Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Notikumu kalendārs

Baltic Chain Run 2019 (1)

2009. gadā, godinot «Baltijas ceļa» 20. gadadienu, tika iedibināta jauna tradīcija – starptautisks motobrauciens «Baltic Chain Run». Šogad, atzīmējot «Baltijas ceļa» 30. gadadienu, šāda veida pasākums notiks jau otro reizi.


ENDURO SEZONA TURPINĀS VIDRIŽOS, AICINĀTI ARĪ KVADRICIKLU BRAUCĒJI UN ABSOLŪTIE IESĀCĒJI

17. augustā Vidrižos norisināsies Latvijas kausa trešais posms enduro sprintā, Latvijas čempionāta piektais posms enduro, Lietuvas kausa otrais posms enduro sprintā, MK „Moto A-Z” kausa izcīņa kvadriciklu klasēs un MK „Moto A-Z” absolūto iesācēju kausa izcīņa.


KURLAND BIKE MEET (1)

Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums \\\"Kurland Bike Meet 2019\\\" Ventspilī 19.07.2019 - 21.07.2019 Jūlijā tradicionāli Ventspilī notiek motociklistu salidojums Kurland Bike ​​​Meet.


MC Brīvības Gari- Motofestivāls 2019

Šī gada 13. jūlijā Jēkabpilī, jau 10-to reizi, notiks vasaras skaļākais un karstākais moto un mūzikas pasākums \"Moto Festivāls 2019\"Eiropas Motociklu tūre arī Rīgā 16. jūlijā, 2014. (4)

Eiropas Motociklu Federācija (FIM Europe) ir izziņojusi pieteikšanos uz Pirmo FIM Eiropas Kultūras Galvaspilsētas Motociklistu Tūri, kas sāksies Varšavā, Polijā 2014.gada 14.jūlijā un aizsāks ceļu uz Rīgu, Eiropas Kultūras Galvaspilsētu. Rīgā tūres dalībnieki ieradīsies 16.jūlijā un plānots, ka Tūres dalībniekus sagaidīs Rīgas Domē, tās amatpersonas un turpmāk dalībniekiem būs iespēja baudīt Kultūras galvaspilsētas piedāvātos pasākumus, kas notiks tajā laikā Rīgā. Pasākuma dalībniekiem arī plānots apmeklēt CSDD Biķernieku komplekso sporta bāzi un motormuzeju, kurā CSDD pārstāvji varētu dalīties pieredzē un prezentēt CSDD paveikto ceļu satiksmes drošības jomā. Tūres ietvaros plānots doties arī īsā izbraucienā uz Jūrmalu un Siguldu, lai vakarā atgrieztos Rīgā un turpinātu baudīt kultūras pasākumus.


Izstāde MOTOCIKLS 2010 Ķīpsalā no 25.03. līdz 28.03.2010. (49)

Martā, iezīmējot pavasara un vasaras atpūtas sezonas sākumu, Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2010”, motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2010” un laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2010”. Izstādes notiks no 25. līdz 28. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.


Bomberweekend 2008 noslēdzies (10)

No 6. līdz 7. jūnijam, Somijā, Pieksämäki, norisinājās slavenais motofestivāls Bomberweekend 2008. Festivāla ietvaros notika Ziemeļvalstu čempionāts stantraidingā. Piedalījās arī Latvijas labākie stantraidinga sportisti Jānis Rozītis un Gatis Riņķis, kuri 18 dalībnieku konkurencē sasniedza labus rezultātus.


Durka racing 2008 2. posms (2)

Sestdien, 31. maijā pirmo reizi Durka Racing amatieru šosejas sacīkšu kausa posms notiks ārpus Rīgas – Liepājas rajona Otaņķu pagasta Rudes kartingtrasē. Trase nav ātra, bet sarežģīta – taisne ir tikai viena un līkumi - sarežģīti, ir arī asi pagriezieni.


Bomber Weekend 2008 (8)

Patīkami jaunumi no Somijas! Lai arī pagājušajā gadā pasākums nenotika, tradīcija nav mirusi un organizatori ir izziņojuši „Bomber weekend 2008” pasākuma vietu un datumus. Šogad tas notiks Somijas austrumos, Pieksamäki pilsētā, Motopark trasē no 6. līdz 8. jūnijam. Atgriešanās pie saknēm, jo šeit notika pirmais Bombers. Kā ierasts, tiks piedāvāti iespaidīgi šovi, kurus izpildīs labākie stantraideri pasaulē, daudz ātru motociklu dragreisa sacensībās un, protams, siltas naktis būs piepildītas ar Rock’n’Roll!


Rezervesdalas24.lv

Top.LV