Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

(Negantais brauciens VOL 1,5) PAPILDINĀTS

Pievienota: 02. Jun 2013, 09:47
Atjaunota: 02. Jun 2013, 20:01

Komentāri (14)

Citas galerijas no lietotāja Negantelis

PALDIES VISIEM KAS ATBRAUCA CIEMOS! CERU KA JUMS PATIKA ŠIS SPONTĀNAIS PASĀKUMS. Ceru ka jums patīk braukt ar moci tik pat ļoti kā man un vēl ilgi ilgi varēsim to darīt.Labvakar mani mīļie draugi. Ir Svētdienas vakars kaudzīe ar nepadarītiem darbiem un un es rakstu šīs rindas. Kur gadījies kur ne viss aizsākās ar to, ka Piektdienas naktī es braucu ar savu BMW uz Jēkabpili. Un sanāca tā, ka pus stundu pēc piecelšanās es jau biju tajā pašā BMW un braucu atpakaļ uz Rīgu pēc mocīša lai sastādītu kompāniju pāris cilvēkiem kas itkā varēt atbraukt ciemos. Sievu atstāju ar trimmeri rokās lai pļauj zāli un pats kurināju lai paspētu būt Rīgā un nenokavētu pats savu braucienu. Kaut kā aizdomīgi tas man atgādina pagājušās sezonas spontānobraucienu uz Ērgļiem kad scenārijs bija 1/1.

Tā nu sanāca ka pāris cilvēki pārauga 15 vai 16 cilvēku lielā grupiņā, par ko ļoti izbrīnīti bija vietējie Jēkabpils iedzīvotāji(jo domāja sācies kāds iepriekš neizsludināts mototuss).


Rīgā ierados ar nokavēšanos (kā jau vienmēr), tur mani sagaidīja kādi 4 mocīši. Braucām uz Salaspili kur mums piebiedrojās vēl 3 braucamie ar kādiem 4 braucējiem.

Pēc tam Skrīveros piebiedrojās vēl viens un ABU (kurš nemāk lasīt sms) jau gaidīja mūs Jēkabpilī un tusēja ar “ātrajiem”.


Kaplējām godam, Yamahai gandrīz nokrita truba , labi ka Raimim bija štrope( kā gan varētu nebūt, ja viņam ir tik skaista draudzene kuru naktīs drošvien ar to štropi piesien sev pie kājas vai kāda ozola lai neaizmūk un nenozog)


Tā kā braucām dinamiski bildēties nebija laika un Jēkabpils Rimi tika iepirkta paika. Lai to ko nopirkām varētu aizvest vajadzēja 4 ratu palīdzību, mums izpalīdzēja Mp lietotājs Storx.


Ieradāmies , uzklājām galdu, izkapājām pa aliņam, iekurinājām grilu, uzcepām gaļu un sagaidījām vēl 3 kompanjonus, visus ar divcilindru motoriem, Viens litrīgs VTR un divi Bmbē.

Vēl pa telefonu uzplijās izēdājs Archy un teica ka maucot no Turaidas.

Nedaudz iestiprinājušies tad aizbraucām lauz skaņas ātrumu uz vienu foršu ceļu. Es gan nesaprotu kāpēc aizbraucām tikai kādi 5 vai 6, laikam pārējie pa to laiku gribēja izēsties pirms nelūgtā viesa ar R1.

Skaņas triecienvilni pārvarējuši nevarējām vien sagaidīt Archy kura R1 ir tik lēns ka 15 km brauca 38 minūtes. Kauns, kauns un šitāds vē pa trasi brauc Un vispār no tevis 5LS .

Vēlreiz vinnējām skaņas ātrumu, kādām tika sasniegts lielākais cipars karjerā, kas starp citu regulāri notiek manā tuvumā. Starp citu nākamajā dienā tika saņemta ziņa ka vēl kāds ir izspiedis neiespējamo no sava kumeļa. Ciparus gan neminēsim.

Tālāk tad bildītes.


Jūs esat redzējuši filmu par SPRĪDĪTI,nu lūk tur bija velns, nu'šitas ir izspļauta kopija, tikai bez ragiem un astes.
TURPINĀJUMSturpinājums 2
P.S. Viss brauciens mani nogurdināja krietni mazāk kā ielikt šo galeriju.P.S.2


BRAUKSIM KAUT KUR VĒL!!???


Nokomentēsi albūmiņu?