Online

Pašreiz MOTOpower skatās 0 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties


Trullallāāā

 1-7 

blrind 09. Jun 2019, 06:26

@VATERLAND es at viņu kādu laiciņu atpakaļ sazinājos. Painteresējos vai viņš arī uz INdiju negrib taisīt tūres. Indija nav viņa plānos. Es nebūšu baigi ilgi LV. Tā kā visdrīzāk sanāks aizbraukt uz Tallinu un te pat pa LV + neko nevar zināt, man var ienākt arī prātā aizlaist kaut kur daudz, daudz tālāk.

VATERLAND 08. Jun 2019, 22:41

Aigar, lai būtu 100%, sameklē FB Jāni Cimiņu, jo šams personīgi vada un brauc ar moto grupām pa Āfrikām,Dienvidamerikām, Austrālijām un viņam noteikti tās lietas ir zināmas no A-Z kas un kam jābut, lai nepaņemtu aiz konkrētās vietas varasiestāžu pārstāvji.

blrind 08. Jun 2019, 21:52

@VATERLAND oho! Par med izziņu nezinu, bet tulkojumu laikam tomēr uztaisīšu, nu katram gadījumam.

VATERLAND 08. Jun 2019, 12:29

Aigar-ja tev ir atņemta LV izsniegtā EU vadītāja apliecība, tad visdrīzāk nāksies gan doties un cept augšā to notariāli apstiprināto tulkojumu,jo LV ir pietiekami analfabētiska un birokrātiska, it īpaši, ja tu to lapeli uzrādīsi LV mentam, akd tas tevi apturējis pieprasīs doķus un kostatēs, ka nākamis punkts pēc kā tevi izčakarēt - neesoša ārstu komisijas izziņa


blrind 08. Jun 2019, 12:17

@mezamaris - zini, tā bija fantstika, man pašam izdevās to bez nevienas palīdzības. Vispār poliči kantoros ir baigie nacionālisti un grib runāt vietējā valodā, bet man kaut kā nepiekasījās. Viņi vairāk drāž citus indiešu, lai tie runā. Mākleri par to ņem 3500 Rs (45 eiro). Baisais bizness nesan;aks, jo dik daudz jau nepasūta starptautiskās. Dažos štatos izsniedz grāmatiņas, bet pie mums papīra lapu. LV CSDD starp citu, arī izsniedz A4 papīra lapeli un pat bez foto.
@vaterland bet ja nopietni - nez vai man vajag latbijā uztaisīt notariāli apstiprinātu tulkojumu. Loģiski būtu ka NĒ, jo iedomājies īstu ārzemnieku ar tādām, kas viņš/viņa ies tagad braucot caur katru eiropas valsti skries tulkot?

mezamaris 08. Jun 2019, 02:09

Negribi attīstīt biznesu-kā mūsu Csdd?
Samazināts formāts,laminēšana...

VATERLAND 07. Jun 2019, 22:25

Aigar, brīnumaini, ka nav izsniegtas ieksš Urdū vai Pundžābī.

 1-7 

Tikai reģistrēti lietotāji drīkst pievienot komentārus


Reģistrēties

Rezervesdalas24.lv

Top.LV