Online

Pašreiz MOTOpower skatās 49 viesi un 16 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Motosports

Streetfighters.lv SSC paziņota 2. posma sacensību programma

17. jūnijā, Sporta kompleksā 333, notiks Streetighters.lv rīkoto Super Sport Championship amatieru motosacensību otrais posms, kurš šoreiz apvienots ar Mazmoto otro posmu. Skatītājus visas dienas garumā priecēs aizraujoša cīņa jau ierastajās SSC klasēs, kā arī mazmotošosejas disciplīnās.


Duets un iedzinēji pirms “Zelta zirga”

Pēc gada pārtraukuma pasaulē labākās motokrosa ekipāžas atkal brauks “Zelta zirga” trasē Ķegumā. 10. un 11. jūnijā šeit risināsies pasaules čempionāta 5. posms, pirms kura ir izveidojies līderu duets un iedzinēji – gan līderu iedzinēji, gan pirmā trijnieka iedzinēji. Pēc triju gadu pārtraukuma pasaules čempionātā atkal piedalās Latvijas ekipāža – Jānis Daiders un Kaspars Stupelis.


SSC otrais posms apvienots ar Mazmoto sacensībām

Moto entuziastu apvienības Streetfighters.lv rīkotais “Super Sport CHAMPIONSHIP” otrais posms 17. jūnijā s/k 333 norisināsies kopā ar biedrības Mazmoto rīkoto sacensību sezonas otro posmu. Abas biedrības organizē motošosejas sacensības kartodromos - Streetfighters.lv orientējas uz ielas un sporta motociklu braucējiem, bet Mazmoto - mazas kubatūras tehnikas vadītājiem (galvenokārt jauniešiem) un retro tehnikas vadītājiem, tādējādi abu sacensību norise vienā pasākumā ļaus apskatīt ļoti dažādu šosejas motosportu.


Nedēļas nogalē Gulbenes novadā LČ blakusvāģiem un kvadracikliem, kā arī Latvijas Kauss solo klasēs

Jau šajā nedēļas nogalē, 27. un 28. maijā Gulbenes novada Staru mototrasē norisināsies Latvijas čempionāta 2. posms blakusvāģiem un kvadracikliem, kā arī Latvijas Junioru čempionāts kvadraciklu klasēs un Latvijas Kauss motokrosā – 1. posms. Kā katru gadu – motokrosa sacensības Gulbenes pusē piesaista tuvāku un tālāku novadu motokrosa braucējus un atbalstītājus no visas Latvijas, lai spēkotos par vietām uz pjedestāla.


Zantes Enduro svētki 2017 (10)

Izsludināti Zantes Enduro svētki 2017, kas norisināsies divas nedēļas nogales pēc kārtas.


Vaidavas kauss 2017, Apē 14.05.

Jau šosvētdien, 14. maijā plkst. 11.30 Apē startēs “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā. Gaidāmais dalībnieku sastāvs un labā laika prognoze liecina, ka sacensības būs ļoti aizraujošas gan sportistiem, gan skatītājiem. Dienas kārtībā iekļautas MX1, MX2, Blakusvāģu, A35+, Senioru un Mini MX motociklu klases, kā arī skatītāju īpaši iecienītā “Zelta mopēds” balvas izcīņa.


Ikgadējās 1. maija moto sacensības sporta kompleksā 333 ir noslēgušās

Ikgadējās 1. maija motosacensības sporta kompleksā 333 noslēgušās ar pilnām starta rindām visās Super Sport Championship distancēs un lielu skatītāju skaitu.


Motošoseja 1. maijā @ 333 (3)

Kas gan būtu 1. maijs, bez tradicionālajām sezonas atklāšanas sacensībām. Šis gads nebūs izņēmums. Jau 1. maijā tradicionāli Sporta kompleksā 333 norisināsies Streetfighters.lv sacensību pirmais posms.


Pasaules čempionāta motokrosā - MXGP Latvijas posma biļešu tirdzniecība tiek sākta šodien, 1. decembrī

Ir uzsākta Pasaules čempionāta motokrosā – MXGP Latvijas posma ieejas biļešu tirdzniecība - pasaules spēcīgākie motokrosa braucēji pulcēsies Ķegumā, lai cīnītos par Latvijas “Grand Prix” balvas izcīņu. Ieejas biļetes uz sacensībām, kas norisināsies 2017.gada 6. un 7.maijā, varēs iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv.


FMX Latvijas GP iegūst Maikls Melero, Kalvis Skrastiņš pārsteidz pasauli ar uzvaru papildsacensībās

2016. gada 15. oktobrī Arēnā Rīga atgriezās FIM Motofrītaila pasaules čempionāta Latvijas Grand Prix, kurā to sagaidīja vieni no pasaulē skaļākajiem skatītājiem un varens pārsteigums – latviešu FMX debitants Kalvis Skrastiņš. Latvijas Grand Prix pirmo reizi izcīnīja Maikls Melero, savukārt Kalvis Skrastiņš visus pārsteidza un apsteidza WHIP lēcienu sacensībās, kļūstot par pirmo latvieti, kurš ir piedalījies FMX sacensībās un pirmo latvieti, kurš ir uzvarējis sacensībā kādā no FMX elementiem.


Top.LV