Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Lasītājs raksta

Maroka 4-Pēdējais brauciens (2)

Atskats no pagaidām pēdējā brauciena pa Maroku ar motociklu. Motobraucienam bija dzelzceļa tēmas ievirze. Diemžēl brauciena laikā Aldi piemeklēja vairākas ķēdes reakcijas saistītas ķibeles kas daļēji parādītas arī šajā video.


2019.gada moto ceļojums uz Norvēģiju (10)

Godātie MOTOPOWER.lv lasītāji! Pirms gada šeit rakstīju par savu pirmo tālo un ja godīgi - ne pārāk tālo ceļojumu ar motociklu uz Augstajiem Tatriem pateicībā visiem tiem motobraucējiem, kuri šajā forumā pirms manis dalījās ar savu moto ceļojumu pieredzi. Šie apraksti man palīdzēja gūt pārliecību, ka varu veikt ko līdzīgu un iegūtā informācija ļoti noderēja savu piedzīvojumu plānošanā. Ar šo rakstiņu gribu \\\\\\\\\\\\\\\"atdot parādu\\\\\\\\\\\\\\\" visiem čaklajiem rakstīt gribošajiem ceļotājiem - pēdiņas tādēļ, ka rakstiņš drīzāk noderēs tiem moto sabiedrības pārstāvjiem, kuri tikai plāno doties uz Norvēģiju. Tik pat kā nerakstīju par pozitīvajām emocijām, kas mani pavadīja visu ceļojuma laiku, jo lai kā es necenstos šeit attēlot savas sajūtas, tikai klātbūtne konkrētajās vietās katram būs savs patiesības mirklis. Pārskatot ceļojuma piezīmes un fotogrāfijas, bija iemesls vēlreiz atgriezties pagājušās vasaras man svarīgajā un lieliskajā piedzīvojumā.


Tuksneša vilinājums (3)

Drīzumā rakstu sērija par motobraucienu uz nomaļāku vietu vienatnē, jeb kāpēc un kas ir tas iemesls kāpēc nereti cilvēki izvēlas doties garākos motobraucienos vieni paši.


Lasītāja raksts: Iesācēja pirmā ceļojuma piezīmes (10)

Kad izdomāju, ka atgriešanās pie motobraukšanas varētu būt man nepieciešama nodarbe, vairākas reizes uz 2 - 3 dienām iznomāju motociklu, lai noskaidrotu, vai tā nav tikai mirkļa iegriba (motocikla vadītāja apliecību ieguvu tālajā 1970.gadā). Pasākums bija nedaudz riskants seno, šodien maz derīgo iemaņu un trūcīgā ekipējuma dēļ, tādēļ vizinājos visai piesardzīgi, tomēr tas bija pietiekami, lai pārliecinātos, ka jaunībā neesmu pietiekoši izvizinājies. Nākamais solis bija ekipējuma un motocikla iegāde. Iepriekšējās sezonas sākumā nopirku 2012.gada Honda NC 700XA - aparātu, kura gaitas īpašības atbilst tā pašreizējā lietotāja vecumam (51 Zs, 62 Nm) ar visai augstu drošību (ABS, kombinētās bremzes). Pieredzes iegūšanai pirmajā sezonā pa Latviju un vairākiem izbraucieniem pa Lietuvu un Igauniju tika nobraukti ap 8000 km.


Ceļojums ar moci apkārt Zemeslodei. Ievads. (8)

Grūti pat aptvert laika ātrumu ar kādu tuvojas izsapņotais mirklis, kad mēs, Rolands un Kitija, sēdīsimies tik iemīļotā motocikla (Patrika) mugurā un dosimies līdz šim visgarākajā, laika un attāluma ziņā, ceļojumā mūsu dzīvēs, mēs to saucam par Ceļojumu apkārt Zemeslodei. Mūsu sirdīs un galvās valda tik neizmērojams prieks un satraukums par to, ka brīžam liekas- mūsu sirdspuksti tūlīt, tūlīt pārvērtīsies patīkamā straujā motora klaudzoņā.


PAPILDINĀTS... Ceļojums ar motociklu pa ASV... MOTOpower lasītāja raksts (13)

Papildināts raksta apakšā ar attālumiem un kartēm.


Lasītāja raksts: Paldies Dievam, ka tikai lauzta kāja! (37)

Pēc vairāku personu pamudinājuma rakstu šī gada atziņas saistībā ar moto dzīvi. Jau astoņus gadus braucu ar motociklu pa dažādiem segumiem un distancēm. Uzskatu sevi par „neagresīvu braucēju” kaut arī Vācijā uz autobāņa (nav ātruma limits) esmu braucis uz 160km/h. Vienā dienā esmu nobraucis 1000 km, bet …


KTM 690 Enduro-būvējam rallija stila motociklu (10)

Šī motocikla stāsts sākās ar to ka pamainījās braukšanas ideoloģija, kas no vienkārši apbraukt pasauli bez tehniskām ķibelēm kļuva par izbraukt tās vietas ko pasaules situācija ļauj un tā kā sirds kāro neatsakoties no enduro priekiem.


Marokas moto piedzīvojumu filma (4)

Kā jau motobraucējiem pieņemts, lai gūtu baudu no motocikla ar to ir jābrauc un šī braukšana notiek arvien tālāk un tālāk. Sākumā tas ir pilsētas centrs, tad kaimiņu pilsēta, tālāk seko kaimiņu republikas un tad pašsaprotami arī Eiropas valstis. Kad ir pabūts visās interesējošās Eiropas valstīs rodas zināms nemiers, kur braukt tālāk? Tie kas brauc ar mocīti jau ilgāku laiku agrāk vai vēlāk sāk domāt par pasaules apceļošanu ar motociklu. Tas protams nav tas vienkāršākais ko izdarīt, jo visiem mums ir ģimenes, darbs, pienākumi un tikai tad ir vēlmes sapņi un iespējas.


Kā 10 dienās smelties dzīvesprieku visam gadam... MP lasītāja raksts (25)

Tie kas mani pazīst personīgi droši vien zinās, ka esmu totāls motociklu fanāts un uz tiem skatos vairāk kā uz skaistām meitenēm nu vai vismaz tuvu tam, savukārt tie kas mani zin tikai virtuālajā vidē droši vien nojauš ar ko es nodarbojos. Tā nu ir sanācis ka vasaras darba dienas es pavadu pie auto stūres lai dotu iespēju ar moto braukt citiem, bet brīvdienās es ļaujos savam moto aicinājumam, kas bieži vien ir spēcīgāks pat par vēlmi ēst. Domāju ka šeit noteikti ir arī citi motobraucēji kuri nostādīti izvēles priekšā ēst va braukt ar moci izvēlētos pēdējo, nu vismaz pirmās divas dienas, trešājā māte daba varētu likt savas prioritātes pārvērtēt, bet mes visi zinam ka piespiedu režīms indivīda patieso ticību nespēj mainīt.


Top.LV