Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Kategorija: Motosports

Provizoriskais MotoGP 2021 kalendārs.

Kamēr MotoGP komandas pamazām vēl tikai prezentē savus motociklus un komandu sastāvus, kopš janvāra palicis nemainīgs sezonas kalendārs.


GasGas noslēdz līgumu ar PauluJonasu un Brian Bogers

GasGas Motorcycles ir parūpējušies par to, lai 2021. gada sezonā savā komandā uzņemtu divus daudzsološus braucējus - 2017. gada Pasaules čempionu MX2 Paulu Jonasu un pieredzējušo Brian Bogers


Biļešu tirdzniecība uz MXGP of Riga un MXGP of Kegums posmiem. (1)

Vakar, 14. jūlijā, tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz MXGP of Riga un MXGP of Kegums posmiem. Pirmo reizi FIM Pasaules čempionāta vēsturē sacensību posmi notiks ar mazāk nekā nedēļas starpību, pirmajām sacīkstēm noritot 8. un 9. augustā, pēcāk atgriežoties 11. un 12. augustā un Latvijas motokrosa triloģijai noslēdzoties sekojošajā nedēļas nogalē 15. un 16. augustā.


Par Pasaules čempionātu motokrosā

Ar prieku paziņojam, ka pēc četru mēnešu pauzes tiks atsāktas sacīkstes FIM Pasaules čempionāta motokrosā ietvaros.


Par sezonas atklāšanas posmu Gulbenē (1)

Pēc neierasti garas pauzes, spītējot kā pasaulē plosošajai pandēmijai, tā pamatīgām lietusgāzēm un pat krusai nedēļas gaitā, sestdien, 13. jūnijā, \\\"Staru mototrasē\\\" Gulbenē beidzot tiks atklāta 2020. gada motokrosa sezona Latvijā. \\\"Staru mototrase\\\" Gulbenē ir kļuvis par Latvijas motokrosa sezonas standartu, braucējiem ik gadu vismaz vienreiz pulcējoties paugurainā reljefa veidotajā sporta kompleksā.


Baltijas motošosejas čempionāta atklāšanas posmā Lietuvā Latvijai 5 godalgotas vietas un uzstādīts jauns trases ātruma rekords (4)

Lietuvas trasē \\\"Nemunas ring\\\", vienā no Baltijas ātrākajām trasēm, kur trases vidējais ātrums ir ap 170km/h, 6. un 7. jūnijā norisinājās Baltijas čempionāta 1. posms motošosejā, kas paralēli bija arī \\\"Liqui Moly\\\" Lietuvas un Latvijas čempionāta motošosejas ieskaite.


Cross Country “Liepāja 2020” balvu fonds vairāk kā 2500 eiro vērtībā! (1)

28. martā, Liepājā, „Motoparks Lauma” moto kompleksā notiks Baltijas kausa pirmais posms un Latvijas kausa pirmais posms Cross Country. 


MXGP of Latvia 2020

2020. gads iezīmēs jaunas desmitgades sākumu, taču dažas vērtības saglabāsies nemainīgas. Viena no tām - Pasaules čempionāta motokrosā MXGP atgriešanās Latvijā, mototrasē \\\\\\\\\\\\\\\"Zelta Zirgs\\\\\\\\\\\\\\\", kur jau 11 gadu pēc kārtas pie starta barjeras stāsies visu kontinentu spēcīgākie motokrosa braucēji, tostarp arī vairākas pašmāju un kaimiņvalstu zvaigznes.


Leons Kozlovskis Priekulē izcīna uzvaru Cross Country

Pagājušajā nedēļas nogalē, 26. oktobrī Priekulē, Priekules mototrasē noslēdzās Cross Country sezona ar Latvijas kausa piekto posmu, kurā uzvaru izcīnīja pieredzējušais motokrosa meistars Leons Kozlovskis, aiz sevis atstājot motokrosa braucēju Raivi Eikmani un igauņu sportistu Tanel Rauk.


Leons Kozlovskis: „Neviens nenojauta, ka iepriekšējā vakarā trasi šķērsojuši tanki” (2)

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 19. oktobrī, Ādažu novadā, Kadagas smilšu trasē veiksmīgi aizvadīts otrais gads „MX Ādaži kausa” izcīņā Cross Country.


Rezervesdalas24.lv

Top.LV