Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Orlen Platinum 66 Rajd Polski

Pievienota: 29. Jun 2009, 14:13
Atjaunota: 04. Jul 2009, 16:32

Komentāri (8)

Citas galerijas no lietotāja Zais

Kačor, kad jau, tad jau...mazliet plašāks izklāsts par viesošanos panu zemē, kur "gonki mašinnije".
Lai lieki nežāvētu, nolemts startēt jau 23.jūnijā 6os no rīta. Lai ap pusdienlaiku jau būtu dislokācijā un varētu izpildīties nacionālo svētku gaisotnē. Kā par brīnumu visas 3 ekipāžas ierodas norunātajā laikā un varam dot mizā.
Lietuvēnu zemē bez "tekošo" jautājumu risināšanas īpaši nestājamies. Te viss ir pa vecam: jaunais augšā, vecais apakšā un pa vidu puļķīts. Garšīgās magones aug tāpat un arī baltā pulverīša kalns nav kļuvis mazāks.

Nedaudz izvingrinam locekļus vienīgi Marijampole city, jo tur ir uzdevums. Un tad jau esam panu zemē iekšā. Tur arī nekā pārsteidzoša, vienīgi mūsu mazais ceļabiedrs ir izbrīnīts par ceļa remontu panu gaumē - "meistars" ceļa ielāpus laista ar piķi no metāla lejkannas.

Ap plkst.14 jau esam galaktikas centrā Mikolajki, kur beidzot kāds kaut ko zina arī par ralliju un biļetēm. Nopērkam tās ar nelielu gemoroju, jo jaunizceptā kasiere īsti nav iemācījusies lietot karšu terminālu...
Kad tas ir nodarīts, meklējam bāzes vietu. Atrodam to pie kāda kanāla, kas savieno apkārtnē esošos daudzos ezerus. Lai piekļūtu šai vietai, der atcerēties meldiju "brauciet lēnām pār tiltu, draugi", jo zemē iebetonētās konstrukcijas ar auto šeit zemu lidot neļauj.

Pēc bāzes nometnes iekārtošanas mums ir neliels nemiers, jo daļa ceļotāju ir geokešinga vergi. Tāpēc jādodas kastīšu meklējumos.
Ievērojamākās aplūkotās vietas ir Boyen cietoksnis @Gižycko (Daugavgrīva šajā vietā vienkārši atpūšas...) un vecā Ādolfa H. dzelzsbetona vasarnīcas komplekss Wolfsschanze. Atceļā no bunkuriem izmantojam šortkatu gar dzelzceļu un tur kādā vietā mūs negaidīti pārsteidz pans Hapijs Nau Jērs.

Nākamajā dienā ir rallija šeikdauns, kad varam redzēt, kā salīdzinājumā ar mums pa trasi virina spooooortisti. Te mums skaidrā valodā tiek paskaidrots, ka ir tāda "No go area"

Daži vietējie VIP iekārtojušies ložās, bet mēs satiekam latviešu bratokus no Kurzemes, kā pienākas, ar semenēm saujā un užavnieka 5l plastmaseni padusē

Lai zinātu kas ir kurš, pabradājam arī pa service park, kur redzam gan braucējus, gan nebraucējus un arī viņu tačkas. Loebs kaut kur aizliekas ar motorolleri, tāpēc viņu nav jēgas fotografēt. Nobildējam tikai viņa kapli un arī pavadošās žirafes.

Kaut kur netālu Latvian tourist group izvēlas arī savu šī rallija favorītu (G.Četonkaya), kuru mīļi iesaucam par Žetonkaiju.

Par gonkas norisi un kārtības kārtību rūpējas arī panu motopeles.

Kad viss jau ir apnicis, daļa dodamies kastīšmeklējumos, pārējie kur nu kurais.
Paspējam apciemot gan Bembiju paradīzi

gan arī krosa ceļa rulli ar pumpeni . Papusdienojam kādā benjtankā, kur ir atrodams maskēts transportlīdzeklis

un novērojami vietējie "rockeri" ar PUCH Turbo.

Miers bāzes nometnē neiestājas vēl ilgi, kamēr vien nesākas dabas katastrofa ar vēju un lietu. Tomēr no rīta tikai viena no teltīm ir kļuvusi par peldbaseinu...
Šajā dienā jau sākas īstā gonka, ko vērojam, slienājot savas apkaklītes (nu vismaz, kamēr brauc spicie) Mazais "skripītis" visu aktīvi komentē pa rādiooo

Kaut kur ir pazudis lielais spicais līderis. Pārējie frēzē tālāk, bet #1 šīsdienas braukšana ir beigusies ar nolauztu riteni (nav ko jājājas pa celmiem!)

Pēc grūtas nakts atkal jau esam trasē un turpinām iesākto. Citi skatītāji jau arī nav nekādi mīkstie...Kāds atbraucis no tālienes ar "wanna be Subaru" auto, bet poļu pans pierāda, ka spēja uzcelt telti un pārnakšņot arī peļķē

Atkal ir rallijs, kur katrs brauc kā mākAk, jā! Bija jau mums arī nakts kempingā, kur ceļotājiem katram savs prieciņš

No rīta jau atkal veselība ir savā vietā, aknas nomierinājušās. Dodamies pa "miežu ceļu" uz skatu laukumu.

Gonki noslēdzas ar kārtējiem lēcieniem un gāzieniem, kā arī paņām faņāmdažādām Safety beibēm un ļoti mierīgiem skatītājiem, kurus garāmbraucošie sportisti nespēja iztraucēt.

Nemiera dzīti vēl apmeklējām dažas apdzīvotas vietas, arī Pi...(man roka neceļas latviskot šo nosaukumu), kā arī piestājām pie kāda bāra ar mīļu gastronomisku nosaukumu.


Atceļā no Orlen Platinum 66th Rally Poland kādā no Lietuvēnu zemes degvielas punktiem ieripināja bars būdīgo klavieru. Tā kā bilžu pārbāztajā rīkā vēl bija nedaudz vietas, tapa daži momentuzņēmumi.
Daudzi mocikletisti novēroti arī vērojam ralliju. Visērtāk jutās endūristi, kas pārvietojās pa dopiem pamatā pēc azimuta


Tas arī laikam viss, piedodiet, ka tik gari sanāca. Ja nepatīk - nelasiet