Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Sezonas noslēgumam

Pievienota: 10. Sep 2012, 20:52
Atjaunota: 10. Sep 2012, 22:21

Komentāri (15)

Citas galerijas no lietotāja varisons

ļoti sagribējās moto noslēgumu tādu kārtīgu un tā lai būtu pilna sirds un tā es izdomāju vēl šogad nokapāt kādu gabaliņu lai dvēselei būtu miers kādu laiku. braucot no darba mājā tika izdomāts maršrutiņš un ļoti ātri tika nopirkta biļete uz kuģa un prom uz zviedriju.

otrdien tika izdomāts maršrutiņš un ceturdien jākapā prom tā kā laika sagatavoties nebija un arī jau neko nevajag. mocis ir un ir tikai jākapā.

nopirku pašu lētāko biļeti uz kuģa un ieejot kuģī automātiski jau kāpu uz augšu, bet apskatoties biļetīti sapratu ne tu da pašol, jo kajīte 2006 atrodas zem auto klāja. nemaz nezināju ka ir tik lētas kajītes un tādā vietā. atverot kajītes durvis atkal esmu šokā sēž divi indieši un rij pusdienas. blin nodomāju vo žo.. un būs jāguļ kaut kur bārā uz krēsla. vakara gaitā sadzerot ar indiešiem Vodku un papļājot par šo un neko galu galā no rita galva sāpēja.jau uz kuģa izveidojās sastrēgums un bija jāizmanto moto priekšrocības lai normāli tiktu nost no kuģa.

domāju šis džeks žagojās jo katrs šim "p....." uztaurēja. atkal pārliecinājos par to ka uz prāmi nedrīkst dzert jo braucot nost no kuģa atkal policija ar stabulītēm pārbaudīja dvaku. man par laimi šie mani palaida nebaudot, laikam izskatījos pārāk nopietns

Kaut kāds valsts vīrs uz darbu steidzas. a kur citur šim tik agri steigties ???????

sāku nojaust kapē latvijā nav vēja ģeneratoru. šādām mašīnām nav parkinga vietu pa dienu jo pa dienu šīs nostāvas un pa nakti kustas uz priekšu.

Mazs kultūršoks ieraugot degvielas cenas
Zviedrija 1.29, dānija 1.18, Vācija 1.26 un Polija 1.00 ls / litrā
Rezumē:
Brauciens bija katru nobraukto kilometru vērts. kopā nokapāts 2959km. četras pilnīgi skaidras, saulainas un ļoti ideāli pavadītas dienas. ar daudz iespaidiem un maz bildēm. sāku saprast tos trakos moto tūristus kas ceļo vieni. man iepatikāsTop.LV