Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Notikumu kalendārs

AR KUPLU DALĪBNIEKU SKAITU, CĒSĪS AIZVADĪTS LATVIJAS ČEMPIONĀTA TREŠAIS POSMS MOTOKROSĀ

12. septembrī, Cēsīs “Ezerkalnu” mototrasē norisinājās Latvijas čempionāta motokrosā trešais posms un MOTOZIP.LV kausa izcīņa, kur par uzvarām cīnījās BV Amatieri un BV Veterāni. Vienlaikus notika arī “MITSUBISHI ELECTRIC” kauss Q Amatieri, Q Veterāni un Q Iesācēji klasei. MX85 klases braucējiem bija iespēja cīnīties par vēsturisko “Elkšņi 95” ceļojošo kausu.


Ar Garija Rožkalna uzvaru jaudīgajā Superbike klasē Igaunijā noslēdzas Baltijas čempionāta noslēdzošais posms motošosejā

4. un 5. septembrī Igaunijas trasē \"Porsche Ring\", Pērnavā, norisinājās CR Moto organizētās motošosejas Track Day, ar sacensībām ielas (Street) klasē, Retro klasē, MiniGP un Baltijas čempionāta noslēdzošais posms motošosejā, kas paralēli bija arī ieskaite Lietuvas, Latvijas, kā arī Igaunijas čempionāta posmam motošosejā, kopā pulcējot līdz pat 100 dalībnieku pat sportistus no Krievijas.


Baltijas motošosejas čempionāta sezonas noslēguma posms Pērnavā

Šīs nedēļas nogalē 4.-5.septembrī motošosejas sportisti dosies uz Igauniju, kur notiks Baltijas un Latvijas čempionāta noslēdzošais posms. Interesanti ir tas, ka kopš iepriekšējā posma jūlijā notikušas izmaiņas trases nosaukumā, kurā notiks sacensības. Augusta sākumā ticis noslēgts sadarbības līgums uz pieciem gadiem ar Porsche pārstāvi Igaunijā un tai ir dots jauns nosaukums - Porsche Ring.


KĀRLIS SABULIS UZVAR MX1 KLASĒ UN IZCĪNA 48. VAIDAVAS KAUSU

29. augustā, Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notika Latvijas čempionāta otrais posms, tradicionāli 48. Vaidavas kauss motokrosā un Zelta mopēda balvas izcīņa.


ŠO SVĒTDIEN APĒ LATVIJAS ČEMPIONĀTS MOTOKROSĀ

29. augustā, Apē, Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiks Latvijas čempionāta otrais posms, 48. Vaidavas kauss motokrosā un Zelta mopēda balvas izcīņa.


MADONAS DIVU DIENU ENDURO VISĀTRĀKIE SILIŅŠ, ŠTEINBERGS UN ERMANIS

21. un 22. augustā Madonā, MX parkā “Smeceres sils” norisinājās Latvijas čempionāta un kausa otrais posms enduro. Sacensībās startēja 58 dalībnieki. Sacensības nebija vieglas, taču interesantas. Sportisti bija neatlaidīgi un azartiski, jo cīņa trasē notika līdz pat pēdējam ātruma testam.


Veiksmīgi aizvadīts Latvijas motošosejas čempionāta posms Biķerniekos

Ar aizraujošām cīņām un daudziem jauniem personīgiem apļa rekordiem 22.augustā noslēdzies Latvijas motošosejas čempionāta posms Biķerniekos, kur šoreiz Bruno Moto Cup ietvaros uz starta stājās visas sporta klases vienkopus.


Piecas dienas līdz Latvijas čempionātam Supermoto (1)

Šajā nedēļas nogalē 22. augustā Biķernieku trasē norisināsies Latvijas čempionāta otrais posms motošosejā un supermoto. Supermoto disciplīnā uz starta stāsies S1, S2, S4 un SM street klase.


Nedēļas nogalē Latvijas čempionāta motokrosā atklāšana

Svētdien, 22. augustā Alojā, Jaunzemnieku mototrasē norisināsies Latvijas čempionāta pirmais posms motokrosā. Šajā trasē ir veikti vairāki uzlabojumi, trases infrastruktūra katru gadu tiek arvien vairāk uzlabota un attīstīta. Tā ir atbilstoša, lai šeit uzņemtu spēcīgos Latvijas čempionāta pirmā posma dalībniekus.


Grobiņā uzvar Grīnfelds un Einass

Aizvadītajā nedēļas nogalē lietainos laikapstākļos turpinājās Latvijas čempionāta triālā sezona. Sacensības norisinājās “Viking Trial” parkā Grobiņā, kur sestdien pulcējās 74, savukārt svētdien 70 sacensību dalībnieki. Pirmajā dienā prestižākajā “Trial GP” grupā uzvarēja titulētais Andris Grīnfelds (AGXtreme), otrajā dienā – Kristers Einass (Grobiņas MK).


Top.LV