Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Motosezonas atklāšana 2019

 1-12 

agraiz 03. May 2019, 09:38

Gvido777...
Pilnīgi nesakarīgs, neloģisks komentārs. Pēc Tevis rakstītā izriet ka ārpus Rīgas cilvēki ir "atpalikuši"
Es pat atļaušos teikt, zinot daudzus ne Rīdziniekus ka tie ir apzinīgāki un brauc adekvāti jo ikdienā nav tāda trafica viņiem un nav pieraduši ka visādi pusmuļķi ar citiem nerēķinās.

Gvido777 02. May 2019, 15:36

Da beidziet.. SMuki daudz bija sabraukusi. Sabraukusi no visas Latvijas! Ne jau visi ir ridzinieki un uberpuper izglitoti, ka dazs labs te. Galvenais, lai nav bumsi-rumsi. Ja nu vienigi zem segas..
Esiet pozitivi. Smaidi un Tev atsmaidīs.

motomeitene - nu nav cilvēku vienādu. Katrs ar savām gudrībām gudrāks. Ja visi būtu vienādi, tad noskaties iRobot vecu filmu.. Domāju, tas būtu ļoti neinteresanti. .

Janx 02. May 2019, 10:32

Motocikli ir palikuši pārāk pieejami un pārāk daudz, nopērk var teikt katrs, bet ne katrs piekopj vairs moto kultūru.
Ar katru gadu paliek aizvien trakāk, arī ikdienā, ne tikai pasākumos.

motomeitene 02. May 2019, 09:52

Šis bija,ļoti aktuāls sarunu temats arī Motomeitenēm. Vienmēr stingri pirms pasākumiem izrunājamies kā braukt kolonnā, vēl vienmēr parādu pirms brauciena. Bet tak citiem acis nezinu kurā vietā,ka tiešām nevar redzēt,ka rozā ir kopā un spraucās,lien virsū..pilnīgi visu mūsu 16meiteņu bariņu sadalija...tiešām neredzamas..Spilgtāk vairs nevar. Tad brauc parādī..aizgāja baikeri pa vidu...un vēl kāds..it kā tā atstarpe atstāta viņiem,lai ratā izrautu kolonnā, smirdeļi ar rolleriem izlec priekšā no malas,ka dabūt var strauji stādīt moci,jo viņam vajadzēja iespraugties!!! Meitenes tā arī teica..nekas nemainās..klubi var runāt cik grib..,bet Indivīdi izceļās

Difers 29. Apr 2019, 18:44

Bardaks tieši bija platajās vietās, kur katam otrajam likās par pienākumu pabraukt kādam garām, kā rezultātā katrā joslā bija pa diviem motocikliem blakus. Un vēl ik pa laikam kādam nosprūda gāzes ručka stāvoklī pilns.

Valkyrie 29. Apr 2019, 18:15

Bardaks parādes motokolonas astē, kur spilgtas individualitātes neprot braukt ne kolonā pa trīs, ne divi ir visu pēdējo 20 gadu realitāte. Kolonas sākumā klubi brauc +/- organizēti. Un prot skaitīt gan līdz trīs un divi

xxxx 29. Apr 2019, 16:18

Pirmā atklāšana kurā policija ar planšeti apstaigāja motociklus un pārbaudīja datus pēc vnz, vienam HD cik sapratu tas pasākums beidzās pie mola, paņēma siltu pie motocikla. Protokolu vismaz formēja 2h, nezinu vai tika līdz vecrīgai.

agraiz 29. Apr 2019, 16:09

viena josla ir pietiekoši motociklu kolonnai, ja protams brauc normāli pa 2 nevis pa 3... un vietām par pa 5. Un tas arī bija iemesls kāpēc šaurajās vietās veidojās piltuves efekts. Pat ja brauc blakus piemēram Goldwing vietas pietiek

xcio 29. Apr 2019, 15:25

Nelikās tik traki, vienīgi nepatika tas ka bija jabrauc cauri mukusalas aplim, bet domāju ka to arī īti nevarēja paredzēt , ka tur būs 1, josla brīva uz motosezonas atklašanu.

budzis 29. Apr 2019, 15:04

Jā, bardaks bija, bet drīzāk es teiktu, ka tikai šaurajās vietās - izbraukšana no Mola, uzbraukšana uz Dienvidnieka, Salu tilta. Iespējams, maršrutā nevajadzēja iekļaut vietas, kas remontu dēļ ir apgrūtinātas jau ikdienā.
Plus mani izbrīnīja, ka "iekšā laidēji" pie Mola nerunāja latviski.

agraiz 29. Apr 2019, 13:08

"parādes brauciens" viena vienīga vilšanās
to var nosaukt par vienīgu baradaku!
Diemžēl lielākai daļai indivīdu nav sajēgas kas ir parādes brauciens kolonnā pa divi. Nesaprotu, tiešām pie mums tauta ir "pastulba"... vairākas reizes ir būts uz atklāšanu un noslēgumu igaunijā, tur kā izbrauc divās rindās tā visai pilsētai organizēti apbrauc apkārt.
Iespējams tur organizētīji normāli informē par kārtību, pie mums diemžēl atkal pierādās ka asociācijai vajag tikai ielik ķeksīti "labo darbu sarakstā"

JJJ 29. Apr 2019, 12:09

https://youtu.be/WnjVMmpvZSM
Arī tas pats pasākums

 1-12 

Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


Reģistrēties

Rezervesdalas24.lv

Top.LV