Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


1836 km ekspedīcija pa Latvijas robežu... video

 • Raksta opcijas
 • Pievienot komentāru
 • Drukāt
 • Jānis Straupe, Kurbads un Ko SIA,
  19-06-2016

  Fonda 1836(www.1836.lv) misija ir izveidot tieši 1836 km garu taku apkārt Latvijai par godu valsts simtgadei 2018. gadā. On The Way of Freedom šajā projektā ir uzticēts izveidot motociklu maršrutu.  Motociklu maršruta izveides pamatiecere ir iepazīstināt gan Latvijas, gan ārzemju mototūristus ar mazāk zināmiem kultūrvēstures apskates objektiem un ainavām Latvijas robežas tuvumā, iezīmējot arī iespējamās naktsmāju vietas ceļotājiem. Maršruts tiks sastādīts, braucot pa takām un lauku ceļiem, kur pārvietoties ieteicams ar apvidus motocikliem. Latvijas maršrutu iezīmēsim ar Husqvarna 701 enduro motocikliem.

  "On The Way of Freedom" motokustības vārdā Latvijas motociklu maršrutu veidos Andis Pikāns, kura pārziņā būs ekspedīcijas organizēšana un dienasgrāmatu rakstīšana, Jānis Rozītis, kurš rūpēsies par motociklu tehnisko stāvokli un Renārs Kārkliņš, kurš iemūžinās maršrutu videomateriālos.

  Papildus enduro maršrutam "1836" fonds ir uzsācis gājēju un organizēs automašīnu un riteņbraucēju taku iezīmēšanu. Ceļu paredzēts izveidot divos gados. Otrias brauciens norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, kad no Mazsalacas turpināsim ceļu pulksteņrādītāja virzienā. Sekojiet līdzi jaunumiem!

  Pirmā sērija par pirmo braucienu:


  Otrā sērija būs pieejama nākamās nedēļas vidū.

  Paldies atbalstītājiem - Kurbads, DBC autocentrs, Garmin Latvia, Motosports, Motopower.lv, DJI Latvia, Go Pro Latvia


  Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


  Reģistrēties

  Rezervesdalas24.lv

  Top.LV