Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

video: MAROKA 2 visas dienas (nu ta beidzot)

Pievienota: 04. Jan 2016, 20:00
Atjaunota: 06. Feb 2018, 00:53

Komentāri (18)

Citas galerijas no lietotāja Negantelis

Stāsts tāds. 2015 gadā starp Jan/Febr aizbraucām uz Maroku. Šo to redzējām un sapratām. 2016 gadā ar vieglākiem motocikliem atkal devāmies uz turieni tikai nu jau redzējām ļoti ļoti daudz ko vairāk. Izbaudījām fantastiskus skatus un braucienus visas dienas garumā pa enduro braucēja paradīzi. Bija gan dubļi, gan kalni, ļoooti daudz akmeņu, smiltis,kāpas, feš feš putekļi, upes gultnes, plato un arī asfalts. Braukšanas stilu piezemēja līdzpaņemtās mantas un protams apziņa ka esi vairāk kā 5 000 km no mājām un neveiksmīgs kritiens var nozīmēt ceļojuma beigas.

Šajā braucienā par ko šī filmiņas devās trīs braucēji

Es (Negantelis)ar KTM 690 Er

Lelde (Motomeitene) ar modificētu (305kubu) CRF250L

Artūrs ar Yamaha XT660R
Šis tika uztaisīts 2016 gada Janvārī un tā kā vasaras sezonā ir daudz darba mācīt ar moci braukt citiem tad tālāk arī netiku.Turpinājums, pēdējās decembra dienas 2016 gadā.

Beidzot pieķēros pie video. Tātad pašā Marokā bijām kādas 14 dienas, 12 dienas braucām ar moto. Filmiņas būs sadalītas gabalos pa vienu/divām dienām. Sākām braucienu no Tanger Med, šķērsojot kalnus. Pirmās divas dienas neko tādu īpašu ko nebūtu redzējuši pirmajā braucienā neredzējām tāpēc arī pirmā filmiņa tāda pliekana, tālāk jau ainava palika krietni interesantāka, bija ko smelties gan ar acīm gan ar fotoaprātu, par to nākamajās daļās. Ar tām papildināšu šo galeriju kā stāsta turpinājumu.


Tad nodomāju ka ievadam vajag jaunu elpu

Jaunais ievadsPirmā+Otrā dienaTrešā diena
Update 2018 g. februāris.

Vienu dienu skatos, viens džeks ielicis video par Maroku. Atcerējos ka pavisam šo te video montāžas lietu biju atstājis novārtā un pa to laiku paspējis vēl divreiz aizbraukt soliķī. Bet nu saņēmos tomēr un saliku mūsu amatieru video no kopīgā brauciena.
Starp citu, šim galamērķim esmu pielicis punktu,iespēja atgriezties vairs nav. Tik cik palicis monologais materiāls no 2017 gada, bet to citreiz.