Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

SFRT Motoskola 1. 2021

Pievienota: 08. May 2021, 12:11

Pievieno komentāru

Citas galerijas no lietotāja Landija

Otrdien, 11. maijā, SFRT motoskola rīko savu pirmo sezonas nodarbību sporta kompleksā 333. Kopumā paredzētas astoņas nodarbības sezonas garumā. Katrā no tām paredzēts pievērsties kādai konkrētai tēmai, tai pašā laikā katru nodarbību veidojot pašpietiekamu - tādēļ iespējams apmeklēt jebkuru no nodarbībām atsevišķi.
Ikviens motobraucējs piekritīs, ka vislielākā bauda no braukšanas ir tad, kad motocikls “klausa uz vārda” - nevis knapi iegriežas līkumā, sagādājot kārtīgu adrenalīna devu braucējam. Katru līkumu izņemt paredzami un pārliecināti, precīzi stūrēt moci arī mazos ātrumos, un nesaspringt, ja piedzīvojums aizved uz grants ceļa ir pavisam cits kaifs.
Tādēļ šogad jau tradicionālajām apmācībām (kā braukt droši, kā bremzēt, kur skatīties braucot, līkumu izbraukšanas tehnika, kontrstūrēšana u.c.) pievienosim tādas tēmas, kā manevrēšana lēnā ātrumā, motocikla tehniskās puses ietekme uz vadīšanu, dažādu motociklu tipu īpatnības, un citas.
SFRT motoskolas pirmā nodarbība paredzēta otrdien, 11. maijā, sporta kompleksā “333”. Nodarbības sākums - plkst. 18:00. Pirmajā nodarbībā iepazīstināsim ar pamatiem - kur braukt, trajektoriju izvēle, kā braukt, kur skatīties, droša apstāšanās un citas pamatlietas, kas braukšanu gan pa ielu, gan trasi padarīs daudz saprotamāku un drošāku ikvienam.
Pirmā nodarbības daļa tiks veltīta teorijai, ko pasniegs motobraucēju sabiedrībā zināmais Rūdolfs Bergmanis, savukārt nodarbības otrajā pusē dosimies trasē pieredzējušu instruktoru pavadībā.
Trasē darbosies fotogrāfs, un fotogrāfijas varēsiet iegūt bez maksas.
Laipni gaidīti gan iesācēji, gan pieredzējušāki braucēji zināšanu atkārtošanai.
Vienas nodarbības cena - 60.00 EUR iepriekš reģistrējoties SFRT.lv = https://sfrt.lv/index.php?id_product=109712...
Lūdzam reģistrēties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots!
Tāpat, lūdzam atcerēties un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un būt sociāli atbildīgiem.Top.LV