Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Saeima vienbalsīgi nobalso par to ka šobrīd nav loģiski ierobežot motobraukšanu.

Saeima 15 Aprīlī vienbalsīgi atbalstīja Tautsaimniecības komisijas deputātu izstrādāto lēmumprojektu, kas uzdod izpildvarai- MK- novērst, maigi sakot, pārpratumus moto praktisko apmācību norises regulējumā Covid-19 laikā. Tagad gaidām, vai MK nedēļas laikā rīkosies. Ja nē, rīkosies deputāti.


Motociklists-Covid drauds sabiedrībai? (10)

Ministru kabinets pieņēmis vienu no absurdākajiem lēmumiem. Kamēr citi var ballēties 10 civēku sastāvā un trennēties 20 cilvēku sastāvā ar motociklu aiziegts braukt vairāk kā 2 cilvēkiem 2000m2 vai lielā teritorijā, kā arī aizliegts šādā teritorijā atrasties vairāk kā 3 cilvēkiem. Loģika?


Labas ziņas, Austrijā nodegušais motomuzejs, durvis vērs vaļā jau šogad!

Tik tiešām labas ziņas! Jau šogad, kā fēnikss no pelniem solās atdzimt Top Mountain Motorcycle Museum Austrijā!


Rīgas Centra attīstības biedrība un viņu prezentācija (8)

Rīgas Centra attīstības biedrība un viņu prezentācija par vides trokšņa piesārņojumu, ar saviem skaļajiem izteikumiem pievērsa daudzu motobraucēju uzmanību.


Francijā, tagad par braukšanu starp joslām, var nākties atvadīties no 135 euro. (3)

Pagājušā nedēļas nogalē 20.februārī, Francijā, motociklisti izgāja ielās, lai paustu savu neapmierinātību, par valsts lēmumu, kas paredz, ka sākot no 2021.gada 1.februāra ir aizliegts braukt starp joslām un pārkāpējiem draud sods 135 euro kā arī 3 soda punkti.


Pilnībā nodedzis Eiropas augstākais un zināmākais motociklu muzejs. (1)

Ai,ai,ai nepatīkama vēsts. Ne viens vien Latviešu motobraucējs noteikti ir apmeklējis vai vismaz braucis garām milzīgajam motociklu muzejam Austrijā Timmelsjoch jeb itāļu the Passo Del Rombo kalnu pārejā.


Laimīgu Jauno 2021 gadu! (4)

Vecais gads ir bijis raibs un pārmaiņu vēsmas nesošs jau no paša sākuma. Tas ir mainījis mūsu visu dzīves un ikdienu iespējams vairāk kā jebkurš cits nesenās vēstures notikums.


Sveicam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā. (4)

18.novembris ikvienam latvietim ir nozīmīga diena. Šajā dienā tika proklamēta Latvijas Republika, kas nozīmēja, ka Latvija tika pasludināta par neatkarīgu teritoriju. Šī diena ir latviešu neatkarības simbols, un ikkatram latvietim ārzemēs vai tepat Latvijā dzimtene ir dziļi sirdī gan priekos, gan bēdās.


Sliktas ziņas motobraucējiem,jauni ātruma ierobežojumi. Auto=90 bet moto 60km/h (17)

Ne viens vien kaislīgs motobraucējs, tajā skaitā arī es, ir vairākkārtīgi pabijis motociklistu mekā Itālijā. Esam turp braukuši ar vienu domu, kārtīgi izbaudīt kalnu līkumus un nodeldēt riepām malas, ķert kaifu un iemācīties labāk braukt. Nākotne iekrāsojās drūmās krāsās.


Par tehniskās apskates pakalpojuma attīstību 2021.-2030.gadam (4)

Jaunais koncepts par tehniskās apskates pakalpojumu attīstību paredz jaunu darbības modeli transportlīdzekļu tehniskās apskates jomā


Top.LV