Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Neliels auto/moto salidojums importa zemē

Pievienota: 23. Sep 2008, 09:08

Komentāri (6)

Citas galerijas no lietotāja Zais

Tā nu sanāca, ka daži reņģēdāji ieplānoja sarīkot iepazīšanās braucienu uz importa zemi Čehiju, lai piedalītos tur notiekošajā Subaru lietotāju saietā, pie reizes vietējos iepazīstinot ar latviešu tautas dziesmām, dejām un citām tradīcijām.
Salidojums, jeb Subaru Sraz 2008, notika no 12. līdz 14.septembrim mazpilsētā Trebonā, kas ir Čehijas dienvidos pavisam netālu no Austrijas jodelētājiem.
Ceļš turp un pats pasāciens izdevās visai jautrs. Kāpēc es to visu glagolēju šeit, kur tauta ir iespringusi uz motolietām, nevis kaut kādiem tur bubinošiem auto? Tāpēc, ka:
- arī šeit ir atrodami vairāki opozītmotoru cienītāji,
- sagadījās, ka tajā pašā laikā savu salidojumu, jeb "sraz", Trebonā bija sarīkojuši arī motocikletisti.
Centrālajā pasākuma dienā mēs ar viņiem satikāmies plecu pie pleca - pulcēšanās bija ļoti tuvās ģeogrāfiskās koordinātēs (lai neteiktu, ka pavisam blakus). Pēc tam pilsētiņa un tās tuvākā apkaime tika piedimdināta ar kopīgu motoru kori, kad abu neatkarīgi notiekošo pasākumu dalībnieki kolonnā devās izbraucienā.
Lai gan tas nebija ne tuvu tik grandiozs pasākums, kā savā stāstā aprakstīja Pēcis, tomēr pulcējušies bija ap 130 Subaru auto (pirmoreiz - arī 3 no LV)un vismaz 100 dažāda kaluma un gadagājuma mopēdi.
Un tagad baudam biudes.
No vecām grabažām līdz jaunām grabažām

Auto izvietoti "Peši zona", jo citu pietiekami plašu vietu centrā nav...

Bišķi prom no centra - pirms sacensībām, lielajā pļavā


relaxxx!

Pirms moču ierašanās pa asfaltēto laukumu tika dzenāts arī šitentāds braucamais, taču pēc 10 min. tas tika "nokauts" un vairs neklausīja saimnieka pults norādēm.

Mopēdi nāk!Rariķet - Jawa 20Pulciņā bija arī pāris tripelcikletu......un arī daži "custom" braucamrīki.

Varbūt kādam radīsies idejas sava dizaina moča būvēšanaiSpecially for kārumniekiem -

"Kumeļkodējs" melnajā jakā, kas stāv blakus triciklam ir arī tā saimniece un dīdītāja. Diemžēl nesanāca nobildēt viņu pilnā apbruņojumā - ar ragaino ķiveri galvā. Kā izteicās meitene no mūsu komandas - ar tādu tumšā vakarā labāk nesatikties...Veltījums endūristiem. Pievēršam uzmanību uzlīmēmBeidzamā bilde - veltījums Pēcim. Triumph forever!


Kam nav slinkums lasīt burtus, pilns reports par braucienu www.subarupower.lv/forum/viewtopic.php?f=20&t=765&st=0&sk=t&sd=a&start=135#p20021