Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Ikgadējais Enduro Rallijs ‘’Zante 2019’’ sola pārsteigumus!

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • MPK “apPasaule’’,
  20-06-2019

  Jau par tradīciju kļuvušais Zantes Enduro Rallijs, kas Kandavas novada Zantē norisināsies š.g. 6 jūlijā, sola pārsteigumus – ne tikai jaunu klašu iedalījumā, bet arī lielās trases izmaiņās.

  Enduro Rallijs ir motosporta veids, kur komandai, kas sastāv no diviem sportistiem (Tūristu klasē iespējami arī vairāki dalībnieki), jābrauc pa GPS iekārtā iezīmētu maršrutu, jāsacenšas speciālajos testos uz ātrumu un jāveic citi dažādas sarežģītības speciālie testi un uzdevumi. Sadarbībā ar Lietuvas Enduro Rallija organizatoriem arī šogad tiek aprēķināta visu triju posmu kopvērtējuma ieskaite un gada beigās labākajiem tiks pasniegtas gada kopvērtējuma uzvarētāju balvas. Trešais Enduro Rallija posms notiks 05. oktobrī Lietuvas pilsētā Pabradē.

  Papildus jau ierastajām rallija klasēm, ieviesta vēl viena bezceļu bagijiem paredzēta klase - SSV, kurā iespējams startēt diviem braucējiem ar vienu transportlīdzekli. Kā arī ir veiktas dažādas izmaiņas trases konfigurācijā, lielākā no tām mainīts trases virziens, šogad tas būs pretējs ierastajam. Nav aizmirsts arī par Tūristu klases braucējiem, kuriem tiek gatavots no pamatrases vēl atšķirīgāks pārbrauciena maršruts par iepriekšējos gados izbraukto.

  Enduro Rallijā ir septiņas dažādas ieskaites klases, kurās katrs braucējs varēs atrast sev piemērotāko - atbilstoši savai mototehnikai un pieredzei.
  Klašu iedalījums grūtības pakāpēs:
  • Augstākas sarežģītības distances ar vairākiem speciālajiem testiem, veicama ar sporta motociklu vai pilnpiedziņas kvadraciklu. Tehniski sarežģītu un fiziski grūtu šķēršļu pārvarēšana – smiltis, dubļi, izcirtumi, grāvji:
  Hard Enduro klase - moto tehnika līdz 129 kg
  Hard Enduro Hobby klase - moto tehnika līdz 129 kg, un braucējam nekad nav bijusi izsniegta gada enduro licence
  ATV Quads klase - kvadracikli ar riteņu formulu 4x4
  • Vidējas sarežģītības distance ar vairākiem speciālajiem testiem veicama ar ielas enduro motociklu (virs 130kg) vai kvadraciklu ar aizmugurējo riteņu piedziņu.
  Soft Enduro klase - moto tehnika no 130 kg un vairāk
  Sport Quads klase - kvadracikli ar riteņu formulu 4x2
  SSV - Viens transportlīdzeklis ar diviem braucējiem
  • Vienkāršota distance, kuru var veikt bez lielas pieredzes motosportā ar mototehniku, kas piemērota braukšanai pa cietu segumu – grants ceļiem, stigām un takām.

  Tūristu klase – nav noteikts ne dalībnieku skaits komandā, ne moto tehnikas vienību skaits, ne tips. Mototehnikas vienības var būt atšķirīgas. Klasei netiek uzskaitīti un aprēķināti sacensību rezultāti un netiek noteikti uzvarētāji. Visus kontrolpunktus apmeklējušās komandas tiks apbalvotas ar sertifikātiem par sekmīgu piedalīšanos.

  Papildus paredzēti speciālie testi: Krosa tests Lasīšu smilšu karjerā un Extreme tests ar enduro elementiem Kalniešu mototrasē. Kopumā pasākumā paredzētas aizraujošas aktivitātes gan lielo tūrisma motociklu piekritējiem, gan sportiskākiem enduro braucējiem.

  Vairāk informācijas un pieteikšanās rallijam: ŠEIT  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV