Online

Pašreiz MOTOpower skatās 1 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt MOTOpower

Lietotājvārds:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Motolidojums uz Lisabonu

Pievienota: 05. Dec 2012, 20:15

Komentāri (26)

Citas galerijas no lietotāja RenarsB

Sveiki,

Rudenīgas nostalģijas noskaņās izdomāju paveldzēties atmiņās un pastāstīt par vienu īsu ceļojumu. Pāris gadus atpakaļ, uz Lieldienām organizējās čarterreiss uz Lisabonu. Joka pēc apjautājāmies, vai nevar paķert līdzi arī močus. Tūrfirma ieinteresējās par tādu afēru, pakasīja pakaušus un nolēma pamēģināt. Tā nu sakrāmējām močus uz paletēm, lidmašīnā iekšā un uz Portugāli. Plāns bija izmest līkumu pa Portugāli un Spāniju, kas daļēji arī realizējās.Jāuzvelk kuplais pirms garā lidojuma.Lisabonas lidostā gaidam un beidzot sagaidam močus. Saliekam tos kopā (stūres, akomulatori utt) un jau vēlā pēcpusdienā maucam Evoras virzienā.Galā ieradāmies jau pa tumsu, diezgan nosaluši (bija tikai kādi +8 ). Tāpēc grādīgais jāņem talkā.No Rīta jāapskata vēsturiskā Evora un caur Bežu (Beja) velkam uz Seviļju.


Pa ceļam ietusējam ar vienu vietējo braucēju (apaļpuncis pa labi), kas uzaicina uz kafiju un vēl pieaicina dažus sava kluba biedrus apskatīties uz LV tūristiem. Normāli pacani, izstāstīja kuri tie smukākie ceļi, vēl šādu tādu infu pameta, un vilkām tālāk.

Flamenco pilsēta Seviļja. Pēc sievas lūguma jāsapērk Flamenco aksesuāri dancāšanai.Skumjākais moments. Pēc nakšņošanas Seviļjā, otrā rītā tik tikko sākot ceļu Gibraltāra virzienā, viens no dalībniekiem noliekas slīpi (aukstas riepas, nopulēts bruģis) uz Seviļjas galvenā bulvāra. Neveiksmīgi piezemājs un salauž elkoni. Visu dienu pavadām mazā škērsieliņā, gaidot kad atbrauks viens čoms no Lisabonas ar busu un aiztransportēs cietušo un viņa moci uz Lisabonu. Tiek nolemts, ka pārējie vēl atlikušās dienas turpina braucienu.


Nākamajā rītā jau esam Faro. Nothing special.
PortimaoAtputa ceļmalas klubkrēslā.Jau sapakoti mājupceļam

ņemot vērā visus neparedzētos momentus, brauciens sanāca diezgan īss. Kādus 1000km nobraucām 3,5 dienās. Bet kopumā ceļojums atmiņā paliekošs. Žēl tik tā lauzta elkoņa, dzēks Rīgā tika saskrūvēts un sezona beidzās īsti nesākoties. Bet nu pēc gada jau bija atkal braucējs.Top.LV