Online

Pašreiz MOTOpower skatās 43 viesi un 11 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Lasītājs raksta

Ceļojums ar moci apkārt Zemeslodei. Ievads. (8)

Grūti pat aptvert laika ātrumu ar kādu tuvojas izsapņotais mirklis, kad mēs, Rolands un Kitija, sēdīsimies tik iemīļotā motocikla (Patrika) mugurā un dosimies līdz šim visgarākajā, laika un attāluma ziņā, ceļojumā mūsu dzīvēs, mēs to saucam par Ceļojumu apkārt Zemeslodei. Mūsu sirdīs un galvās valda tik neizmērojams prieks un satraukums par to, ka brīžam liekas- mūsu sirdspuksti tūlīt, tūlīt pārvērtīsies patīkamā straujā motora klaudzoņā.


PAPILDINĀTS... Ceļojums ar motociklu pa ASV... MOTOpower lasītāja raksts (13)

Papildināts raksta apakšā ar attālumiem un kartēm.


Lasītāja raksts: Paldies Dievam, ka tikai lauzta kāja! (37)

Pēc vairāku personu pamudinājuma rakstu šī gada atziņas saistībā ar moto dzīvi. Jau astoņus gadus braucu ar motociklu pa dažādiem segumiem un distancēm. Uzskatu sevi par „neagresīvu braucēju” kaut arī Vācijā uz autobāņa (nav ātruma limits) esmu braucis uz 160km/h. Vienā dienā esmu nobraucis 1000 km, bet …


KTM 690 Enduro-būvējam rallija stila motociklu (10)

Šī motocikla stāsts sākās ar to ka pamainījās braukšanas ideoloģija, kas no vienkārši apbraukt pasauli bez tehniskām ķibelēm kļuva par izbraukt tās vietas ko pasaules situācija ļauj un tā kā sirds kāro neatsakoties no enduro priekiem.


Marokas moto piedzīvojumu filma (4)

Kā jau motobraucējiem pieņemts, lai gūtu baudu no motocikla ar to ir jābrauc un šī braukšana notiek arvien tālāk un tālāk. Sākumā tas ir pilsētas centrs, tad kaimiņu pilsēta, tālāk seko kaimiņu republikas un tad pašsaprotami arī Eiropas valstis. Kad ir pabūts visās interesējošās Eiropas valstīs rodas zināms nemiers, kur braukt tālāk? Tie kas brauc ar mocīti jau ilgāku laiku agrāk vai vēlāk sāk domāt par pasaules apceļošanu ar motociklu. Tas protams nav tas vienkāršākais ko izdarīt, jo visiem mums ir ģimenes, darbs, pienākumi un tikai tad ir vēlmes sapņi un iespējas.


Kā 10 dienās smelties dzīvesprieku visam gadam... MP lasītāja raksts (25)

Tie kas mani pazīst personīgi droši vien zinās, ka esmu totāls motociklu fanāts un uz tiem skatos vairāk kā uz skaistām meitenēm nu vai vismaz tuvu tam, savukārt tie kas mani zin tikai virtuālajā vidē droši vien nojauš ar ko es nodarbojos. Tā nu ir sanācis ka vasaras darba dienas es pavadu pie auto stūres lai dotu iespēju ar moto braukt citiem, bet brīvdienās es ļaujos savam moto aicinājumam, kas bieži vien ir spēcīgāks pat par vēlmi ēst. Domāju ka šeit noteikti ir arī citi motobraucēji kuri nostādīti izvēles priekšā ēst va braukt ar moci izvēlētos pēdējo, nu vismaz pirmās divas dienas, trešājā māte daba varētu likt savas prioritātes pārvērtēt, bet mes visi zinam ka piespiedu režīms indivīda patieso ticību nespēj mainīt.


ZELTA RUDENS ITĀĻU STILĀ. MP lasītāja raksts (22)

Kā jau jebkurš nopietns masu mēdijs, arī motopower redakcija saņem lasītāju vēstules. Nesen mūsu pastkastē iekrita interesanta vēstule. Tajā bija rakstīts apmēram sekojošais:


Moto ceļojums uz Albāniju, jeb brauciens ap Balkāniem (8)

03.07.2013. Sākās mūsu ceļojums pa Balkāniem, proti - Itālija, Slovēnija, Horvātija, Bosnija, Melnkalne, Kosova (Serbija), Albānija un atpakaļ pa augstākminētajām valstīm.


Vidusjūras salas 2. daļa - beaucoup de bonbons (23)

Pagājušajā pavasarī izmantoju iespēju pabraukāt pa Sicīlijas ceļiem, šogad tradīciju turpināju un atkal no mājām izbraucu mazliet pirms darbagaldu izstādes Itālijā.


Ar močiem uz Nordkapp... MOTOpower lasītāja raksts (26)

23.06. 1.diena. Maršruts Rīga - Nordkapp. Braucēji Ansis ar Apriilia Capanord 1200 un Gunta ar Kristapu ar Yamaha Fazer 600. Plānotais ceļojuma ilgums 14 dienas ar dažām dienām rezervē, ja nu kas. Plānotais nobraukums ap 4000km.


Rezervesdalas24.lv

Top.LV