Online

Pašreiz MOTOpower skatās 30 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Modeļu jaunumi

MV AGUSTA piedāvā jaunu tūrisma motociklu ar jaunu tehnoloģiju

Pusautomātiskās ātrumkārbas automašīnām ilgu laiku jau ir ierasta lieta, taču motociklu izstrādes jomā tās vēl nav tik izplatītas. Pēdējo gadu laikā vairāki motociklu ražotāji aizvien vairāk pievēršas šādas motociklu ātrumu pārslēgšanas tehnoloģijas izstrādei, kā piemēram, Honda, kas jau tirdzniecībā ir laidusi vairākus ar pusautomātisko sajūgu aprīkotus modeļus (VFR, Goldwing un Africa Twin).


KTM 2019. gada EXC modeļi

Turpinot ar revolucionāro enduro motociklu modeļu iepazīstināšanu pēdējos divos gados, KTM ir lepns iepazīstināt ar pārveidotajiem un uzlabotajiem 2019. gada EXC modeļiem, sākot no divtaktu 125 XC-W līdz 300 EXC TPI, un četrtaktu 250 EXC-F līdz 500 EXC-F, papildus tiem īpaši iekārojamie SIX DAYS modeļi.


Spēcīgais Warhawk no Curtiss Motorcycles (1)

Aizvadītajā gadā amerikāņu kompānija “Confederate Motorcycles” paziņoja par nosaukuma maiņu, iegūstot nosaukumu “Curtiss Motorcycles”, kā arī par saviem turpmākajiem plāniem pievērsties elektromotociklu ražošanai.


Jaunais HARLEY-DAVIDSON FORTY-EIGHT SPECIAL un IRON 1200 (3)

Harley-Davidson plašajam Sportster motociklu līnijas mantojumam pievieno jaunpienākušos Iron 1200 un Forty-Eight Special modeļus. Kā jaunākie no kompānijas iecerētās 100 augsta snieguma motociklu sērijas, kas pilnā apjomā tiks prezentēta 2027. gadā, šie augstās stūres Sportster sapludina sendienu – custome-bike - dizaina tendences ar pamatīgo Sportster platformu un Evolution 1200 V-Twin dzinēja spriganumu.


KAWASAKI atgādina par savu tricikla konceptu “J”

Pēdējo nedēļu laikā motociklu ražotājs KAWASAKI atgādinājis par kādu, iespējams, līdz šim nedaudz piemirstu konceptu, kuru kompānija izrādīja 2013. gadā, Tokijas moto izstādē.


Jaunais ZERO DS ZF 14.4 – vēl jaudīgāks elektromotocikls (5)

Elektrisko motociklu ražotājs ZERO, papildinot savu motociklu klāstu, piedāvā jaudīgāku ZERO DS modeļa versiju.


Sportiskais APACHE RR 310 – BMW G310R modeļa līdzinieks (7)

Pirms pāris gadiem indiešu motociklu ražotājs TVS prezentēja savu AKULA motocikla konceptu, savukārt jau aizvadītā gada izskaņā plašākai publikai tika izrādīta jau sērijveida versija – APACHE RR 310.


Sērijveida DUCATI PANIGALE V4 jau ceļā pie pircējiem (7)

Ar sākuma cenu 21 696 eiro (aptuveni 19 250 sterliņu mārciņām) jau janvārī pie pircējiem nonāks itāļu kompānijas DUCATI pirmais četru cilndru motora aprīkotais sērijveida motocikls PANIGALE V4.


2018. gada HONDA CB300R (4)

Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku izvēli HONDA motociklu cienītājiem, kompānija, papildinot savu 2018. gada modeļu klāstu, piedāvā jaunumu 250-300 cm3 motociklu kategorijā.


Pērnā gada prototips KTM 790 DUKE šogad debitē kā sērijveida modelis

Vēl aizvadītajā gadā Milānā notiekošajā EICMA moto izstādē motociklu ražotājs KTM prezentēja jauno KTM 790 DUKE prototipu, bet jau šogad debitējis KTM 790 DUKE sērijveida modelis.


Rezervesdalas24.lv

Top.LV