Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Desmit gadus atpakaļ-kad MP vēl nebija dzimis

Pievienota: 11. May 2014, 17:53

Komentāri (25)

Citas galerijas no lietotāja Negantelis

Pirms kāda gada atradu dažas bildītes, toreiz nodomāju jāieskanē.

Šodien Aiz loga līst... un...ko tad tādos gadījumos lai dara? Tv skatīties slikti, jāpašķirsta bilžu albumi....un uzdūros šīm nu gandrīz 10 gadus vecām krāsainajām bildēm.

Nu tā kā slapinātājs konkrēts un ārā nav ko meklēt, uzcepu šo te nostaļģijai, Varbūt kāds arī sevi atceresies tajos pasākumos.
Hello. Tas esmu es. Gadu desmiti rit, bet tieksme piebraukt pie savas bijušās skolas nemainās. To darīju arī tad.Ventspils. Sajēga par motocikliem pa īstam tikai vēl radās, par alu tobrīd nezināju neko.


Ērgļu apkaime, Nekādi nevaru atcerēties kā sauc šo muižu. Bet lieliski atceros kā braucām uz turieni nakts melnumā caur Bērzkrogu pilnīgā lietū, mocim 83 dzimšanas gads, gaismas švakas, zemes ceļš konkrēti līkumains un augšā lejā augšā lejā un laikam vēl pirms lietus(kā vienmēr) nogreiderēts. Cik atceros kaut kādi čoperisti bijai aizgāuši pa taisno. OK. Atcerējos tā ir Jumurdas muiža,10m.no ezera.Vēlbar laivubbraucām.


Tā pati muiža.


Jēkabpils, Tie kas bieži uz turieni brauc,zinās ka lietus tur ir bieža parādība BRĪVĪBAS GARU tusos, tā bija arī togad.Kāds zin kā taad iet šitam čalim? Varbūt tagad jau ar R1 brauc, HVZ.


Jaungulbenes Muiža. Man jau vispār patīk tā vieta, bet kā bija nolaists tā ir, nekas nav mainījies.


Daugavpils. Moto tuss.Bija ļoti Laaabs.Ok. Šī atkal nav daugavpils, bet kāds Vēja brāļu tuss ar ciemiņiem no zviedrijas. Tie kas ar moci nav bijuši zviedrijā (man ir sanācis) tad ceļi tur slaidi un ļoti gludi. Nu tāpēc arī tos močus sauc par zviedriniekiem. Tā kā braukšana pa lietu un zemes ceļu ar ratu bez dufeļa nav patīkama tad uz štokiem uztīta makgaiverene lai nostrīķē drazas un tās nelido sejā.


Gaujas nacionālais parks, pie dzīvniekiem.


Šo moci es piefiksēju Ludzā, kur arī bija ļoti labs moto tuss, bija sanākušas ļoti daudz maziņās, un Latgalē viņas ir ļoti skaistas.


Pārlecam uz VENTSPILI. Patinot filmu atpakaļ atceros ka apmeklējot Kurlandu tīri bieži slapinātājs ir kā pavadonis.Tā pati ventspils ar oldskūla močiem.Ceļojam laikā lai atkaļ nokļūtu Ērgļos, jau tolaik dzelzceļa pārbrauktuve bija tāda bezdzelzīga.Te atkal Gulbenes rajons.Man jau patīk tas platais gals.HMMM.
Bet varbūt tas tomēr bja senāk?
Kā runā, tad 1983 gadā grupa Kiss beidza mālēties, un sāka uzstāties tā pat. Tad šī bilde ir uzņemta līdz 1983? Tie gadi tie ātri skrien, nevar vairs izsekot tiem līdzi.....