Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Sliktas ziņas motobraucējiem,jauni ātruma ierobežojumi. Auto=90 bet moto 60km/h (17)

Ne viens vien kaislīgs motobraucējs, tajā skaitā arī es, ir vairākkārtīgi pabijis motociklistu mekā Itālijā. Esam turp braukuši ar vienu domu, kārtīgi izbaudīt kalnu līkumus un nodeldēt riepām malas, ķert kaifu un iemācīties labāk braukt. Nākotne iekrāsojās drūmās krāsās.


Par tehniskās apskates pakalpojuma attīstību 2021.-2030.gadam (4)

Jaunais koncepts par tehniskās apskates pakalpojumu attīstību paredz jaunu darbības modeli transportlīdzekļu tehniskās apskates jomā


Jauna sodīšanas kārtība par pārkāpumiem ceļu satiksmē. (3)

Jau būs pagājis mēnesis, kā ir stājies spēkā Administratīvās atbildības likums un stājušās spēkā izmaiņas administratīvo pārkāpumu soda nomaksas kārtībā kā arī dzen, sodi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem kļuvuši bargāk. Tāpēc atgādinam -


Drīzumā gaidāmi jauni drošības standarti moto ķiverēm. (4)

ECE paziņo par lielām izmaiņām motociklu ķiveres drošības noteikumos. Divās desmitgadēs daudz kas var mainīties. Bet ne, motociklu ķiveru drošības pasaulē .


Sēru vēsts-Bīstamie šķēršļi (14)

Madonas novadā, iebraucot pār ceļu pārvilktā trosē, miris kvadricikla vadītājs, informēja Valsts policija.


Turpmāk pēc vadīšanas tiesību iegūšanas var nākties braukt tikai ap savu māju. (14)

To paredz \\\\\\\\\\\\\\\"Grozījumi Ministru kabineta 2010.gada 2.februāra noteikumos Nr.103 \\\\\\\\\\\\\\\"Transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība un vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas, atjaunošanas un iznīcināšanas kārtība\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\" kurus drīzumā plānots pieņemt.


Lielākais moto jaunumu notikums šogad EICMA 2019 sākas Milānā

Pirmā stunda kopš izstāde vērusi durvis. Jauni modeļi,atjaunoti modeļi,pārsteigumi un tehnoloģijas. Tas viss no 1278 dalībniekiem.


RIDE2SHARE: MOTOBRAUCĒJI NEREDZĪGAJIEM

Esam priecīgi paziņot, ka šogad, pirmo reizi Latvijā norisināsies \\\\\\\"Ride2Shere\\\\\\\" akcija, ko organizē Lietuvas motocikliste Aldona Jozaitīte-Pieva.


Latvijas motociklisti izbrauc slaveno Čaušesku augstkalnu “militāro ceļu”

Šovasar piektajā “BMW Motorrad” fanu braucienā 26 motociklisti izbrauks divus slavenus Rumānijas kalnu ceļus, tostarp bijušā diktatora Nikolaje Čaušesku laikā militārajām vajadzībām būvēto augstkalnu trasi “Transfagarsan”, informē BMW Motorrad zīmola vadītājs Jurģis Bergs.


Latvijas Gada Motocikls 2019 - Ducati Diavel 1260s (12)

Par ikgadējā konkursa Latvijas Gada motocikls galvenās nominācijas ieguvēju ceturtdien kļuvis itāļu ražotāja Ducati Diavel 1260s.


Rezervesdalas24.lv

Top.LV