Online

Pašreiz MOTOpower skatās 30 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Ziņas motobraucējiem

Intervija ar Elviju Mucenieku

Katras sezonas sākumā, runājot ar Elviju Mucenieku, viņa mērķis ir bijis nemainīgs – kļūt par Pasaules čempionu. Šogad pietrūka pavisam nedaudz, lai šo sapni īstenotu, tomēr tehniskās ķibeles un neveiksmes lika šķēršļus, liekot samierināties ar vicečempiona godu. Jau kādu laiku ir noslēgusies 2017. gada sezona un nesen izziņots jaunais sacensību kalendārs 2018. gada sezonai kā arī notikušas krasas izmaiņas komandu sastāvos, tāpēc nedaudz aprunājāmies ar Elviju, lai atskatītos uz aizvadīto sezonu un uzzinātu viņa mērķus gaidāmajai sezonai.


Lieliski aizvadīts “AdvEnduro 2017” pasākums (2)

7.oktobrī norisinājās piedzīvojumu pasākums ielas enduro motocikliem “AdvEnduro 2017”. Orientēšanās uzdevumu braucienu otro gadu pēc kārtas rīkoja pieredzējušais moto pasākumu organizators, klubs “apPasaule”, moto viesnīca “Two wheels”, MOTOLIETAS.LV, “Piejūras nams” un “Astarte-Nafta”, šogad pulcējot jau gandrīz 40 dalībniekus!


Aicina piedalīties moto piedzīvojumu braucienā ADVENDURO 2017

7. oktobrī notiks piedzīvojumu pasākums ielas enduro motocikliem “Advenduro 2017”!


IELŪGUMS. 29. un 30. septembrī Harley-Davidson OPEN HOUSE 2017 Rīgā

Jaunie 2018. gada motocikli - 115.gadu jubilejas speciālie BIG Twin Custom modeļi - jauns Milwaukee-Eight® 114 dzinējs – tas viss pirmizrādē Rīgā!


Night Run 2017

Kā katru gadu arī šogad CMA Latvia organizē NIGHT RUN 2017, kur aicināts piedalīties jebkurš motobraucējs.


KTM ORANGE DAYS ir klāt! (6)

Jau 9. augustā visiem interesentiem būs iespēja izmēģināt kādu no 10 jaunākajiem KTM motocikliem, veicot bezmaksas testa braucienu.


Mototūrisma rallijs 2017 Lietuvā 19. augustā

Ryterna Modul Mototourism Rally – intelektuāls, kulturāls mototūrisma rallijs pa visu Lietuvu, kura laikā dalībnieki apmeklē vietas saistītas ar kultūras mantojumu, Lietuvas vēsturi un, izpildot uzdevumus, krāj punktus. Komanda, kura iegūs visvairāk, punktu kļūs par uzvarētāju.


26 motociklisti no Latvijas startē teju 6000 km garā braucienā (2)

Nu jau tradicionāli trešo gadu pēc kārtas jūlija sākumā BMW Motorrad Latvijas fanu grupa sēžas savos dzelzs rumakos, lai pieveiktu aptuveni 1800 km līdz Gārmišai – Partenkirhenei Vācijā un pievienotos vienam no lielākiem Eiropas moto notikumiem – BMW Motorrad Days, pastāstīja bijušais Latvijas Motosporta Federācijas Enduro komisijas vadītājs zīmola vadītājs Latvijā Jurģis Bergs.


Adventure Team Latvia 2017.gada vasarā organizē iespaidīgu ekspedīciju (3)

Adventure Team Latvia 2017.gada vasarā organizēs iespaidīgu ekspedīciju ar motocikliem no Rīgas līdz Magadanai (Krievijā).


Latvijas gada motocikls 2017- YAMAHA TRACER 700 (2)

Par Latvijas vēsturē ceturto LATVIJAS GADA motocikla titula ieguvēju ir kļuvis Tracer 700 modelis no Yamaha.


Rezervesdalas24.lv

Top.LV