Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Slimās idejas piepildās vienmēr. Vol.2

Pievienota: 20. Jun 2015, 01:22
Atjaunota: 20. Jun 2015, 02:41

Komentāri (27)

Citas galerijas no lietotāja Archy96

Sveiki, dārgie ātruma mīļotāji!!!!!

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš aizsākās šī atraktīvā nodarbe ar torņu un citu augstu būvju iekarošanu, bet kā sacīt jāsaka - stulba galva kājām mieru nedod, ir šis tas sadarīts un jāuzcepj laikam jauna galerija. Jau iepriekš brīdinu - cilvji ar bailēm no augstuma, labāk šo te tālāk neskatās, kā arī šoreiz stāsts nebūs gluži par un ap motocikliem, bet motociklistiem, kuri cenšoties iegūt garīgo līdzsvaru.........mēģina zaudē fizisko))

Tātad sākums:

http://www.motopower.lv/member_gallery.php?gal_id=13026

Iekš LV pa lielam gandrīz visur ir uzkāpts, kur to iespējams paveikt netiekot iespundētam aiz restēm, un laiks apgūt jaunas teritorijas.

Objekts - pamests radioraidītāja tornis Krievijā, 450km no Maskavas. Wikipēdija izmet šādu info:

The Galich transmitter is an unfinished facility for FM and TV broadcasting near Galich in Russia at 58°26'27"N 42°37'43"E. The 350 metres tall antenna tower was built in 1991 as a lattice steel structure with square cross section, guyed in 4 directions. However, the nearby transmitter building remains unfinished.

The mast of the Galich transmitter may in spite of its height not carry any workable air-traffic obstacle lights. It is the tallest never used man-made structure in Europe.

Viss, atpakaļceļa nav - maucam!!!!!!!!!!!!
Ierodoties uz vietas mūs sagaida neliels pārsteigums - drošības nolūkos tornim ir nozāģētas 3 trepju sekcijas, un reāli kāpnes sākas tikai 4 stāvu mājas augstumā virs zemes, bet par laimi uz vietas jau ieradušies "vietējie" kāpēji, kuri ar alpīnisma aprīkojumu tikuši augšā un pielikuši pagaidus iekaramās striķu kāpnes, sasodīti bailīgs pasākums, bet nav variantu))))

Ik pa brīdim virzoties augšup redzami dažādi vairāk vai mazāk asprātīgi uzraksti, kurus atstājuši iepriekšējie kāpēji, daži no tiem tik tiešām uzjautrinoši))

Eifeļa torņa augstums.Gandrīz pašā augšā. Šeit sākās pats labumiņš - pēdējie 20 metri jāpārvar pa tērauda caurules iekšpusi, kurā iemontētas kāpnes, šeit nākās cīnīties ne tikai ar bailēm no augstuma, bet vēl paralēli ar klaustrafobiju. Neko darīt - jākāpj. Caurule viegli šūpojās, jo tai nav atsaišu))Skats gandrīz no pašas augšas.Krievu kāpēju grupiņa)))
Uztaisījām arī nelielu video, tīri tā - jaukām atmiņām, kvalitatīvais variants iekš VIMEO:

https://vimeo.com/130928726

un saspiestais iekš youtube: