Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Izstāde MOTOCIKLS 2010 Ķīpsalā no 25.03. līdz 28.03.2010.

 • Raksta opcijas
 • Lasīt komentārus (49)
 • Drukāt
 • Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore,
  22-03-2010

  Martā, iezīmējot pavasara un vasaras atpūtas sezonas sākumu, Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2010”, motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2010” un laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2010”. Izstādes notiks no 25. līdz 28. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

  “Motocikls 2010” – vieta, kur sagatavoties jaunajai motosezonai.
  Izstādes apmeklētāji var gūt plašu ieskatu motociklu pasaulē un, konsultējoties ar speciālistiem, izvēlēties sev vēlamo marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus un uzzināt visu par remonta iespējām un tūningu.

  Pirmoreiz Ķīpsalā notiks motociklu un to rezerves daļu tirgus izstādes ietvaros 27. un 28. martā, kuram jau šobrīd ir pieteikušies 25 dalībnieki. Tirgus organizators – pazīstamais motospeciālists Uģis Spēlmanis – pauž pārliecību, ka šāds tirdziņš varētu iekarot popularitāti tāpat, kā tas ir visā Vakareiropā, kur tirdziņš pulcē aktīvos motolietotājus un interesentus. Interesenti, kas vēlas pieteikt dalību tirdziņā, ir aicināti sazināties pa tālruni 29205116 vai e-pastu: ugis@tanders.lv.


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV