem esot "iekrauts mocis,nevar izbraukt līdz asfaltam jo ceļš ledū, pārāk auksti, nav TA utt"


Tradicionāli nobildējos šajā vietā kur bļitkotāji vienmēr sēž vēl ilgu laiku pēc motosezonas atklāšanas. Arī ši reize nav izņēmums.


Šī vieta ir jauns ceļa gabaliņš aiz Tīnūžiem. Apakšā perpendikulāri arī kaut kāds vecs šaurs ceļš. Tā kā bija jau ap 18.00 tad saule ir tur kur ir un LV mēs braucam pa labo pusi kas liek bildei izskatīties kā ir. Priekšā ir dubļi kas ir šķērslis un tas ir pietiekams iemesls lai apturētu moci, jo noteikumi to atļauj.

Tur toč nebrauksim.


Gndrīz jaunā riepa. Domāju ka šai riepai šis ir pirmais brauciens un varēšu noņēmt nevainības plēvi,bet nekā, atcerējos ka to jau izdarīju 1.01.2013. Vilšanās sajūta tomēr nav, jo ar to pirmo reizi tāda ķēpa vien ir.īpaši ja runājam par Gumiju. Es par riepām runāju, a jūs ko padomājāt.


Braucam pa Jaunciemu un ieraugu to ka dažiem gan garāžas foršās vietās. Tur varētu i moci paskrūvēt, i gaļu pacept un ar meiteni saulrietu paskatities.Protams tika pabraukts arī pa š ceļu un uz 1,8 ,neticat?
Es nekur neteicu ka braucu pa grantēto ceļa nomali.
Jaunciema štrse izskatās ziemu būs pārcietusi, tikai dažviet salaiduma vieta pa vidu iedrupusi. Ar 125cc var iekrist un ārā netikt.Ziemu nav pārcietis cietais paātrinātājs. Būs jāizjauc un jāparemontē. ŠIs nāk no TB.


Un finišš.


Daži ceļi izlūkoti. Nav tik traki kā biju domājis, tomēr braukts tika pa tikko uzbūvetiem vai vēl nepabeigtiem ceļiem.(tie jau sabrūk ātrāk par vecajiem) Auksti nav. Mocis tika nomazgāts.

Pavisam dīvaini ka nesastapām NEVIENU CP ekipāžu.